LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Çekisë

305 Artikuj

Kalendari i plotë i ndeshjeve të Shqipërisë në Ligën e Kombeve

Kalendari i plotë i ndeshjeve të Shqipërisë në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Shqipëria në ‘Grupin e Vdekjes’, vëmendja edhe tek grupet A dhe D

Kombëtarja e Shqipërisë
E dërgoi përfaqësuesen në Evropian, trajneri jep dorëheqje të befasishme

E dërgoi përfaqësuesen në Evropian, trajneri jep dorëheqje të befasishme

Ndërkombëtare
Detaje të reja rreth përjashtimit të tre lojtarëve nga tubimi i Republikës Çeke, ata dolën në klub nate

Detaje të reja rreth përjashtimit të tre lojtarëve nga tubimi i Republikës Çeke, ata dolën në klub nate

Përfaqësueset
Ylli i West Hamit, Vladimir Coufal është përjashtuar nga kombëtarja çeke për ‘shkelje’ të rregullave të ekipit

Ylli i West Hamit, Vladimir Coufal është përjashtuar nga kombëtarja çeke për ‘shkelje’ të rregullave të ekipit

Përfaqësueset
Milot Rashica dhe Etrit Berisha në formacionin e javës të ndeshjeve kualifikuese

Milot Rashica dhe Etrit Berisha në formacionin e javës të ndeshjeve kualifikuese

Përfaqësueset
A shihni të njëjtën gjë që panë gjyqtarët e VAR-it? Bëhet viral goli i anuluar i Arbnor Mujës ndaj Çekisë

A shihni të njëjtën gjë që panë gjyqtarët e VAR-it? Bëhet viral goli i anuluar i Arbnor Mujës ndaj Çekisë

Shkumbin Pireva
Postim i fuqishëm nga Jasir Asani pas fitores bindëse të Shqipërisë ndaj Çekisë

Postim i fuqishëm nga Jasir Asani pas fitores bindëse të Shqipërisë ndaj Çekisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Notat e lojtarëve, Shqipëri 3-0  Çeki: Berisha dhe Seferi super, Asani dhe Asllani në nivel

Notat e lojtarëve, Shqipëri 3-0 Çeki: Berisha dhe Seferi super, Asani dhe Asllani në nivel

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria i shënon tre gola Çekisë dhe merr fitore të madhe – kuqezinjtë me një këmbë në EURO 2024

Shqipëria i shënon tre gola Çekisë dhe merr fitore të madhe – kuqezinjtë me një këmbë në EURO 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Sërish Taulant Seferi, Shqipëria vulos fitoren

Sërish Taulant Seferi, Shqipëria vulos fitoren

Kombëtarja e Shqipërisë
Super aksion i Shqipërisë, Taulant Seferi dyfishon epërsinë

Super aksion i Shqipërisë, Taulant Seferi dyfishon epërsinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria shkon më pushim me epërsi , goli i Asanit vendos deri tani – Çekia mbetet me dhjetë lojtarë

Shqipëria shkon më pushim me epërsi , goli i Asanit vendos deri tani – Çekia mbetet me dhjetë lojtarë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria kalon në epërsi ndaj Çekisë – gol ‘bombë’ nga Jasir Asani

Shqipëria kalon në epërsi ndaj Çekisë – gol ‘bombë’ nga Jasir Asani

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndeshja Shqipëri – Çeki mund të nis me disa minuta vonesë

Ndeshja Shqipëri – Çeki mund të nis me disa minuta vonesë

Kombëtarja e Shqipërisë
Leonora Jakupi do ta ndjekë nga afër ndeshjen Shqipëri-Çeki, publikon fotografi nga stadiumi Air Albania

Leonora Jakupi do ta ndjekë nga afër ndeshjen Shqipëri-Çeki, publikon fotografi nga stadiumi Air Albania

Yjet
Formacionet zyrtare, Shqipëri – Çeki: Kuqezinjtë kërkojnë fitore

Formacionet zyrtare, Shqipëri – Çeki: Kuqezinjtë kërkojnë fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Statistikat e ndeshjeve të shkuara në grup, Çekia epërsi të lehtë ndaj Shqipërisë

Statistikat e ndeshjeve të shkuara në grup, Çekia epërsi të lehtë ndaj Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëri 3-0 Çeki: Seferi dy gola, Asani vazhdon me perla – çfarë ndodhi minutë pas minute

Shqipëri 3-0 Çeki: Seferi dy gola, Asani vazhdon me perla – çfarë ndodhi minutë pas minute

Kombëtarja e Shqipërisë
“Mora fjalë” në stadiumin Air Albania – Shkurte Fejza do të këndojë live sonte në ndeshjen Shqipëri-Çeki

“Mora fjalë” në stadiumin Air Albania – Shkurte Fejza do të këndojë live sonte në ndeshjen Shqipëri-Çeki

Yjet
Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Çekisë – Sylvinho me tri ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria luan sot ‘finalen’ e madhe ndaj Çekisë

Shqipëria luan sot ‘finalen’ e madhe ndaj Çekisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjimshiti: Kam ndjesi se do të fitojmë, është moment vendimtar

Gjimshiti: Kam ndjesi se do të fitojmë, është moment vendimtar

Kombëtarja e Shqipërisë
Policia e Shqipërisë me plan masash për ndeshjen ndaj Çekisë

Policia e Shqipërisë me plan masash për ndeshjen ndaj Çekisë

Kombëtarja e Shqipërisë