LAJMI I FUNDIT:

Policia amerikane

408 Artikuj

“Është e rreme”, polici në Ohio qëllon mbi adoleshentin që mbante në dorë një revole lodër – e plagosë në dorë  

“Është e rreme”, polici në Ohio qëllon mbi adoleshentin që mbante në dorë një revole lodër – e plagosë në dorë  

Amerika
Të shtëna armësh në Washington, një i vrarë dhe pesë të plagosur

Të shtëna armësh në Washington, një i vrarë dhe pesë të plagosur

Amerika
Shtiu i pari mbi policinë në Chicago, i kundërpërgjigjen me breshëri – shkrepin 96 plumba brenda 41 sekondave mbi afro-amerikanin

Shtiu i pari mbi policinë në Chicago, i kundërpërgjigjen me breshëri – shkrepin 96 plumba brenda 41 sekondave mbi afro-amerikanin

Amerika
Videoja e policit nga Utah bëhet virale, filmohet duke ndjekur derrin e egër

Videoja e policit nga Utah bëhet virale, filmohet duke ndjekur derrin e egër

Virale
Tentoi t’i ikte policisë, shoferja bashkë me BMW-në e saj përfundoi në Oqeanin Paqësor

Tentoi t’i ikte policisë, shoferja bashkë me BMW-në e saj përfundoi në Oqeanin Paqësor

Auto Fun
Deshi të vriste një çift në New York, momenti kur policia amerikane qëllon për vdekje sulmuesin

Deshi të vriste një çift në New York, momenti kur policia amerikane qëllon për vdekje sulmuesin

Amerika
Kryetari i komunës së New Yorkut, Eric Adams – akuzohet për sulm seksual ndaj ish-koleges derisa ishin duke punuar si policë

Kryetari i komunës së New Yorkut, Eric Adams – akuzohet për sulm seksual ndaj ish-koleges derisa ishin duke punuar si policë

Amerika
Minjtë “pushtojnë” stacionin policor në New Orleans: Po e hanë marihuanën në dhomën e provave

Minjtë “pushtojnë” stacionin policor në New Orleans: Po e hanë marihuanën në dhomën e provave

Interesante
Vetura në të cilën gjendej foshnja përplaset me motoçiklistin në Florida, zëvendës-sherifi arrin ta “rikthejë në jetë” vogëlushen

Vetura në të cilën gjendej foshnja përplaset me motoçiklistin në Florida, zëvendës-sherifi arrin ta “rikthejë në jetë” vogëlushen

Amerika
Kishte marrë peng të ëmën dhe i mbante thikën në fyt, momenti kur policia amerikane qëllon për vdekje të riun

Kishte marrë peng të ëmën dhe i mbante thikën në fyt, momenti kur policia amerikane qëllon për vdekje të riun

Amerika
Turma e protestuesve anti-izraelitë kishin bllokuar rrugët, policia amerikane evakuon sheshin Times – gjen granatë dore në Uber

Turma e protestuesve anti-izraelitë kishin bllokuar rrugët, policia amerikane evakuon sheshin Times – gjen granatë dore në Uber

Amerika
Babai nga Miami qëllon për vdekje me armë në kokë të birin 22-vjeç, e pranon krimin para kamerës së vendosur në shtëpi

Babai nga Miami qëllon për vdekje me armë në kokë të birin 22-vjeç, e pranon krimin para kamerës së vendosur në shtëpi

Amerika
E vuri në gjumë dhe e futi gabimisht në furrë, humb jetën foshnja në Kanasas City – akuzohet e ëma e saj

E vuri në gjumë dhe e futi gabimisht në furrë, humb jetën foshnja në Kanasas City – akuzohet e ëma e saj

Amerika
Duke tentuar të parandalojë vjedhjen e veturës, gruaja nga SHBA përfundoi në spital – pamjet e kamerave të sigurisë regjistruan gjithçka

Duke tentuar të parandalojë vjedhjen e veturës, gruaja nga SHBA përfundoi në spital – pamjet e kamerave të sigurisë regjistruan gjithçka

Amerika
Zbardhet rasti i grabitjeje serike në New Yorkut, emigrantët vodhën 62 telefona mobil

Zbardhet rasti i grabitjeje serike në New Yorkut, emigrantët vodhën 62 telefona mobil

Amerika
Policia në Mississippi qëllon me armë 11-vjeçarin e paarmatosur, i shpëton më të keqes – publikohen pamjet

Policia në Mississippi qëllon me armë 11-vjeçarin e paarmatosur, i shpëton më të keqes – publikohen pamjet

Amerika
Detaje nga vrasja e shqiptares dhe dy fëmijëve të saj nga bashkëshorti në SHBA

Detaje nga vrasja e shqiptares dhe dy fëmijëve të saj nga bashkëshorti në SHBA

Amerika
Shtie disa herë mbi të dyshuarin që gjithashtu kishte armë, polici amerikan vret dilerin e drogës – plagoset edhe vetë

Shtie disa herë mbi të dyshuarin që gjithashtu kishte armë, polici amerikan vret dilerin e drogës – plagoset edhe vetë

Amerika
Nuk iu bind urdhrave të policisë, gruaja nga Illinois u vërsulet me thikë në dorë – qëllohet për vdekje

Nuk iu bind urdhrave të policisë, gruaja nga Illinois u vërsulet me thikë në dorë – qëllohet për vdekje

Amerika
E përplasën për tokë dhe e grushtuan derisa e arrestonin, pezullohen nga puna gjashtë policë në Karolinën e Veriut

E përplasën për tokë dhe e grushtuan derisa e arrestonin, pezullohen nga puna gjashtë policë në Karolinën e Veriut

Amerika
Njëri prej tyre rrezikoi shumë – momenti kur dy policë të Connecticut shpëtojnë një grua duke bërë që ajo të mos hidhej nga një urë rreth 30 metra mbi lumë

Njëri prej tyre rrezikoi shumë – momenti kur dy policë të Connecticut shpëtojnë një grua duke bërë që ajo të mos hidhej nga një urë rreth 30 metra mbi lumë

Amerika
I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

I kërkoi policisë që ta ndihmojnë t’i propozojë martesë partneres, i riu nga Wisconsin ia arriti qëllimit

Fun Lajme
U “orvatën” në asfalt, momenti kur polici amerikan shkrep plumbin që ishte fatal për 34-vjeçarin – familja e viktimës kërkon drejtësi

U “orvatën” në asfalt, momenti kur polici amerikan shkrep plumbin që ishte fatal për 34-vjeçarin – familja e viktimës kërkon drejtësi

Amerika
Vrau katër gra dhe një tjetër plagosi, policia në Memphis në kërkim të dyshuarit

Vrau katër gra dhe një tjetër plagosi, policia në Memphis në kërkim të dyshuarit

Amerika