LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Egjiptit

118 Artikuj

Kongo përmes penalltive eliminon Egjiptin dhe kalon në çerekfinale

Kongo përmes penalltive eliminon Egjiptin dhe kalon në çerekfinale

Përfaqësueset
Salah u dërgon mesazh tifozëve të Egjiptit pas kritikave dhe akuzave

Salah u dërgon mesazh tifozëve të Egjiptit pas kritikave dhe akuzave

Ndërkombëtare
“Salah është egjiptiani më besnik”, Klopp reagon pas akuzave dhe kritikave për yllin e Liverpoolit

“Salah është egjiptiani më besnik”, Klopp reagon pas akuzave dhe kritikave për yllin e Liverpoolit

Ndërkombëtare
“Duhet të qëndronte edhe sikur të kishte vetëm një këmbë” – Salah kritikohet ashpër pas largimit nga Egjipti

“Duhet të qëndronte edhe sikur të kishte vetëm një këmbë” – Salah kritikohet ashpër pas largimit nga Egjipti

Përfaqësueset
Klopp zbulon kohën se kur do të rikthehet Salah, tregon nëse do të luaj më për Egjiptin

Klopp zbulon kohën se kur do të rikthehet Salah, tregon nëse do të luaj më për Egjiptin

Premier League
Liverpooli mëson shkallën e lëndimit të Salah, lajm i rëndë për Egjiptin

Liverpooli mëson shkallën e lëndimit të Salah, lajm i rëndë për Egjiptin

Përfaqësueset
Mohamed Salah lëndohet në Kupën e Kombeve të Afrikës, shqetësohen tifozët e Liverpoolit

Mohamed Salah lëndohet në Kupën e Kombeve të Afrikës, shqetësohen tifozët e Liverpoolit

Përfaqësueset
Sa ndeshje të Liverpoolit do t’i humb Mohamed Salah për shkak të Kupës së Kombeve të Afrikës

Sa ndeshje të Liverpoolit do t’i humb Mohamed Salah për shkak të Kupës së Kombeve të Afrikës

Premier League
Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

Ndërkombëtare
Tentuan ta godisnin Mohamed Salahun, tifozët në Sierra Leone futen në fushë – ushtria u desh ta ruajë yllin egjiptian

Tentuan ta godisnin Mohamed Salahun, tifozët në Sierra Leone futen në fushë – ushtria u desh ta ruajë yllin egjiptian

Përfaqësueset
Situata e rëndë mes Palestinës dhe Izraelit – reagimi i Elnenyt në rrjetet sociale shkakton bujë

Situata e rëndë mes Palestinës dhe Izraelit – reagimi i Elnenyt në rrjetet sociale shkakton bujë

Premier League
Trajneri i Egjiptit bën një krahasim interesant mes Salahut, Messit dhe Ronaldos

Trajneri i Egjiptit bën një krahasim interesant mes Salahut, Messit dhe Ronaldos

Ndërkombëtare
Ky është futbollisti që mashtroi më së shumti në këtë afat kalimtar: Ai ndërroi katër klube në 29 ditë

Ky është futbollisti që mashtroi më së shumti në këtë afat kalimtar: Ai ndërroi katër klube në 29 ditë

Ligat tjera
Lojtari i Man Utd e përqeshi dhe u tall me Salah gjatë ndeshjes, egjiptiani i befasuar vetëm qeshi

Lojtari i Man Utd e përqeshi dhe u tall me Salah gjatë ndeshjes, egjiptiani i befasuar vetëm qeshi

Ndërkombëtare
Clattenburg detyrohet të largohet nga Egjipti shkaku i kërcënimeve të vazhdueshme

Clattenburg detyrohet të largohet nga Egjipti shkaku i kërcënimeve të vazhdueshme

Ligat tjera
Salah befason një çift të sapomartuar – futbollisti iu bashkohet në fotosesionin e dasmës

Salah befason një çift të sapomartuar – futbollisti iu bashkohet në fotosesionin e dasmës

Yjet
Njihet si një mysliman i përkushtuar – Salah ndihmon në ndërtimin e kishës që u dogj nga zjarri

Njihet si një mysliman i përkushtuar – Salah ndihmon në ndërtimin e kishës që u dogj nga zjarri

Premier League
Konfirmohet lajmi i tmerrshëm për lojtarët afrikanë që luajnë në Evropë: Kupa e Kombeve shtyhet për gjashtë muaj

Konfirmohet lajmi i tmerrshëm për lojtarët afrikanë që luajnë në Evropë: Kupa e Kombeve shtyhet për gjashtë muaj

Ndërkombëtare
“Salah luajti me lëndim në finalen e Ligës së Kampionëve”, mjeku i ekipit egjiptian zbulon detajin për yllin e Liverpoolit

“Salah luajti me lëndim në finalen e Ligës së Kampionëve”, mjeku i ekipit egjiptian zbulon detajin për yllin e Liverpoolit

Ndërkombëtare
Fjalimi me prapavijë lamtumire i Mo Salah në dhomat e zhveshjes i shqetësoi të gjithë në Egjipt, ministrit të sportit iu desh ta ndërpresë

Fjalimi me prapavijë lamtumire i Mo Salah në dhomat e zhveshjes i shqetësoi të gjithë në Egjipt, ministrit të sportit iu desh ta ndërpresë

Përfaqësueset
Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Salah, Haaland, Barella, Osmihen dhe shumë të tjerë: Kush janë yjet më të vlefshëm që mungojnë në Kupën e Botës?

Përfaqësueset
Mohamed Salah: Pamje ku tifozët e Senegalit përpiqen të sulmojnë yllin e Egjiptit

Mohamed Salah: Pamje ku tifozët e Senegalit përpiqen të sulmojnë yllin e Egjiptit

Ndërkombëtare
Salah nuk e kishte shikimin e qartë në ekzekutimin e penalltisë për shkak të laserëve – tifozët mendojnë se duhej riekzekutuar

Salah nuk e kishte shikimin e qartë në ekzekutimin e penalltisë për shkak të laserëve – tifozët mendojnë se duhej riekzekutuar

Përfaqësueset
Senegali dhe Gana sigurojnë biletën për Katar 2022, Egjipti dhe Nigeria në lot

Senegali dhe Gana sigurojnë biletën për Katar 2022, Egjipti dhe Nigeria në lot

Përfaqësueset