LAJMI I FUNDIT:

Minjtë “pushtojnë” stacionin policor në New Orleans: Po e hanë marihuanën në dhomën e provave

Minjtë “pushtojnë” stacionin policor në New Orleans: Po e hanë marihuanën në dhomën e provave

Të vetmet krijesa që duket se po shijojnë ndërtesën e policisë së New Orleans-it, janë minjtë në dhomën e provave, thanë zyrtarët këtë javë.

“Minjtë po hanë marihuanën tonë. Ata janë lartë”, tha shefja e policisë Anne Kirkpatrick në një takim të Komitetit të Drejtësisë Penale, transmeton Telegrafi.


Sipas CBS, ndërtesa e stacionit policor në rrugën Broad është aq e pushtuar nga minjtë dhe buburrecat, saqë stafi hyn dhe gjen jashtëqitjet e minjve në tavolinat e tyre.

Kondicionerët e ajrit në ndërtesë nuk funksionojnë dhe ashensorët gjithashtu janë jashtë përdorimit.

“Kur them se vlerësojmë punonjësit tanë, kjo nuk nënkupton se duhet lënë njerëzit të punojnë në kushte të tilla”, shtoi Kirkpatrick. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar

Fun
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Bëhet virale ideja e indianit që e shndërron ombrellën e tij në një çantë shpine të improvizuar për t'u mbrojtur nga shiu

Fun
Apartamenti në SHBA pa dhomë gjumi ngjall reagime në rrjete sociale

Apartamenti në SHBA pa dhomë gjumi ngjall reagime në rrjete sociale

Interesante
Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Studenti shkruan emrat e katër vajzave në vend të pjesëve të zemrës - diagrami i organit ngjall reagime qesharake

Fun
Kalo në kategori