LAJMI I FUNDIT:
Ruben Loftus-Cheek

Ruben Loftus-Cheek

77 Artikuj

Info

Loftus Cheek ka lindur më 23 janar 1996  dhe aktualisht është lojtar i Chelseat.

Nga Chelsea tek Milani – katër lojtarët që bënë këtë lëvizje për të ‘shpëtuar’ karrierën e tyre

Nga Chelsea tek Milani – katër lojtarët që bënë këtë lëvizje për të ‘shpëtuar’ karrierën e tyre

Serie A
Milani fiton me vështirësi përballë Fiorentinës në udhëtim

Milani fiton me vështirësi përballë Fiorentinës në udhëtim

Serie A
Milan merr një fitore komode në udhëtim ndaj Empolit

Milan merr një fitore komode në udhëtim ndaj Empolit

Serie A
Milani me shumë mungesa para përballjes me Borussia Dortmundin

Milani me shumë mungesa para përballjes me Borussia Dortmundin

Serie A
U lëndua ndaj Newcastle, mësohet sa ndeshje mund të mungojë Mike Maignan

U lëndua ndaj Newcastle, mësohet sa ndeshje mund të mungojë Mike Maignan

Liga e Kampionëve
Leao dhe Theo Hernandez debatuan me Piolin për zëvendësimin e Loftus-Cheek në derbin ndaj Romës

Leao dhe Theo Hernandez debatuan me Piolin për zëvendësimin e Loftus-Cheek në derbin ndaj Romës

Serie A
Top 10 blerjet më të shtrenjta në Serie A – dominojnë ardhjet e Milanit, por i pari është mbrojtësi i Interit

Top 10 blerjet më të shtrenjta në Serie A – dominojnë ardhjet e Milanit, por i pari është mbrojtësi i Interit

Serie A
Si arriti Milani që nga shitja e Tonalit të financonte një revolucion në skuadër – pas largimit të italianit u afruan gjashtë lojtarë

Si arriti Milani që nga shitja e Tonalit të financonte një revolucion në skuadër – pas largimit të italianit u afruan gjashtë lojtarë

Serie A
Pozitat e shumta ku mund të luajë Loftus-Cheek, si mund të përfshihet në sistemin e lojës së Milanit

Pozitat e shumta ku mund të luajë Loftus-Cheek, si mund të përfshihet në sistemin e lojës së Milanit

Serie A
Zyrtare: Ruben Loftus-Cheek kalon te Milani

Zyrtare: Ruben Loftus-Cheek kalon te Milani

Serie A
Loftus-Cheek pozon me tifozët dhe jep autografe pas testeve mjekësore te Milani

Loftus-Cheek pozon me tifozët dhe jep autografe pas testeve mjekësore te Milani

Serie A
Loftus-Cheek mund të quhet lojtar i Milanit

Loftus-Cheek mund të quhet lojtar i Milanit

Serie A
Detajet e marrëveshjes së Milanit dhe Chelseat për Loftus-Cheek

Detajet e marrëveshjes së Milanit dhe Chelseat për Loftus-Cheek

Serie A
Milani rikthehet në garë për Loftus-Cheek

Milani rikthehet në garë për Loftus-Cheek

Serie A
Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Milani i kërkon Chelseat t’i ulë kërkesat për Loftus-Cheek

Milani i kërkon Chelseat t’i ulë kërkesat për Loftus-Cheek

Premier League
Lista me shtatë lojtarët që pritet të largohen nga Chelsea gjatë muajit qershor

Lista me shtatë lojtarët që pritet të largohen nga Chelsea gjatë muajit qershor

Premier League
Milani insiston për transferimin e Ruben Loftus-Cheek

Milani insiston për transferimin e Ruben Loftus-Cheek

Serie A
Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Premier League
Drejtuesit e Interit takohen me ata të Chelseat, identifikojnë dy lojtarët që mund të përfshihen në shkëmbimin me Onanan

Drejtuesit e Interit takohen me ata të Chelseat, identifikojnë dy lojtarët që mund të përfshihen në shkëmbimin me Onanan

Serie A