LAJMI I FUNDIT:

Pushimet verore

85 Artikuj

Shtatori me kërkesa të larta për pushime në Shqipëri

Shtatori me kërkesa të larta për pushime në Shqipëri

Shqipëri
“Zbrazet” Kosova, më shumë se 36 mijë qytetarë shkojnë në Shqipëri në 24 orët e fundit

“Zbrazet” Kosova, më shumë se 36 mijë qytetarë shkojnë në Shqipëri në 24 orët e fundit

Kosovë
Klinika Zhan Mitrev ju jep këshilla për përgatitjen përpara se të udhëtoni nëse keni diabet

Klinika Zhan Mitrev ju jep këshilla për përgatitjen përpara se të udhëtoni nëse keni diabet

Shëndetësi Lajme
Çmime të larta në Itali, La Repubblica: Turistët po largohen drejt Shqipërisë

Çmime të larta në Itali, La Repubblica: Turistët po largohen drejt Shqipërisë

Shqipëri
Pushimet verore, fillojnë patrullimet e përbashkëta të Policisë së Kosovës dhe Policisë së Shqipërisë

Pushimet verore, fillojnë patrullimet e përbashkëta të Policisë së Kosovës dhe Policisë së Shqipërisë

Siguri
Pushimet e verës mbetet “luks” për shumë mësimdhënës në Maqedoni

Pushimet e verës mbetet “luks” për shumë mësimdhënës në Maqedoni

Maqedonia e Veriut
Çmimet e larta në Shqipëri, pushimet verore vetëm për dy ditë

Çmimet e larta në Shqipëri, pushimet verore vetëm për dy ditë

Shqipëri
Dhjetë plazhet më të rrezikshme në botë

Dhjetë plazhet më të rrezikshme në botë

Nga Bota
INSTAT: Turistët nga Kosova, gjermanët dhe italianët me numrin më të lartë të vizitave në Shqipëri

INSTAT: Turistët nga Kosova, gjermanët dhe italianët me numrin më të lartë të vizitave në Shqipëri

Shqipëri
Rreth 60 për qind e familjeve në Kosovë nuk mund t’i përballojnë shpenzimet për pushime

Rreth 60 për qind e familjeve në Kosovë nuk mund t’i përballojnë shpenzimet për pushime

Albert Spahiu
Katër problemet më të zakonshme shëndetësore gjatë pushimeve dhe si t’i shmangni ato

Katër problemet më të zakonshme shëndetësore gjatë pushimeve dhe si t’i shmangni ato

Këshilla mjekësore
Qytetarët e Maqedonisë ankohen për shtrenjtimet, as nuk endërrojnë pushime në bregdet

Qytetarët e Maqedonisë ankohen për shtrenjtimet, as nuk endërrojnë pushime në bregdet

Maqedonia e Veriut
Mbi 16 mijë qytetarë nga Kosova ia mësynë Shqipërisë për fundjavë

Mbi 16 mijë qytetarë nga Kosova ia mësynë Shqipërisë për fundjavë

Shqipëri
Maqedoni: Qytetarët ankohen për krizë, pagat s’mjaftojnë për pushime

Maqedoni: Qytetarët ankohen për krizë, pagat s’mjaftojnë për pushime

Maqedonia e Veriut
Inflacioni mbetet i lartë, megjithatë gjermanët të etur për pushime

Inflacioni mbetet i lartë, megjithatë gjermanët të etur për pushime

Botë
Mbajtja aktive e mendjes gjatë pushimeve

Mbajtja aktive e mendjes gjatë pushimeve

Lifestyle
LSDM: Mickoski dhe të tjerët nga partia e tij pushojnë nëpër vende luksoze, a kështu brengosen për standardin jetësor të qytetarëve?

LSDM: Mickoski dhe të tjerët nga partia e tij pushojnë nëpër vende luksoze, a kështu brengosen për standardin jetësor të qytetarëve?

Maqedonia e Veriut
Politikanët e RMV-së kanë nisur pushimet, zbulohen destinacionet e përzgjedhura

Politikanët e RMV-së kanë nisur pushimet, zbulohen destinacionet e përzgjedhura

Maqedonia e Veriut
Paralajmërimi i ekspertëve: Mos e përdorni këtë artikull për foshnjat në det ose në pishinë

Paralajmërimi i ekspertëve: Mos e përdorni këtë artikull për foshnjat në det ose në pishinë

Bebja
Një tenxhere me ujë dhe një spango do të kujdesen për bimët tuaja gjatë pushimeve

Një tenxhere me ujë dhe një spango do të kujdesen për bimët tuaja gjatë pushimeve

Lule
Aeroporti ‘Adem Jashari’ i stërmbushur me bashkatdhetarë, flasin për pushimet e dhuratat që sollën për të dashurit e tyre

Aeroporti ‘Adem Jashari’ i stërmbushur me bashkatdhetarë, flasin për pushimet e dhuratat që sollën për të dashurit e tyre

Meridiana Statovci
Autoritetet serbe ua ndalojnë pushimet vjetore punëtorëve në veri të Kosovës, shkak “situata politike”

Autoritetet serbe ua ndalojnë pushimet vjetore punëtorëve në veri të Kosovës, shkak “situata politike”

Kosovë
Plazhet publike në Vlorë të ndotur, pushuesit: Nuk ka investime, deti është i mbushur me mbeturina

Plazhet publike në Vlorë të ndotur, pushuesit: Nuk ka investime, deti është i mbushur me mbeturina

Shqipëri
Largoni këto gjëra nga priza para se të shkoni në pushime 

Largoni këto gjëra nga priza para se të shkoni në pushime 

Këshilla Lifestyle