LAJMI I FUNDIT:

Rrahje

1231 Artikuj

Rrahën me shkopinj bejsbolli në tentativë për ta vrarë të riun në Korçë, arrestohen katër autorët

Rrahën me shkopinj bejsbolli në tentativë për ta vrarë të riun në Korçë, arrestohen katër autorët

Shqipëri
Babai rrah dy vajzat e tij të mitura në Lipjan

Babai rrah dy vajzat e tij të mitura në Lipjan

Kronika e Zezë
Rrahet një i mitur nga dy të tjerë në Leposaviq

Rrahet një i mitur nga dy të tjerë në Leposaviq

Kronika e Zezë
Gruaja rrah burrin në Rahovec

Gruaja rrah burrin në Rahovec

Kronika e Zezë
Nxënësja e klasës së pestë në Michigan rrah brutalisht 6-vjeçarin – pas publikimit të pamjeve alarmohen prindërit

Nxënësja e klasës së pestë në Michigan rrah brutalisht 6-vjeçarin – pas publikimit të pamjeve alarmohen prindërit

Amerika
Rrahje mes tre personave në Prishtinë – njëri përfundon në QKUK

Rrahje mes tre personave në Prishtinë – njëri përfundon në QKUK

Kronika e Zezë
Rrëfimi i të riut nga Vushtrria që pretendon se u rrah nga disa policë

Rrëfimi i të riut nga Vushtrria që pretendon se u rrah nga disa policë

Drejtësi
Djali rrah nënën dhe motrën e tij në Prizren

Djali rrah nënën dhe motrën e tij në Prizren

Kronika e Zezë
Dy motra rrihen nga vëllai i tyre në Gjakovë për motive xhelozie

Dy motra rrihen nga vëllai i tyre në Gjakovë për motive xhelozie

Kronika e Zezë
Rrihet një person në Prishtinë nga katër të tjerë, rasti po hetohet

Rrihet një person në Prishtinë nga katër të tjerë, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
​Rrahu vajzën, arrestohet 61-vjeçari në Ferizaj

​Rrahu vajzën, arrestohet 61-vjeçari në Ferizaj

Kronika e Zezë
Rrihen mes vete gjashtë persona në Fushë Kosovë, arrestohen tre prej tyre

Rrihen mes vete gjashtë persona në Fushë Kosovë, arrestohen tre prej tyre

Kronika e Zezë
Rrihen mes vete babë e bir në Kaçanik, kërkojnë trajtim mjekësor

Rrihen mes vete babë e bir në Kaçanik, kërkojnë trajtim mjekësor

Kronika e Zezë
Gruaja rrah burrin në Pejë, e dyshuara dërgohet në mbajtje

Gruaja rrah burrin në Pejë, e dyshuara dërgohet në mbajtje

Kronika e Zezë
Rrahje fizike mes disa personave në shesh të Prishtinës, tre prej tyre përfundojnë në spital

Rrahje fizike mes disa personave në shesh të Prishtinës, tre prej tyre përfundojnë në spital

Kosovë
Djali i birësuar rrah nënën e tij në Obiliq

Djali i birësuar rrah nënën e tij në Obiliq

Kronika e Zezë
Gruaja e rrah burrin në Rahovec, e bën për spital

Gruaja e rrah burrin në Rahovec, e bën për spital

Kronika e Zezë
​Tre të rinj shqiptarë rrihen nga persona me uniformë ushtarake në Mal të Zi

​Tre të rinj shqiptarë rrihen nga persona me uniformë ushtarake në Mal të Zi

Shqipëri
Nikola Sanduloviq në paraburgim: Heshtje në Serbi, reagime nga niveli më i lartë në Kosovë

Nikola Sanduloviq në paraburgim: Heshtje në Serbi, reagime nga niveli më i lartë në Kosovë

Serbia
Mosmarrëveshje rreth divorcit, sulmohet fizikisht burri nga gruaja e tij në Prishtinë

Mosmarrëveshje rreth divorcit, sulmohet fizikisht burri nga gruaja e tij në Prishtinë

Kronika e Zezë
Sigurimi i një lokali në qendër të Beogradit, rrahin brutalisht një burrë para syve të gruas së tij

Sigurimi i një lokali në qendër të Beogradit, rrahin brutalisht një burrë para syve të gruas së tij

Serbia
Vëllai rrah dy motrat dhe vëllanë në Gjakovë, arratiset nga policia

Vëllai rrah dy motrat dhe vëllanë në Gjakovë, arratiset nga policia

Kronika e Zezë
I mituri rrah babanë në Vushtrri, dërgohet në mbajtje

I mituri rrah babanë në Vushtrri, dërgohet në mbajtje

Kronika e Zezë
Një person rrah prindërit në Ferizaj

Një person rrah prindërit në Ferizaj

Kronika e Zezë