LAJMI I FUNDIT:
Pep Guardiola

Pep Guardiola

1753 Artikuj

Info

Pep Guardiola është trajner spanjoll i lindur më 18 janar 1971.

Cancelo thyen heshtjen më në fund, tregon arsyen pse prishi marrëdhënien me Pep Guardiolën

Cancelo thyen heshtjen më në fund, tregon arsyen pse prishi marrëdhënien me Pep Guardiolën

La Liga
Cancelo zbulon arsyen që çoi në prishjen e raporteve me Guardiolën, tregon edhe planet që ka me Barcelonën

Cancelo zbulon arsyen që çoi në prishjen e raporteve me Guardiolën, tregon edhe planet që ka me Barcelonën

La Liga
“Ndikimi i tij është i jashtëzakonshëm” – Guardiola në dijeni të rrezikut që i kanoset nga ylli i Real Madridit

“Ndikimi i tij është i jashtëzakonshëm” – Guardiola në dijeni të rrezikut që i kanoset nga ylli i Real Madridit

Liga e Kampionëve
Trashëgimia madhështore e Barcelonës në Ligën e Kampionëve – katër blaugrana me skuadrat e tyre në çerekfinale

Trashëgimia madhështore e Barcelonës në Ligën e Kampionëve – katër blaugrana me skuadrat e tyre në çerekfinale

Liga e Kampionëve
“Man City mund të jetë më i miri në Evropë për momentin, por do të shohim kur të vijnë ndeshjet” – Ancelotti komenton shortin e Ligës së Kampionëve

“Man City mund të jetë më i miri në Evropë për momentin, por do të shohim kur të vijnë ndeshjet” – Ancelotti komenton shortin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Guardiola reagon pas shortit të Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit

Guardiola reagon pas shortit të Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Jo vetëm Artetan – Conceicao akuzoi dy trajnerë të tjerë të Ligës Premier për ofendime

Jo vetëm Artetan – Conceicao akuzoi dy trajnerë të tjerë të Ligës Premier për ofendime

Liga e Kampionëve
Hansi Flick ka kërkuar këshilla nga Guardiola para se të konsiderojë ofertën e Barcelonës

Hansi Flick ka kërkuar këshilla nga Guardiola para se të konsiderojë ofertën e Barcelonës

Ndërkombëtare
Kishte përplasje të ashpër me De Bruynen – Guardiola tregon çfarë ndodhi mes tyre

Kishte përplasje të ashpër me De Bruynen – Guardiola tregon çfarë ndodhi mes tyre

Premier League
“Është e vështirë edhe në Etihad, Liverpool nuk ka fituar atje për 8 vjet” – Guardiola komenton atmosferën në Anfield

“Është e vështirë edhe në Etihad, Liverpool nuk ka fituar atje për 8 vjet” – Guardiola komenton atmosferën në Anfield

Premier League
Përplasje e ashpër mes De Bruynes dhe Guardiolas – trajneri shkoi dhe u ulë me belgun në bankinë

Përplasje e ashpër mes De Bruynes dhe Guardiolas – trajneri shkoi dhe u ulë me belgun në bankinë

Premier League
Robert Lewandowski zbulon se kush është trajner më i mirë mes Guardiolës dhe Klopp

Robert Lewandowski zbulon se kush është trajner më i mirë mes Guardiolës dhe Klopp

Ndërkombëtare
Guardiola pranon sfidën për t’i dhënë fund rekordit të dobët të Man Cityt në ‘Anfield’

Guardiola pranon sfidën për t’i dhënë fund rekordit të dobët të Man Cityt në ‘Anfield’

Premier League
Klopp: Pep është trajneri më i mirë në botë, unë jam larg kësaj

Klopp: Pep është trajneri më i mirë në botë, unë jam larg kësaj

Premier League
Para shortit të Ligës së Kampionëve, Guardiola ua ka frikën tri skuadrave

Para shortit të Ligës së Kampionëve, Guardiola ua ka frikën tri skuadrave

Liga e Kampionëve
Guardiola zbulon emrat e dy kundërshtarëve të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Guardiola zbulon emrat e dy kundërshtarëve të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Shkumbin Pireva
“Në asnjë mënyrë”, Foden nuk pajtohet me Guardiolan për krahasimin e bërë

“Në asnjë mënyrë”, Foden nuk pajtohet me Guardiolan për krahasimin e bërë

Premier League
Guardiola e krahason Fodenin me Messin pas derbit ndaj Man Utd

Guardiola e krahason Fodenin me Messin pas derbit ndaj Man Utd

Premier League
Lista me yjet e futbollit që ranë në rrjetën e dopingut, nga Maradona te Guardiola e së fundmi Pogba

Lista me yjet e futbollit që ranë në rrjetën e dopingut, nga Maradona te Guardiola e së fundmi Pogba

Ndërkombëtare
Guardiola emëron lojtarin më të mirë në Ligën Premier për gjërat që ai bën

Guardiola emëron lojtarin më të mirë në Ligën Premier për gjërat që ai bën

Premier League
Guardiola tregon se si shpartalluan Man Unitedin me zbulimin e taktikës së thjeshtë të Ten Hag

Guardiola tregon se si shpartalluan Man Unitedin me zbulimin e taktikës së thjeshtë të Ten Hag

Premier League
Pep Guardiola zbulon planin që ka hartuar në përpjekje për të përsëritur sukseset e Sir Alex Ferguson

Pep Guardiola zbulon planin që ka hartuar në përpjekje për të përsëritur sukseset e Sir Alex Ferguson

Premier League
“Ai është i jashtëzakonshëm” – Guardiola tregon lojtarin e Man United të cilin do të donte ta kishte në ekip

“Ai është i jashtëzakonshëm” – Guardiola tregon lojtarin e Man United të cilin do të donte ta kishte në ekip

Premier League
“Kemi fituar 7 tituj në 11 vitet e fundit”, Pep Guardiola hedh hije mbi sukseset e Man Utd

“Kemi fituar 7 tituj në 11 vitet e fundit”, Pep Guardiola hedh hije mbi sukseset e Man Utd

Premier League