LAJMI I FUNDIT:

Përdhunim

156 Artikuj

Gazetari në Greqi: 30-vjeçari shqiptar kërkoi falje që tentoi të përdhunonte greken

Gazetari në Greqi: 30-vjeçari shqiptar kërkoi falje që tentoi të përdhunonte greken

Shqipëri
Mësohet e vërteta nëse Depay pagoi 1 milion euro për të liruar Dani Alvesin nga burgu

Mësohet e vërteta nëse Depay pagoi 1 milion euro për të liruar Dani Alvesin nga burgu

Ndërkombëtare
E quajnë “ferri në tokë” – shiheni se si duket burgu në të cilin Robinho do të kalojë nëntë vite të jetës së tij

E quajnë “ferri në tokë” – shiheni se si duket burgu në të cilin Robinho do të kalojë nëntë vite të jetës së tij

Ndërkombëtare
Presidenti i Federatës Braziliane të Futbollit sulmon ashpër Alvesin dhe Robinhon pas dënimeve shkaku i përdhunimit

Presidenti i Federatës Braziliane të Futbollit sulmon ashpër Alvesin dhe Robinhon pas dënimeve shkaku i përdhunimit

Ndërkombëtare
Robinho arrestohet në Brazil, do të vuajë nëntë vjet burg për përdhunimin e një shqiptareje

Robinho arrestohet në Brazil, do të vuajë nëntë vjet burg për përdhunimin e një shqiptareje

Ndërkombëtare
Përdhunoi një shqiptare, Brazili krijon precedentë duke marrë vendimin historik për Robinhon

Përdhunoi një shqiptare, Brazili krijon precedentë duke marrë vendimin historik për Robinhon

Ndërkombëtare
Dani Alves lirohet nga burgu, por Gjykata e Barcelonës i vendos një kusht

Dani Alves lirohet nga burgu, por Gjykata e Barcelonës i vendos një kusht

Ndërkombëtare
Robinho në burg për përdhunimin e shqiptares? Brazilianët mund të marrin një vendim historik sot

Robinho në burg për përdhunimin e shqiptares? Brazilianët mund të marrin një vendim historik sot

Serie A
Vazhdojnë ‘goditje’ për Dani Alvesin, i vandalizohet statuja në qytetin e lindjes pas dënimit për përdhunim

Vazhdojnë ‘goditje’ për Dani Alvesin, i vandalizohet statuja në qytetin e lindjes pas dënimit për përdhunim

Ndërkombëtare
Faktohet sulmi seksual, gjykata spanjolle e dënon edhe zyrtarisht me shumë vite burg dhe para Dani Alvesin

Faktohet sulmi seksual, gjykata spanjolle e dënon edhe zyrtarisht me shumë vite burg dhe para Dani Alvesin

Ndërkombëtare
Vrau kunatin që i përdhunoi vajzën në Greqi, Apeli kthen në burg shqiptarin

Vrau kunatin që i përdhunoi vajzën në Greqi, Apeli kthen në burg shqiptarin

Shqipëri
Vrau kunatin që i kishte përdhunuar vajzën, detaje nga dëshmia tronditëse e babait: Vajza ka tentuar vetëvrasjen

Vrau kunatin që i kishte përdhunuar vajzën, detaje nga dëshmia tronditëse e babait: Vajza ka tentuar vetëvrasjen

Shqipëri
“Më përdhunoi vajzën dhe tallej”, deklarata e Tarellarit që bindi gjykatën greke që e liroi

“Më përdhunoi vajzën dhe tallej”, deklarata e Tarellarit që bindi gjykatën greke që e liroi

Shqipëri
Përdhunimi i 18-vjeçares në Greqi nga vëllai i njerkës, kyetari i komunitetit shqiptar zbulon detaje

Përdhunimi i 18-vjeçares në Greqi nga vëllai i njerkës, kyetari i komunitetit shqiptar zbulon detaje

Shqipëri
E rëndë në Greqi, shqiptari vret kunatin, e akuzon se i ka përdhunuar vajzën

E rëndë në Greqi, shqiptari vret kunatin, e akuzon se i ka përdhunuar vajzën

Shqipëri
Nëna e 16-vjeçares: Vajza ime nuk u përdhunua, çunat të dalin nga burgu

Nëna e 16-vjeçares: Vajza ime nuk u përdhunua, çunat të dalin nga burgu

Shqipëri
Dyshohet se u përdhunuan dy vajza në Berat, reagon ministri i Brenshëm: Policia të rrisë vigjilencën për këto raste

Dyshohet se u përdhunuan dy vajza në Berat, reagon ministri i Brenshëm: Policia të rrisë vigjilencën për këto raste

Shqipëri
Dyshohet se përdhunuan dy vajza në Berat, arrestohen dy të rinjtë

Dyshohet se përdhunuan dy vajza në Berat, arrestohen dy të rinjtë

Shqipëri
Prokurori spanjoll kërkon dënim shumëvjeçar për Dani Alves në rastin e përdhunimit

Prokurori spanjoll kërkon dënim shumëvjeçar për Dani Alves në rastin e përdhunimit

Ndërkombëtare
28-vjeçari përdhunon të dashurën në Tiranë, në banesë i gjendet drogë

28-vjeçari përdhunon të dashurën në Tiranë, në banesë i gjendet drogë

Shqipëri
E reja u përdhunua nga i dashuri dhe shokët e tij, vëllai i 26-vjeçares thyen heshtjen: Nëse i fal gjykata, unë jo!

E reja u përdhunua nga i dashuri dhe shokët e tij, vëllai i 26-vjeçares thyen heshtjen: Nëse i fal gjykata, unë jo!

Shqipëri
Trondit gjinekologu në Shqipëri: Kam hasur shumë raste të përdhunimeve me dëmtime në organe

Trondit gjinekologu në Shqipëri: Kam hasur shumë raste të përdhunimeve me dëmtime në organe

Shqipëri
Balla viziton në spital vajzën e përdhunuar në Vlorë: Pandëshkueshmëria do marrë fund

Balla viziton në spital vajzën e përdhunuar në Vlorë: Pandëshkueshmëria do marrë fund

Shqipëri
Nëntë të rinj në Itali përdhunuan dy vajza të moshës 10 dhe 12 vjeçe – njëri prej tyre transmetoi gjithçka direkt në rrjetet sociale

Nëntë të rinj në Itali përdhunuan dy vajza të moshës 10 dhe 12 vjeçe – njëri prej tyre transmetoi gjithçka direkt në rrjetet sociale

Evropa