LAJMI I FUNDIT:

Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Sam Asghari shënon përvjetorin e parë të martesës me Britney Spears, teksa artistja fshin sërish llogarinë në Instagram

Sam Asghari po feston vitin e tij të parë të lumtur të martesës me Britney Spears.

Reklama

Aktori 29-vjeçar përkujtoi përvjetorin e martesës së tyre në InstaStory të premten – pavarësisht largimit të këngëtares së “Toxic” në mediat sociale.

“Gëzuar 1 vit për mua dhe gjysmën time më të mirë”, ka shkruar Asghari krahas një fotoje të çiftit me unazat e martesës.

Foto: Sam Asghari/Instagram

Ai postoi gjithashtu një video montazh nga dita e tyre e veçantë, duke treguar gjithçka nga procesi i planifikimit deri te puthja e çiftit në altar.

Videoja përfshinte klipe të Spears duke provuar fustanin e saj të martesës përpara se të hipte në një karrocë të zbukuruar me trëndafila.

Postimi gjithashtu tregoi disa nga momentet e veçanta pas ceremonisë, si për shembull çifti që ndanë një shije të ëmbël në ballkonin e tyre.

Të gjitha lajmet nga Britney Spears
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Britney Spears

“Një vit i martuar me gruan e ëndrrave të mia”, ka shkruar Asghari për videon, e cila ishte vendosur si interpretim i këngës “Can’t Help Falling in Love” të Elvis Presleyt. “Gëzuar përvjetorin dashuria ime”.

Spears dhe Asghari thanë u martuan gjatë një ceremonie të mbushur me yje në oborrin e shtëpisë së saj në Thousand Oaks, Kaliforni.

Foto: Sam Asghari/Instagram

Ndërsa aktori bëri homazhe për ditën e tyre të madhe publikisht, duket se Spears dëshiron të mbajë disa gjëra mes tyre.

Fituesja e “Grammy”-it e fshiu Instagramin e saj – për herë të disatë – të enjten pa asnjë paralajmërim.

Ndonëse është e paqartë pse vendosi të bënte një pushim, këngëtarja së fundmi u dha fansave një vështrim në rutinën e zjarrtë të stërvitjes së saj dhe të bashkëshortit të saj.

Spears shpërndau një video të dyshes duke u ngjitur në palestrën e shtëpisë së tyre, por në vend të mbathjeve dhe atleteve, ajo veshi një fustan prej dantelle, saten dhe çizme të.

Foto: Sam Asghari/Instagram

Edhe pse këngëtarja e “Womanizer” tha se “nuk ka qenë kurrë në palestër me taka të larta”, ajo tha se donte të rimarrë kontrollin pas përfundimit të konservatorit të saj 13-vjeçar .

“Duke pasur parasysh se gjithmonë kam pasur një trajner që të më thotë se çfarë të bëj në palestër, vendosa – dhe ky është burri im i çmendur – vendosa të vesh një fustan në palestër për të parë se si është ndjesia dhe më pëlqen shumë”, shkroi Spears.

Spears dhe Asghari u fejuan në shtator 2021 pas afro pesë vitesh lidhje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori