LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Hungarisë

143 Artikuj

Shqipëria me mungesa të rëndësishme ndaj Hungarisë, ky është formacioni i mundshëm i kuqezinjve

Shqipëria me mungesa të rëndësishme ndaj Hungarisë, ky është formacioni i mundshëm i kuqezinjve

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndeshje vendimtare për Shqipërinë, kuqezinjtë duan fitoren ndaj Hungarisë për të mbetur në garë për kualifikim

Ndeshje vendimtare për Shqipërinë, kuqezinjtë duan fitoren ndaj Hungarisë për të mbetur në garë për kualifikim

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Ende nuk kam vendosur për formacionin, ndaj Hungarisë na bën punë vetëm fitorja

Reja: Ende nuk kam vendosur për formacionin, ndaj Hungarisë na bën punë vetëm fitorja

Kombëtarja e Shqipërisë
Berisha: Hungaria skuadër e fortë, por ne futemi për fitore

Berisha: Hungaria skuadër e fortë, por ne futemi për fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Nga 8 deri më 122 euro, dalin në shitje biletat për ndeshjen Shqipëri – Hungari

Nga 8 deri më 122 euro, dalin në shitje biletat për ndeshjen Shqipëri – Hungari

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar te Shqipëria për tre ndeshjet e shtatorit

Edy Reja publikon listën e lojtarëve të ftuar te Shqipëria për tre ndeshjet e shtatorit

Kombëtarja e Shqipërisë
UEFA me dorë të hekurt ndaj Hungarisë për shkak të sjelljeve të tifozëve

UEFA me dorë të hekurt ndaj Hungarisë për shkak të sjelljeve të tifozëve

Ndërkombëtare
Dhjetë arsye për ta dashur këtë Kampionat Evropian

Dhjetë arsye për ta dashur këtë Kampionat Evropian

Përfaqësueset
“Shihemi në plazh”, trajneri i Hungarisë tallet me Ronaldon dhe Mbappen pas eliminimit nga Euro 2020

“Shihemi në plazh”, trajneri i Hungarisë tallet me Ronaldon dhe Mbappen pas eliminimit nga Euro 2020

Përfaqësueset
“Ronaldo është një kampion i madh, por mund të jetë i bezdisshëm” – trajneri i Hungarisë i zhgënjyer me yllin portugez

“Ronaldo është një kampion i madh, por mund të jetë i bezdisshëm” – trajneri i Hungarisë i zhgënjyer me yllin portugez

Përfaqësueset
Low vlerëson lartë Hungarinë dhe ndihet i lumtur me kualifikimin e Gjermanisë

Low vlerëson lartë Hungarinë dhe ndihet i lumtur me kualifikimin e Gjermanisë

Përfaqësueset
Gjermania 2-2 Hungaria, notat e lojtarëve

Gjermania 2-2 Hungaria, notat e lojtarëve

Përfaqësueset
Gjermania kalon tutje mes frikës dhe vështirësive të mëdha ndaj Hungarisë

Gjermania kalon tutje mes frikës dhe vështirësive të mëdha ndaj Hungarisë

Përfaqësueset
Gjermani- Hungari, shënohen dy gola brenda një minute – gjermanët rrezikojnë shumë

Gjermani- Hungari, shënohen dy gola brenda një minute – gjermanët rrezikojnë shumë

Përfaqësueset
Gjermania po pëson nga Hungaria pas pjesës së parë

Gjermania po pëson nga Hungaria pas pjesës së parë

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare, Gjermani – Hungari: Low kërkon fitore dhe kalimin tutje

Formacionet zyrtare, Gjermani – Hungari: Low kërkon fitore dhe kalimin tutje

Përfaqësueset
Gjermani – Hungari, formacionet e mundshme

Gjermani – Hungari, formacionet e mundshme

Përfaqësueset
Faza e grupeve në Euro 2020 përfundon sot me katër takime mjaft interesante

Faza e grupeve në Euro 2020 përfundon sot me katër takime mjaft interesante

Përfaqësueset
Super kompjuteri i ‘Opta Stats’ zbulon shanset e çdo kombëtareje për të fituar Euro 2020 – Franca mbetet favorite, Anglia e teta

Super kompjuteri i ‘Opta Stats’ zbulon shanset e çdo kombëtareje për të fituar Euro 2020 – Franca mbetet favorite, Anglia e teta

Përfaqësueset
Trajneri i Hungarisë, Rossi: Ekipi im luajti një ndeshje jashtëzakonisht të mirë taktike ndaj Francës

Trajneri i Hungarisë, Rossi: Ekipi im luajti një ndeshje jashtëzakonisht të mirë taktike ndaj Francës

Përfaqësueset
Deschamps pas barazimit: Jam i kënaqur me lojën, por jo edhe rezultatin – Hungaria bëri ndeshjen e jetës

Deschamps pas barazimit: Jam i kënaqur me lojën, por jo edhe rezultatin – Hungaria bëri ndeshjen e jetës

Përfaqësueset
Fiola festoi në mënyrë të çmendur golin ndaj Francës: Ai hodhi nga tryeza e gazetares shishet e ujit dhe letrat

Fiola festoi në mënyrë të çmendur golin ndaj Francës: Ai hodhi nga tryeza e gazetares shishet e ujit dhe letrat

Përfaqësueset
Hungari 1-1 Francë, notat e lojtarëve

Hungari 1-1 Francë, notat e lojtarëve

Përfaqësueset
Franca zhgënjen ndaj Hungarisë, nuk arrin më shumë se një barazim

Franca zhgënjen ndaj Hungarisë, nuk arrin më shumë se një barazim

Përfaqësueset