LAJMI I FUNDIT:

Rrahje masive

233 Artikuj

Rrahje masive në qendër të Budapestit – gra e burra grushtojnë dhe shqelmojnë njëri-tjetrin para klubit të natës

Rrahje masive në qendër të Budapestit – gra e burra grushtojnë dhe shqelmojnë njëri-tjetrin para klubit të natës

Evropa
Arrestohen katër persona në Prishtinë, u rrahën mes vete

Arrestohen katër persona në Prishtinë, u rrahën mes vete

Kronika e Zezë
Dosja ndaj Rrajave, lirohen tre të arrestuarit për dhunën ndaj fisit Maja

Dosja ndaj Rrajave, lirohen tre të arrestuarit për dhunën ndaj fisit Maja

Shqipëri
Rrahje masive mes kamarierëve dhe klientëve të një restoranti në Venecia

Rrahje masive mes kamarierëve dhe klientëve të një restoranti në Venecia

Evropa
Rrahje mes katër personave në Graçanicë, bëhen për spital

Rrahje mes katër personave në Graçanicë, bëhen për spital

Kronika e Zezë
E përplasën në tokë dhe e shqelmonin e grushtonin, të riut në Kaliforni i del në ndihmë kalimtari – e shpëton nga më e keqja

E përplasën në tokë dhe e shqelmonin e grushtonin, të riut në Kaliforni i del në ndihmë kalimtari – e shpëton nga më e keqja

Amerika
Rrahje masive në Malishevë, lëndohet një person

Rrahje masive në Malishevë, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Nga mosmarrëveshja verbale në sulm fizik, gjashtë të lënduar në Dragash

Nga mosmarrëveshja verbale në sulm fizik, gjashtë të lënduar në Dragash

Kronika e Zezë
Rrahje masive në një pishinë në Shtip

Rrahje masive në një pishinë në Shtip

Auto
Pesë të arrestuar në Rahovec për përleshje fizike

Pesë të arrestuar në Rahovec për përleshje fizike

Kronika e Zezë
Rrahje masive e gjuajte me armë në Obiliq

Rrahje masive e gjuajte me armë në Obiliq

Kronika e Zezë
Katër persona rrahin një tjetër në Gjakovë për një kontest pronësor

Katër persona rrahin një tjetër në Gjakovë për një kontest pronësor

Kronika e Zezë
Nëna nga Australia ia dorëzon foshnjën një burri që t’i bashkohet rrahjes masive në market – pamjet shokojnë opinionin

Nëna nga Australia ia dorëzon foshnjën një burri që t’i bashkohet rrahjes masive në market – pamjet shokojnë opinionin

Australia
Grushte, shqelma e shkulje flokësh në aeroportin e Çikagos, policia amerikane arreston dy persona

Grushte, shqelma e shkulje flokësh në aeroportin e Çikagos, policia amerikane arreston dy persona

Amerika
Rrahje mes 15 personave në Prizren – përdoren mjete të mprehta e armë zjarri

Rrahje mes 15 personave në Prizren – përdoren mjete të mprehta e armë zjarri

Kronika e Zezë
I riu gjatë rrahjes masive në New Orleans hasi në yllin e UFC-së, vonë e kuptoi se çfarë e ka gjetur

I riu gjatë rrahjes masive në New Orleans hasi në yllin e UFC-së, vonë e kuptoi se çfarë e ka gjetur

Amerika
Rrahje masive në Prishtinë, tre persona dërgohen në QKUK

Rrahje masive në Prishtinë, tre persona dërgohen në QKUK

Kronika e Zezë
Rrihen mes vete katër nxënës në Obiliq

Rrihen mes vete katër nxënës në Obiliq

Kronika e Zezë
Rrahje masive në Podujevë, lëndohen dy persona

Rrahje masive në Podujevë, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Rrahje masive në Fushë Kosovë, lëndohen tre persona

Rrahje masive në Fushë Kosovë, lëndohen tre persona

Kronika e Zezë
E rrëmbyen, e rrahën dhe e lanë pa ndjenja në rrugë një person në Sarandë, arrestohen ‘të fortët’

E rrëmbyen, e rrahën dhe e lanë pa ndjenja në rrugë një person në Sarandë, arrestohen ‘të fortët’

Shqipëri
Arrestohen shtatë persona në Deçan, u rrahën mes vete

Arrestohen shtatë persona në Deçan, u rrahën mes vete

Kronika e Zezë
Rrahje masive në një biliardo në Drenas, lëndohen tre persona

Rrahje masive në një biliardo në Drenas, lëndohen tre persona

Kronika e Zezë
Rrëfimi i dhimbshëm i babait të të riut që u rrah brutalisht në Pejë

Rrëfimi i dhimbshëm i babait të të riut që u rrah brutalisht në Pejë

Kosovë