LAJMI I FUNDIT:

Nëna nga Australia ia dorëzon foshnjën një burri që t’i bashkohet rrahjes masive në market – pamjet shokojnë opinionin

Nëna nga Australia ia dorëzon foshnjën një burri që t’i bashkohet rrahjes masive në market – pamjet shokojnë opinionin

Një rrahje masive e grave brenda një marketi në qytetin australian Tamwoth, ka shkaktuar reagime të ashpra në rrjetet sociale.

Reklama

Në video fillimisht shihen dy vajza duke goditur njëra-tjetrën dhe i shkulin flokët, më pas vjen momenti shokur kur një grua përfshihet në rrahje, transmeton Telegrafi.

Gruaja në fustan të zi iu dorëzon foshnjën e saj një burri, dhe më pas e sulmon me grushta një burrë që mbante shportën për blerje.

Disa sekonda më vonë, burri që mbante foshnjën, ia dorëzon një personi tjetër dhe “orvatet” me një burrë tjetër para se ta përplaste në tokë.

“Ndalu, ndalu”, dëgjohet duke bërtitur burri derisa gratë vazhdonin “luftën” e tyre.

Gjatë qërimit të hesapeve kanë rrëzuar karrocat për blerje mallrash dhe raftet me pije freskuese.

Policia në New South Wales ka konfirmuar për Daily Mail se kishte ndodhur një incident brenda marketit. E pronari i marketit ka dënuar aktin. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Putinit nuk do t'i pëlqenin këto imazhe të tankeve të ushtrisë së tij – të cilat kthehen nga vija e frontit në Ukrainë

Putinit nuk do t'i pëlqenin këto imazhe të tankeve të ushtrisë së tij – të cilat kthehen nga vija e frontit në Ukrainë

Botë
NASA hapi sondën me mostra të një asteroidi të rrezikshëm, çfarë gjetën në të shkencëtarët

NASA hapi sondën me mostra të një asteroidi të rrezikshëm, çfarë gjetën në të shkencëtarët

Botë
Pamjet tronditëse tregojnë vajzën 3-vjeçare duke qëlluar veten në Miami

Pamjet tronditëse tregojnë vajzën 3-vjeçare duke qëlluar veten në Miami

Amerika
Rusia humbi 320 ushtarë vetëm ditën e fundit – Ukraina publikon edhe humbjet ruse në përgjithësi

Rusia humbi 320 ushtarë vetëm ditën e fundit – Ukraina publikon edhe humbjet ruse në përgjithësi

Botë
Bullgaria dërgon raketa S-300 në Ukrainë

Bullgaria dërgon raketa S-300 në Ukrainë

Evropa
Moska publikon intervistën me admiralin

Moska publikon intervistën me admiralin "e vdekur"

Botë
Kalo në kategori