LAJMI I FUNDIT:

Raportet në lidhje

111 Artikuj

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Në çift
Pozicion perfekt për çiftet dembele që duan të kënaqen në maksimum pa u lodhur shumë

Pozicion perfekt për çiftet dembele që duan të kënaqen në maksimum pa u lodhur shumë

Intimitet dhe Pasion
Çiftet e lumtura grinden, por e dinë një rregull të artë që e mban martesën e tyre të sigurt

Çiftet e lumtura grinden, por e dinë një rregull të artë që e mban martesën e tyre të sigurt

Këshilla Lifestyle
Për t’iu shmangur: Katër lloje seksi të keq!

Për t’iu shmangur: Katër lloje seksi të keq!

Intimitet dhe Pasion
13 sjelljet ‘e ëmbla’ të një të dashuri të sëmurë

13 sjelljet ‘e ëmbla’ të një të dashuri të sëmurë

Në çift
Kur është çasti për t’u ndarë

Kur është çasti për t’u ndarë

Këshilla dhe arsye
Shpëtoje martesën tënde me pesë minuta seks në ditë. Provoni një sonte!

Shpëtoje martesën tënde me pesë minuta seks në ditë. Provoni një sonte!

Këshilla dhe arsye
E hëna i zbulon tradhtitë bashkëshortore

E hëna i zbulon tradhtitë bashkëshortore

Lifestyle
Pse vazhdimisht më lënë?

Pse vazhdimisht më lënë?

Psikoprofil
Kur fillon pasioni, datëlindja është gjëja e fundit në mendjen tonë: Një ndryshim i madh në moshë mund të jetë i dobishëm

Kur fillon pasioni, datëlindja është gjëja e fundit në mendjen tonë: Një ndryshim i madh në moshë mund të jetë i dobishëm

Lifestyle
Shikimi i filmave dhe serialeve me partnerin e përmirëson marrëdhënien tuaj? Ja çfarë thonë hulumtimet

Shikimi i filmave dhe serialeve me partnerin e përmirëson marrëdhënien tuaj? Ja çfarë thonë hulumtimet

Këshilla Lifestyle
Me këto katër shenja e lini atë të kuptoj se jeni e gatshme për martesë

Me këto katër shenja e lini atë të kuptoj se jeni e gatshme për martesë

Në çift
A mund të funksionojë marrëdhënia juaj me një pesimist nëse jeni një optimist i përjetshëm?

A mund të funksionojë marrëdhënia juaj me një pesimist nëse jeni një optimist i përjetshëm?

Këshilla Lifestyle
Si t’i them partnerit/es se nuk më pëlqen seksi me të?

Si t’i them partnerit/es se nuk më pëlqen seksi me të?

Intimitet dhe Pasion
Mashkullit kurrë mos ia fal: Falja vetes që ke dashuruar një të marrë!

Mashkullit kurrë mos ia fal: Falja vetes që ke dashuruar një të marrë!

Këshilla dhe arsye
Këto shenja tregojnë se ndoshta po tradhtohesh emocionalisht nga partneri/ja

Këto shenja tregojnë se ndoshta po tradhtohesh emocionalisht nga partneri/ja

Lifestyle
Shenjat e horoskopit që nuk bëjnë kompromis në marrëdhënie

Shenjat e horoskopit që nuk bëjnë kompromis në marrëdhënie

Astrologji
Si ta kuptoni që jeni martuar me burrin e duhur

Si ta kuptoni që jeni martuar me burrin e duhur

Në çift
Disa arsye pse s’duhet të ndiheni keq nëse nuk e festuat Shën Valentinin, edhe pse të dashuruar!

Disa arsye pse s’duhet të ndiheni keq nëse nuk e festuat Shën Valentinin, edhe pse të dashuruar!

Lifestyle
A është arsye e vlefshme për t’u ndarë nëse ai neglizhon ‘ditën e të dashuruarve’?

A është arsye e vlefshme për t’u ndarë nëse ai neglizhon ‘ditën e të dashuruarve’?

Lifestyle
shutterstock

Seksi jo gjithmonë duhet të përfundojë me orgazëm

Intimitet dhe Pasion
Pesë arsyet pse mund të përfundosh në shtrat me një burrë në moshë

Pesë arsyet pse mund të përfundosh në shtrat me një burrë në moshë

Intimitet dhe Pasion
Nuk keni qenë kurrë bashkë, por vuani për të… Si të këndelleni nga një lidhje imagjinare?

Nuk keni qenë kurrë bashkë, por vuani për të… Si të këndelleni nga një lidhje imagjinare?

Këshilla dhe arsye
Numri magjik: Sa herë në javë bëjnë seks njerëzit më të lumtur në botë?

Numri magjik: Sa herë në javë bëjnë seks njerëzit më të lumtur në botë?

Intimitet dhe Pasion