LAJMI I FUNDIT:

Roman Abramovich

196 Artikuj

Periudha e “errët” e menaxhimit të Chelseat në epokën e Roman Abramovich – tani përfshihet Marina Granovskaia

Periudha e “errët” e menaxhimit të Chelseat në epokën e Roman Abramovich – tani përfshihet Marina Granovskaia

Premier League
Paratë e shitjes së Chelseat të Abramovich janë ende të ngrira, 3 miliardë euro nuk shkuan për rimëkëmbjen e Ukrainës

Paratë e shitjes së Chelseat të Abramovich janë ende të ngrira, 3 miliardë euro nuk shkuan për rimëkëmbjen e Ukrainës

Premier League
Kërkoi që BE të heq sanksionet ndaj tij, Roman Abramovich humb betejën ligjore nga gjykata evropiane

Kërkoi që BE të heq sanksionet ndaj tij, Roman Abramovich humb betejën ligjore nga gjykata evropiane

Evropa
Tri gjërat që i bëri mirë Abramovich kur e bleu Chelsean, por që nuk i bënë Boehly dhe Eghbali

Tri gjërat që i bëri mirë Abramovich kur e bleu Chelsean, por që nuk i bënë Boehly dhe Eghbali

Premier League
Abramovich donte të dhuronte paratë nga shitja e Chelseat në Izrael, qeveria britanike merr vendimin përfundimtar

Abramovich donte të dhuronte paratë nga shitja e Chelseat në Izrael, qeveria britanike merr vendimin përfundimtar

Premier League
Chelsea përballë akuzave për shkelje të rregullave financiare

Chelsea përballë akuzave për shkelje të rregullave financiare

Premier League
Ku ndodhet Roman Abramovich pas shitjes së Chelsea: Miliarderi rus sot jeton krejtësisht ndryshe me kohën kur ishte në futboll

Ku ndodhet Roman Abramovich pas shitjes së Chelsea: Miliarderi rus sot jeton krejtësisht ndryshe me kohën kur ishte në futboll

Premier League
Chelsea mund të përballet me heqje të pikëve, Liga Premier ka nisur hetimet për dy transferime të bëra vite më parë

Chelsea mund të përballet me heqje të pikëve, Liga Premier ka nisur hetimet për dy transferime të bëra vite më parë

Premier League
Abramovich i ‘dhuroi’ ish-gruas vepra arti në vlerë të një miliard dollarëve për t’i ikur sanksioneve perëndimore

Abramovich i ‘dhuroi’ ish-gruas vepra arti në vlerë të një miliard dollarëve për t’i ikur sanksioneve perëndimore

Evropa
Publikohet renditja e 50 hebrenjve më me ndikim për vitin 2023: Prigozhin gjendet në listë, por jo edhe Zelensky

Publikohet renditja e 50 hebrenjve më me ndikim për vitin 2023: Prigozhin gjendet në listë, por jo edhe Zelensky

Azia
Chelsea përballet me zbritje pikësh ndërsa Liga Premier hap hetimin për financat e epokës së Abramovich

Chelsea përballet me zbritje pikësh ndërsa Liga Premier hap hetimin për financat e epokës së Abramovich

Premier League
Chelsean e pret dënim i rëndë shkaku i epokës së Abramovich

Chelsean e pret dënim i rëndë shkaku i epokës së Abramovich

Premier League
A po i fsheh Roman Abramovich miliardat në kompanitë gjermane?

A po i fsheh Roman Abramovich miliardat në kompanitë gjermane?

Botë