LAJMI I FUNDIT:

Prizren

1745 Artikuj

Policia në kërkim të Besnik Ukajt për tentim vrasjen në Prizren

Policia në kërkim të Besnik Ukajt për tentim vrasjen në Prizren

Kronika e Zezë
Goditi policin me veturë, arrestohet i dyshuari në Prizren

Goditi policin me veturë, arrestohet i dyshuari në Prizren

Kronika e Zezë
Arrestohen tre nga gjashtë personat që u shpallën në kërkim nga policia, u vetëdorëzuan në Prizren

Arrestohen tre nga gjashtë personat që u shpallën në kërkim nga policia, u vetëdorëzuan në Prizren

Kronika e Zezë
Prizren, arrestohet njëri nga gjashtë familjarët që u shpallën në kërkim nga policia

Prizren, arrestohet njëri nga gjashtë familjarët që u shpallën në kërkim nga policia

Kronika e Zezë
U përfshin në një rrahje – policia në kërkim të gjashtë familjarëve nga Prizreni

U përfshin në një rrahje – policia në kërkim të gjashtë familjarëve nga Prizreni

Kronika e Zezë
Osmani për masakrën në lagjen Tusuz të Prizrenit: Vendosja e drejtësisë për viktimat, përkushtim i çdoditshëm i yni

Osmani për masakrën në lagjen Tusuz të Prizrenit: Vendosja e drejtësisë për viktimat, përkushtim i çdoditshëm i yni

Kosovë
Kërkohet ndihmë për shërimin e 18-vjeçarit nga Prizreni, fondacioni Golden Eagle e ndihmon atë me pesë mijë euro

Kërkohet ndihmë për shërimin e 18-vjeçarit nga Prizreni, fondacioni Golden Eagle e ndihmon atë me pesë mijë euro

Kosovë
Detaje nga plagosja në Gjonaj të Prizrenit – arrestohet i dyshuari, policia i gjeti 37 fishekë

Detaje nga plagosja në Gjonaj të Prizrenit – arrestohet i dyshuari, policia i gjeti 37 fishekë

Kronika e Zezë
20-vjeçarit në Prizren i anulohet leja e vozitjes për të gjitha kategoritë, kishte kundërvajtje të përsëritura

20-vjeçarit në Prizren i anulohet leja e vozitjes për të gjitha kategoritë, kishte kundërvajtje të përsëritura

Kosovë
Vdes një grua në Prizren, u tha se nuk i është dhënë ndihma mjekësore

Vdes një grua në Prizren, u tha se nuk i është dhënë ndihma mjekësore

Kronika e Zezë
Policia në kërkim të një burri dhe një gruaje nga Prizreni – dyshohen për veprën penale “Shpërdorim i pasurisë së huaj ”

Policia në kërkim të një burri dhe një gruaje nga Prizreni – dyshohen për veprën penale “Shpërdorim i pasurisë së huaj ”

Kronika e Zezë
Humb jetën një person në Prizren, dyshohet se kishte kontakt me rrymë

Humb jetën një person në Prizren, dyshohet se kishte kontakt me rrymë

Kronika e Zezë
Plagosje me armë zjarri në Nashec të Prizrenit

Plagosje me armë zjarri në Nashec të Prizrenit

Kronika e Zezë
Zgjatet afati i regjistrimit të popullsisë deri më 24 maj në 11 komuna, diaspora deri më 31 gusht

Zgjatet afati i regjistrimit të popullsisë deri më 24 maj në 11 komuna, diaspora deri më 31 gusht

Kosovë
Gjenden dy raketa hedhëse dhe granata dore në shtëpinë e të dyshuarit në Prizren

Gjenden dy raketa hedhëse dhe granata dore në shtëpinë e të dyshuarit në Prizren

Kronika e Zezë
Iu bashkuan edhe 300 anëtarë, Kurti: Po kthehemi, Prizreni po e forcon lidhjen me Vetëvendosjen

Iu bashkuan edhe 300 anëtarë, Kurti: Po kthehemi, Prizreni po e forcon lidhjen me Vetëvendosjen

Kosovë
Sekuestrohen 25 motoçikleta nga Policia nё Pejё

Sekuestrohen 25 motoçikleta nga Policia nё Pejё

Kronika e Zezë
Ishin larguar nga shkolla dhe nuk janë kthyer, Policia në kërkim të dy të miturave

Ishin larguar nga shkolla dhe nuk janë kthyer, Policia në kërkim të dy të miturave

Kronika e Zezë
Iu gjetë trupi 25 vjet pas zhdukjes, varroset në Piranë patrioti Ukë Sait Ukaj

Iu gjetë trupi 25 vjet pas zhdukjes, varroset në Piranë patrioti Ukë Sait Ukaj

Kosovë
Boshnjaku nga Novi Pazari gjendet i vdekur në një hotel në Prizren

Boshnjaku nga Novi Pazari gjendet i vdekur në një hotel në Prizren

Kronika e Zezë
Vendosja e kamerave në veri dhe shqiptimi i dy dënimeve me mbi 20 vjet burgim për vrasje dhe dhunim – lajmet që shënuan javën

Vendosja e kamerave në veri dhe shqiptimi i dy dënimeve me mbi 20 vjet burgim për vrasje dhe dhunim – lajmet që shënuan javën

Besnike Salihu
Vdes një grua në Repartin e Gjinekologjisë në Prizren

Vdes një grua në Repartin e Gjinekologjisë në Prizren

Kronika e Zezë
Raportohen në Polici dy vajza të zhdukura, njëra nga Ferizaj dhe tjetra nga Prizreni

Raportohen në Polici dy vajza të zhdukura, njëra nga Ferizaj dhe tjetra nga Prizreni

Kronika e Zezë
Policia në Prizren shqipton 42 gjoba dhe konfiskon 14 motoçikleta

Policia në Prizren shqipton 42 gjoba dhe konfiskon 14 motoçikleta

Siguri