LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Polonisë

259 Artikuj

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Përfaqësueset
Konfirmohen tri kombëtaret e fundit që marrin pjesë në Euro 2024

Konfirmohen tri kombëtaret e fundit që marrin pjesë në Euro 2024

Përfaqësueset
Luhen tre finale, sot kompletohen të gjitha ekipet e Euro 2024

Luhen tre finale, sot kompletohen të gjitha ekipet e Euro 2024

Ndërkombëtare
Mësohen tri finalet e play-offit për tri biletat e fundit për Euro 2024

Mësohen tri finalet e play-offit për tri biletat e fundit për Euro 2024

Përfaqësueset
“Isha shumë i zemëruar me të” – Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

“Isha shumë i zemëruar me të” – Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

Përfaqësueset
Hidhet shorti i ndeshjeve “play-off” për Kampionatin Evropian ‘Gjermani 2024’

Hidhet shorti i ndeshjeve “play-off” për Kampionatin Evropian ‘Gjermani 2024’

Premier League
Në takimin me Poloninë, izraelitët mbajtën një minutë heshtje për viktimat e tyre pavarësisht ndalimit të UEFA-s

Në takimin me Poloninë, izraelitët mbajtën një minutë heshtje për viktimat e tyre pavarësisht ndalimit të UEFA-s

Ndërkombëtare
UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

Kombëtarja e Shqipërisë
“Jam i lumtur që po e ‘pushtojmë’ UEFA-n”, reagimi i Jasir Asanit pasi goli i tij u votua si më i miri

“Jam i lumtur që po e ‘pushtojmë’ UEFA-n”, reagimi i Jasir Asanit pasi goli i tij u votua si më i miri

Kombëtarja e Shqipërisë
Polonia shkarkon trajnerin Fernando Santos pas humbjes nga Shqipëria

Polonia shkarkon trajnerin Fernando Santos pas humbjes nga Shqipëria

Përfaqësueset
“Uno kryqzimo, due kryqzimo, Berlin” – mënyra se si lindi ideja e banderolës që u bë virale në rrjetet sociale është mjaft interesante

“Uno kryqzimo, due kryqzimo, Berlin” – mënyra se si lindi ideja e banderolës që u bë virale në rrjetet sociale është mjaft interesante

Kombëtarja e Shqipërisë
Shënoi gol të jashtëzakonshëm, Asani tregon se çfarë i tha Szczesny pas pjesës së parë

Shënoi gol të jashtëzakonshëm, Asani tregon se çfarë i tha Szczesny pas pjesës së parë

Kombëtarja e Shqipërisë
Nuk u vërejt për asnjë moment në fushë, Lewandowski: Ndaj Shqipërisë ishte ndeshje për turp

Nuk u vërejt për asnjë moment në fushë, Lewandowski: Ndaj Shqipërisë ishte ndeshje për turp

Ndërkombëtare
E thotë një trajner i madh si Fernando Santos: Shqipëria luajti në perfeksion

E thotë një trajner i madh si Fernando Santos: Shqipëria luajti në perfeksion

Ndërkombëtare
Fjalët e Mirlind Dakut pas ndeshjes: Goli, festa dhe dedikimi

Fjalët e Mirlind Dakut pas ndeshjes: Goli, festa dhe dedikimi

Kombëtarja e Shqipërisë
Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Dy ‘krisma’ në Tiranë, Shqipëria merr fitore madhështore ndaj Polonisë dhe bën hap gjigant drejt Euro 2024

Dy ‘krisma’ në Tiranë, Shqipëria merr fitore madhështore ndaj Polonisë dhe bën hap gjigant drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Radha e Mirlind Dakut – sulmuesi gjilanas shton epërsinë e Shqipërisë

Radha e Mirlind Dakut – sulmuesi gjilanas shton epërsinë e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria shkon në pushim me epërsi fal perlës së Jasir Asanit

Shqipëria shkon në pushim me epërsi fal perlës së Jasir Asanit

Kombëtarja e Shqipërisë
Super, super gol nga Jasir Asani – festë në ‘Air Albania’

Super, super gol nga Jasir Asani – festë në ‘Air Albania’

Kombëtarja e Shqipërisë
Konflikte mes tifozëve para nisjes së ndeshjes – gjuhen me stola pas portës

Konflikte mes tifozëve para nisjes së ndeshjes – gjuhen me stola pas portës

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare, Shqipëri – Poloni: Sylvinho me dy ndryshime

Formacionet zyrtare, Shqipëri – Poloni: Sylvinho me dy ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Fernando Santos rrezikon shkarkimin nëse humbet nga Shqipëria

Fernando Santos rrezikon shkarkimin nëse humbet nga Shqipëria

Përfaqësueset
UEFA vendos: Shqipëri – Poloni fillon me një minutë heshtje

UEFA vendos: Shqipëri – Poloni fillon me një minutë heshtje

Kombëtarja e Shqipërisë