LAJMI I FUNDIT:

Parkingu

36 Artikuj

Si të dilni nga parkingu pa rrezikuar të përplasni ndonjë veturë tjetër

Si të dilni nga parkingu pa rrezikuar të përplasni ndonjë veturë tjetër

Auto Lajme
Nëse jeni shofer i ri dhe hasni në vështirësi për të parkuar veturën, kjo video është për ju

Nëse jeni shofer i ri dhe hasni në vështirësi për të parkuar veturën, kjo video është për ju

Auto Lajme
Australia e rregulloi përfundimisht problemin e parkingut

Australia e rregulloi përfundimisht problemin e parkingut

Auto Lajme
Lajm i mirë për qytetarët e Prishtinës: Për veturën e parë parkingu do të jetë falas

Lajm i mirë për qytetarët e Prishtinës: Për veturën e parë parkingu do të jetë falas

Prishtina
Platforma e sheshtë me rrota është zgjidhja gjeniale për largimin e makinave të parkuara pa leje

Platforma e sheshtë me rrota është zgjidhja gjeniale për largimin e makinave të parkuara pa leje

Auto Lajme
A është kjo makina që ndezi zjarrin masiv – nga ku u dëmtuan rreth 1,500 automjete – në parkingun e aeroportit Luton të Londrës?

A është kjo makina që ndezi zjarrin masiv – nga ku u dëmtuan rreth 1,500 automjete – në parkingun e aeroportit Luton të Londrës?

Evropa
Nga sot parkingu në “Zonën 1” në kryeqytet do të paguhet edhe pas orës 19:00

Nga sot parkingu në “Zonën 1” në kryeqytet do të paguhet edhe pas orës 19:00

Komunat
NP “Parkingu i qytetit” në Tetovë me dy risi për shfrytëzimin e parkingjeve në qytet

NP “Parkingu i qytetit” në Tetovë me dy risi për shfrytëzimin e parkingjeve në qytet

Komunat
Pse dikush do të vazhdonte të paguante parkingun – edhe pse vetura e tij nuk është vozitur për të paktën pesë vjet?

Pse dikush do të vazhdonte të paguante parkingun – edhe pse vetura e tij nuk është vozitur për të paktën pesë vjet?

Auto Lajme
Djaloshi arriti më në fund të ndalonte veturën që “po lëvizte pa shofer” në drejtim të veturave të tjera në parking në Mbretërinë e Bashkuar

Djaloshi arriti më në fund të ndalonte veturën që “po lëvizte pa shofer” në drejtim të veturave të tjera në parking në Mbretërinë e Bashkuar

Auto Fun
Parkim si në filma, edhe pse shoferi nuk kishte në plan të bënte një gjë të tillë

Parkim si në filma, edhe pse shoferi nuk kishte në plan të bënte një gjë të tillë

Auto Fun
Burri nga Londra kundërshton gjobën e parkimit, pretendon se rruga që i është përshkruar në tiketë as që ekziston

Burri nga Londra kundërshton gjobën e parkimit, pretendon se rruga që i është përshkruar në tiketë as që ekziston

Interesante
Duke shkuar drejt së ardhmes: Ky model i BMW parkohet vet, ngarkohet dhe shkon në autolarje

Duke shkuar drejt së ardhmes: Ky model i BMW parkohet vet, ngarkohet dhe shkon në autolarje

Auto Lajme
Pse është kaq e komplikuar? Gruaja mezi del nga parkingu i një supermarketi

Pse është kaq e komplikuar? Gruaja mezi del nga parkingu i një supermarketi

Auto Lajme
Britanikut iu deshën gjashtë vjet për të parkuar në të gjitha parkingjet e dyqanit të tij të preferuar

Britanikut iu deshën gjashtë vjet për të parkuar në të gjitha parkingjet e dyqanit të tij të preferuar

Auto Fun
Ndodh edhe kjo, burri nga Gjermania kaloi tre javë duke kërkuar se ku e kishte parkuar makinën

Ndodh edhe kjo, burri nga Gjermania kaloi tre javë duke kërkuar se ku e kishte parkuar makinën

Auto Fun
Ja çfarë ndodh kur një shofer ngatërrohet në një parking

Ja çfarë ndodh kur një shofer ngatërrohet në një parking

Auto Fun
Ahmeti: Prej janarit parkingu publik do të jetë i kufizuar, parkingu në qendër do të jetë më i shtrenjtë

Ahmeti: Prej janarit parkingu publik do të jetë i kufizuar, parkingu në qendër do të jetë më i shtrenjtë

Komunat
Ahmeti: OSHP i ka dhënë të drejtë komunës për parkingun nëntokësor, do të filloj sivjet me 500 vendparkime

Ahmeti: OSHP i ka dhënë të drejtë komunës për parkingun nëntokësor, do të filloj sivjet me 500 vendparkime

Komunat
Salla e madhe në “Pallatin e Rinisë” vazhdon të përdoret si parking, Komuna s’e rinovon

Salla e madhe në “Pallatin e Rinisë” vazhdon të përdoret si parking, Komuna s’e rinovon

Kosovë
Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor në Prishtinë

Në verë pritet të nisë ndërtimi i parkingut nëntokësor në Prishtinë

Komunat
Në Mitrovicë përurohet parkingu nëntokësor

Në Mitrovicë përurohet parkingu nëntokësor

Komunat
Debat për parkingun nëntokësor në kryeqytet

Debat për parkingun nëntokësor në kryeqytet

Të Tjera
Shembet pllaka e betonit e parkingut, humbin jetën tre persona (Video)

Shembet pllaka e betonit e parkingut, humbin jetën tre persona (Video)

Nga Bota