LAJMI I FUNDIT:

Ronaldo

377 Artikuj

Takimi qesharak mes Crouch dhe Ronaldos – legjenda angleze rrëfen gjithë ngjarjen

Takimi qesharak mes Crouch dhe Ronaldos – legjenda angleze rrëfen gjithë ngjarjen

Ndërkombëtare
Ronaldo shet Cruzeiron, klubi tjetër nën pronësi do të jetë i radhës

Ronaldo shet Cruzeiron, klubi tjetër nën pronësi do të jetë i radhës

Ligat tjera
Ronaldo zbulon sekretin se përse Diego Maradona mbante dy orë në duar

Ronaldo zbulon sekretin se përse Diego Maradona mbante dy orë në duar

Ndërkombëtare
Musiala emëron pesë lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave – por cilin e konsideron si më të madhin

Musiala emëron pesë lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave – por cilin e konsideron si më të madhin

Bundesliga
Capello zgjedh katër gjeni të futbollit, nuk e përfshin Ronaldon

Capello zgjedh katër gjeni të futbollit, nuk e përfshin Ronaldon

Ndërkombëtare
Marcelo tregon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur – mungojnë dy emra të mëdhenj

Marcelo tregon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur – mungojnë dy emra të mëdhenj

Ndërkombëtare
Ky është bashkëlojtari më i mirë i Ronaldos ndonjëherë: Ai pati një fund të trishtuar pas vetëm tre ndeshjeve në Angli

Ky është bashkëlojtari më i mirë i Ronaldos ndonjëherë: Ai pati një fund të trishtuar pas vetëm tre ndeshjeve në Angli

Ndërkombëtare
Zbulohen dhe renditen 10 sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, shumë befasi në listë

Zbulohen dhe renditen 10 sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, shumë befasi në listë

Shkumbin Pireva
Rio Ferdinand më në fund e zbulon se përse Henry dhe Ronaldo nuk flasin me CR7

Rio Ferdinand më në fund e zbulon se përse Henry dhe Ronaldo nuk flasin me CR7

Ndërkombëtare
Ronaldo parashikon fituesin e titullit në Ligën Premier këtë sezon

Ronaldo parashikon fituesin e titullit në Ligën Premier këtë sezon

Premier League
Ronaldo dëshiron që ylli i Man Cityt t’i bashkohet Real Madridit: Do të krijonin Galaktikët

Ronaldo dëshiron që ylli i Man Cityt t’i bashkohet Real Madridit: Do të krijonin Galaktikët

La Liga
Ronaldo i jep fund një herë e mirë debatit mes CR7 dhe Messit

Ronaldo i jep fund një herë e mirë debatit mes CR7 dhe Messit

Ndërkombëtare
‘Fenomeni’ Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë në histori, askush nuk do të mund t’i bënte ballë

‘Fenomeni’ Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë në histori, askush nuk do të mund t’i bënte ballë

Ndërkombëtare
Ronaldo Nazario e ka të qartë se çfarë e pret Mbappen nëse i bashkohet Real Madridit

Ronaldo Nazario e ka të qartë se çfarë e pret Mbappen nëse i bashkohet Real Madridit

La Liga
Mourinho në mes, Ronaldo dhe Totti pas krahëve të tij – legjendat e futbollit ishin mysafir në finalen e Kupës së Egjiptit

Mourinho në mes, Ronaldo dhe Totti pas krahëve të tij – legjendat e futbollit ishin mysafir në finalen e Kupës së Egjiptit

Futboll
Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave sipas tij

Ronaldo Nazario ka emëruar katër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave sipas tij

Ndërkombëtare
Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ronaldinho refuzoi të emëronte Messin si më të mirin dhe pretendoi se tre lojtarë janë më të fortë

Ndërkombëtare
Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Leite Kaka zgjedh ekipin e tij të ëndrrave, lë jashtë më të madhin mes tyre

Shkumbin Pireva
E krahasojnë me Pelen dhe Ronaldon, Endrick jep një përgjigje brilante

E krahasojnë me Pelen dhe Ronaldon, Endrick jep një përgjigje brilante

Ndërkombëtare
Capital T takohet me futbollistin legjendar Ronaldo

Capital T takohet me futbollistin legjendar Ronaldo

Yjet
Rodrygo zgjedh legjendën e Real Madridit me të cilën do të donte të luante – nuk është CR7

Rodrygo zgjedh legjendën e Real Madridit me të cilën do të donte të luante – nuk është CR7

Ndërkombëtare
Ka luajtur me Ronaldon, Modricin, Ronaldinhon dhe Kakan – ish portieri i njohur zbuloi se kush ishte më i miri

Ka luajtur me Ronaldon, Modricin, Ronaldinhon dhe Kakan – ish portieri i njohur zbuloi se kush ishte më i miri

Përfaqësueset
Maldini zbulon emrat e tre lojtarëve më të mirë që ka parë ndonjëherë

Maldini zbulon emrat e tre lojtarëve më të mirë që ka parë ndonjëherë

Ndërkombëtare
Jude Bellingham, galaktiku i ri i Real Madridit

Jude Bellingham, galaktiku i ri i Real Madridit

Bardh Maxhuni