LAJMI I FUNDIT:

Quique Setien

141 Artikuj

Rezultatet e sondazhit të Marca: Tifozët e Barcelonës duan president dhe trajner të ri, si dhe vetëm shtatë lojtarë të mbesin në klub

Rezultatet e sondazhit të Marca: Tifozët e Barcelonës duan president dhe trajner të ri, si dhe vetëm shtatë lojtarë të mbesin në klub

La Liga
Të dëshpëruar me humbjen dhe kokulur, futbollistët e Barcelonës largohen nga Lisbona

Të dëshpëruar me humbjen dhe kokulur, futbollistët e Barcelonës largohen nga Lisbona

Liga e Kampionëve
Setien pritet të shkarkohet, këta janë tre kandidatët për të marrë stolin e Barcelonës

Setien pritet të shkarkohet, këta janë tre kandidatët për të marrë stolin e Barcelonës

La Liga
Barcelona u turpërua nën drejtimin e tij, Qiuque Setien refuzon të jap dorëheqje

Barcelona u turpërua nën drejtimin e tij, Qiuque Setien refuzon të jap dorëheqje

Liga e Kampionëve
Setien flet për duelin me Bayernin: Ata kanë një lojtar të madh si Lewandowski, por nuk është në nivelin e Messit

Setien flet për duelin me Bayernin: Ata kanë një lojtar të madh si Lewandowski, por nuk është në nivelin e Messit

Liga e Kampionëve
Wenger refuzoi ofertën e Barcelonës për të qenë pasues i Setienit

Wenger refuzoi ofertën e Barcelonës për të qenë pasues i Setienit

La Liga
Michael Owen me ‘parashikim ogurzi’ për Barcelonën edhe pse triumfoi ndaj Napolit

Michael Owen me ‘parashikim ogurzi’ për Barcelonën edhe pse triumfoi ndaj Napolit

La Liga
Setien: Fitore e merituar, ndeshje e vështirë ndaj Bayernit

Setien: Fitore e merituar, ndeshje e vështirë ndaj Bayernit

Liga e Kampionëve
Parashikim: Barcelona – Napoli, formacionet e mundshme, kush mungon dhe rezultati

Parashikim: Barcelona – Napoli, formacionet e mundshme, kush mungon dhe rezultati

Liga e Kampionëve
Setien publikon listën e lojtarëve për ndeshje kthyese ndaj Napolit, Barcelona me shumë mungesa

Setien publikon listën e lojtarëve për ndeshje kthyese ndaj Napolit, Barcelona me shumë mungesa

Liga e Kampionëve
Setien pritet ta sulmojë Napolin me treshen Messi-Suarez-Griezmann

Setien pritet ta sulmojë Napolin me treshen Messi-Suarez-Griezmann

La Liga
Mediat spanjolle zbulojnë se Setieni mbetet te Barcelona vetëm nëse e fiton Ligën e Kampionëve

Mediat spanjolle zbulojnë se Setieni mbetet te Barcelona vetëm nëse e fiton Ligën e Kampionëve

La Liga
Lojtarët e Barcelonës kanë vendosur, duan Kluivertin si pasues të Setienit

Lojtarët e Barcelonës kanë vendosur, duan Kluivertin si pasues të Setienit

La Liga
Formacionet zyrtare: Alaves – Barcelona

Formacionet zyrtare: Alaves – Barcelona

La Liga
Barcelona nuk do të zëvendësojë Setienin me Xavin

Barcelona nuk do të zëvendësojë Setienin me Xavin

La Liga
Përgjigja e ashpër e Setien kur u pyet se përse nuk e përfshiu në listë Arthur Melon

Përgjigja e ashpër e Setien kur u pyet se përse nuk e përfshiu në listë Arthur Melon

La Liga
Laurent Blanc i propozohet Barcelonës si trajner i ardhshëm

Laurent Blanc i propozohet Barcelonës si trajner i ardhshëm

La Liga
Rivaldo: Barcelona duhet të mendojë për shkarkimin e Setien para ndeshjes së Ligës së Kampionëve

Rivaldo: Barcelona duhet të mendojë për shkarkimin e Setien para ndeshjes së Ligës së Kampionëve

La Liga
Zëvendësuesit e mundshëm të Quique Setien, nëse ky largohet nga Camp Nou – Allegri, Wenger e Ten Hag më të pëlqyerit

Zëvendësuesit e mundshëm të Quique Setien, nëse ky largohet nga Camp Nou – Allegri, Wenger e Ten Hag më të pëlqyerit

La Liga
Setien nuk është i sigurt nëse do ta drejtojë Barcelonën në Ligën e Kampionëve

Setien nuk është i sigurt nëse do ta drejtojë Barcelonën në Ligën e Kampionëve

La Liga
Jo të gjithë te Barcelona e duan Xavin si trajner

Jo të gjithë te Barcelona e duan Xavin si trajner

La Liga
Kandidati për President të Barcelonës, Font dëshiron të zëvendësojë Setienin me Xavin nëse fiton zgjedhjet

Kandidati për President të Barcelonës, Font dëshiron të zëvendësojë Setienin me Xavin nëse fiton zgjedhjet

La Liga
Shtohen problemet e Barcelonës, Setien konfirmon lëndimin e Griezmannit

Shtohen problemet e Barcelonës, Setien konfirmon lëndimin e Griezmannit

La Liga
Setien: Nuk mendoj për shortin, duhet të përqendrohemi te Napoli

Setien: Nuk mendoj për shortin, duhet të përqendrohemi te Napoli

Liga e Kampionëve