LAJMI I FUNDIT:

Rolls-Royce

106 Artikuj

Njihuni me veturën më të shtrenjtë të planetit – modeli i ri nga Rolls-Royce kap vlerën e afro 30 milionë eurove

Njihuni me veturën më të shtrenjtë të planetit – modeli i ri nga Rolls-Royce kap vlerën e afro 30 milionë eurove

Auto Lajme
BMW Group ka shënuar një rekord të ri për numrin e automjeteve të shitura

BMW Group ka shënuar një rekord të ri për numrin e automjeteve të shitura

Auto Lajme
Rolls Royce me vlerë mbi 400 mijë euro vidhet për 30 sekonda në Angli – pa pasur nevojë për çelës

Rolls Royce me vlerë mbi 400 mijë euro vidhet për 30 sekonda në Angli – pa pasur nevojë për çelës

Auto Lajme
Rolls-Royce Cullinan zhvillon 697 kuaj/fuqi

Rolls-Royce Cullinan zhvillon 697 kuaj/fuqi

Auto Lajme
Rolls-Royce Droptail – interierin e së cilës e dizajnoi shqiptari nga Tetova – mund të jetë vetura e re më e shtrenjtë në botë

Rolls-Royce Droptail – interierin e së cilës e dizajnoi shqiptari nga Tetova – mund të jetë vetura e re më e shtrenjtë në botë

Modelet e Reja
Pesë veturat më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Pesë veturat më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Auto Lajme
Në mes të ditës, hajdutët vjedhin dy Rolls Royce dhe një Bentley nga një autosallon të Torontos

Në mes të ditës, hajdutët vjedhin dy Rolls Royce dhe një Bentley nga një autosallon të Torontos

Auto Fun
Rolls-Royce Cullinan Blue Shadow Edition është frymëzuar nga hapësira

Rolls-Royce Cullinan Blue Shadow Edition është frymëzuar nga hapësira

Auto Lajme
Rolls-Royce thotë se porositë e radhës të modelit Spectre mund të dorëzohen nga viti 2025

Rolls-Royce thotë se porositë e radhës të modelit Spectre mund të dorëzohen nga viti 2025

Auto Lajme
Versioni i Mansory i Rolls-Royce Phantom nuk është për shijen e të gjithëve

Versioni i Mansory i Rolls-Royce Phantom nuk është për shijen e të gjithëve

Auto Lajme
Rolls-Royce prezantoi një edicion special të modelit Wraith

Rolls-Royce prezantoi një edicion special të modelit Wraith

Auto Lajme
Shefi i Rolls-Royce thotë se modelet e reja të ardhshme do të jenë vetura elektrike

Shefi i Rolls-Royce thotë se modelet e reja të ardhshme do të jenë vetura elektrike

Auto Lajme
Si do të dukeshin kamionët e prodhuar nga Bugatti, Porsche, Ferrari dhe Rolls-Royce

Si do të dukeshin kamionët e prodhuar nga Bugatti, Porsche, Ferrari dhe Rolls-Royce

Auto Lajme
Vetura elektrike Rolls-Royce Spectre do të marrë një rritje të shkallës së prodhimit

Vetura elektrike Rolls-Royce Spectre do të marrë një rritje të shkallës së prodhimit

EVs
Rolls-Royce thyen rekorde, dorëzon tek blerësit më së shumti vetura në 2022

Rolls-Royce thyen rekorde, dorëzon tek blerësit më së shumti vetura në 2022

Auto Lajme
Rolls-Royce dhe easyJet testojnë me sukses motorin e aeroplanit me hidrogjen

Rolls-Royce dhe easyJet testojnë me sukses motorin e aeroplanit me hidrogjen

Auto Lajme
Rolls-Royce Silver Shadow i Freddie Mercury do të dalë në ankand

Rolls-Royce Silver Shadow i Freddie Mercury do të dalë në ankand

Auto Lajme
Rolls-Royce zbuloi Spectre, modelin e parë elektrik ultra-luksoz

Rolls-Royce zbuloi Spectre, modelin e parë elektrik ultra-luksoz

EVs
Taksi fluturues i ndërtuar nga firma britanike Vertical Aerospace do të ngrihet në fluturim pas ndërtimit të fluturimit

Taksi fluturues i ndërtuar nga firma britanike Vertical Aerospace do të ngrihet në fluturim pas ndërtimit të fluturimit

Lajme Teknologji
Për mbretin gjithçka bën – nga limuzina në SUV

Për mbretin gjithçka bën – nga limuzina në SUV

Auto Lajme
Rolls-Royce zbulon Phantom Series II

Rolls-Royce zbulon Phantom Series II

Modelet e Reja
Rolls-Royce Spectre i ri elektrik përfundon “testimin dimëror” përpara lansimit më 2023

Rolls-Royce Spectre i ri elektrik përfundon “testimin dimëror” përpara lansimit më 2023

Auto Lajme
Kështu mund të duket një veturë elektrike e Rolls-Royce

Kështu mund të duket një veturë elektrike e Rolls-Royce

Modelet e Reja
Dele Alli shkon në stërvitje me Rolls-Royce në vlerë prej 360 mijë eurosh

Dele Alli shkon në stërvitje me Rolls-Royce në vlerë prej 360 mijë eurosh

Premier League