LAJMI I FUNDIT:

Salma Hayek

79 Artikuj

Salma Hayek mbulon thinjat me një veprim! Nuk keni nevojë për floktar apo bojë

Salma Hayek mbulon thinjat me një veprim! Nuk keni nevojë për floktar apo bojë

Flokë dhe stil
Salma Hayek publikon fotografi nga e kaluara, në të cilat pozon krejtësisht e zhveshur

Salma Hayek publikon fotografi nga e kaluara, në të cilat pozon krejtësisht e zhveshur

Yjet
Salma Hayek vuri në pah kthesat sensuale me bikini në miniaturë

Salma Hayek vuri në pah kthesat sensuale me bikini në miniaturë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Nuk bën stërvitje intensive – Salma Hayek tregon sekretin e dukjes në formë

Nuk bën stërvitje intensive – Salma Hayek tregon sekretin e dukjes në formë

Bukuri dhe Kujdes
Me bikini në moshën 57 vjeçare, fansat me komplimente për Salma Hayek: Faleminderit që nuk ke bërë operacione

Me bikini në moshën 57 vjeçare, fansat me komplimente për Salma Hayek: Faleminderit që nuk ke bërë operacione

Bukuri dhe Kujdes
Salma Hayek duket mahnitëse edhe kur pi kafe – edicion i rastësishëm me kostum larjeje

Salma Hayek duket mahnitëse edhe kur pi kafe – edicion i rastësishëm me kostum larjeje

Modë
Paparacit treguan si duket në të vërtetë Salma Hayek me bikini, pa filtra dhe Photoshop

Paparacit treguan si duket në të vërtetë Salma Hayek me bikini, pa filtra dhe Photoshop

Bukuri dhe Kujdes
56-vjeçarja Salma Hayek ekspozon linjat e përkryera të turpit në pozat në bikini

56-vjeçarja Salma Hayek ekspozon linjat e përkryera të turpit në pozat në bikini

Yjet
Me bikini në jaht, Salma po mahnit edhe në dekadën e gjashtë të jetës

Me bikini në jaht, Salma po mahnit edhe në dekadën e gjashtë të jetës

Yjet
‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

Bukuri dhe Kujdes
Salma Hayek mahnit me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Salma Hayek mahnit me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

TV / Film
Me një vallëzim sensual, Salma Hayek feston suksesin në Instagram, fansat i kërkojnë pamjet e pacensuruara

Me një vallëzim sensual, Salma Hayek feston suksesin në Instagram, fansat i kërkojnë pamjet e pacensuruara

Yjet
Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores nga viti 1997

Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores nga viti 1997

Modë
Salma Hayek performon një kërcim të nxehtë me Channing Tatum në filmin “Magic Mike’s Last Dance”

Salma Hayek performon një kërcim të nxehtë me Channing Tatum në filmin “Magic Mike’s Last Dance”

TV / Film
Salma Hayek festoi ditëlindjen dhe vallëzoi me bikini – askush nuk beson se i ka 56 vjet

Salma Hayek festoi ditëlindjen dhe vallëzoi me bikini – askush nuk beson se i ka 56 vjet

Yjet
Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Astrologji
Salma Hayek merr vajzën 14 vjeçare në Javën e Modës në Paris

Salma Hayek merr vajzën 14 vjeçare në Javën e Modës në Paris

Modë
Shikoni reklamën e veturës elektrike të BMW – protagonist Schwarzenegger dhe Hayek

Shikoni reklamën e veturës elektrike të BMW – protagonist Schwarzenegger dhe Hayek

Modelet e Reja
Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Modë
Salma Hayek shfaqet e mahnitshme në rroba banje me vlerë 890 dollar

Salma Hayek shfaqet e mahnitshme në rroba banje me vlerë 890 dollar

Modë
Salma Hayk nderohet me yll në “Walk of Fame”, në Hollywood

Salma Hayk nderohet me yll në “Walk of Fame”, në Hollywood

Yjet
Publikohet paraqitja e dytë e shkurtër e “House of Gucci”, fansat të mahnitur me aktrimin e Lady Gaga

Publikohet paraqitja e dytë e shkurtër e “House of Gucci”, fansat të mahnitur me aktrimin e Lady Gaga

TV / Film
Jared Leto nuk njihet në filmin e ri “House of Gucci”

Jared Leto nuk njihet në filmin e ri “House of Gucci”

TV / Film
Salma Hayek flet rreth simptomës më befasuese gjatë menopauzës

Salma Hayek flet rreth simptomës më befasuese gjatë menopauzës

Të tjera