LAJMI I FUNDIT:

Profesori

10 Artikuj

Nxënësi 13-vjeç rrah brutalisht profesorin në Skoci, mësimdhënësi përfundon i shtrirë në korridorin e shkollës pothuajse pa ndjenja

Nxënësi 13-vjeç rrah brutalisht profesorin në Skoci, mësimdhënësi përfundon i shtrirë në korridorin e shkollës pothuajse pa ndjenja

Evropa
Universiteti Shtetëror i Tennessee pushon profesorin nga puna pas shfaqjes së një videoje ku ai i bërtet një studenti

Universiteti Shtetëror i Tennessee pushon profesorin nga puna pas shfaqjes së një videoje ku ai i bërtet një studenti

Amerika
Për dy orë u mbajti ligjëratë studentëve në Zoom, profesori në fund e kuptoi se e kishte pasur të fikur mikrofonin

Për dy orë u mbajti ligjëratë studentëve në Zoom, profesori në fund e kuptoi se e kishte pasur të fikur mikrofonin

Dështime
Fier, profesori ngacmon seksualisht nxënësen: Jam zhigolo! Kam punuar në shtëpi seksi

Fier, profesori ngacmon seksualisht nxënësen: Jam zhigolo! Kam punuar në shtëpi seksi

Shqipëri
Profesori kishte marrë 165 mijë euro grante për hulumtime shkencore, por i shpenzoi ato në klube striptizi dhe blerje online

Profesori kishte marrë 165 mijë euro grante për hulumtime shkencore, por i shpenzoi ato në klube striptizi dhe blerje online

Fun Lajme
Profesori në Ekuador kapet duke filmuar me telefon nën fustan nxënësen

Profesori në Ekuador kapet duke filmuar me telefon nën fustan nxënësen

Nga Bota
Nxënësi filmohet duke ia drejtuar revolen e plastikës në kokë profesorit, autoritetet argjentinase fillojnë hetimet

Nxënësi filmohet duke ia drejtuar revolen e plastikës në kokë profesorit, autoritetet argjentinase fillojnë hetimet

Nga Bota
Nxënësi hedh bankën në drejtim të profesorit amerikan, ai e grushton pandërprerë para nxënësve tjerë – e gjitha filmohet me telefon (Video, +18)

Nxënësi hedh bankën në drejtim të profesorit amerikan, ai e grushton pandërprerë para nxënësve tjerë – e gjitha filmohet me telefon (Video, +18)

Nga Bota
Arrestohet profesori i shkencave, shkaktoi eksplodim derisa eksperimentonte në oborr (Video)

Arrestohet profesori i shkencave, shkaktoi eksplodim derisa eksperimentonte në oborr (Video)

Dështime
Rrahje mes profesorit dhe nxënësit në Gjimnazin “Aleksandër Xhuvani” në Podujevë (Video)

Rrahje mes profesorit dhe nxënësit në Gjimnazin “Aleksandër Xhuvani” në Podujevë (Video)

Kosovë