LAJMI I FUNDIT:

Operacionet plastike

22 Artikuj

Zmadhimi i gjoksit nuk është më operacioni më i popullarizuar estetik, në radhë të parë tash është liposuksioni

Zmadhimi i gjoksit nuk është më operacioni më i popullarizuar estetik, në radhë të parë tash është liposuksioni

Estetikë
Gratë që bëjnë ndërhyrje kozmetike për të gjetur të dashur gjykohen më ashpër sesa nëse e bëjnë atë për të rritur karrierën ose vetëvlerësimin e tyre, zbulon një studim i ri

Gratë që bëjnë ndërhyrje kozmetike për të gjetur të dashur gjykohen më ashpër sesa nëse e bëjnë atë për të rritur karrierën ose vetëvlerësimin e tyre, zbulon një studim i ri

Estetikë
Kjo braziliane thotë se në 20 vitet e fundit ka pasur hiq më pak se 90 “operacione plastike”

Kjo braziliane thotë se në 20 vitet e fundit ka pasur hiq më pak se 90 “operacione plastike”

Interesante
Njihet si ‘mbretëresha e operacioneve plastike’, si dukej Donatella Versace para tyre

Njihet si ‘mbretëresha e operacioneve plastike’, si dukej Donatella Versace para tyre

Yjet
Kjo modele ka vagjinën më të trashë në botë, gjoksin mezi ia mbajnë sytjenat: Shpenzoi 100 mijë dollarë për operacione dhe nuk ndalet!

Kjo modele ka vagjinën më të trashë në botë, gjoksin mezi ia mbajnë sytjenat: Shpenzoi 100 mijë dollarë për operacione dhe nuk ndalet!

Lifestyle
Ishte supermodelja e parë, ndërsa sot Janice Dickinson duket krejtësisht ndryshe për shkak të operacioneve plastike

Ishte supermodelja e parë, ndërsa sot Janice Dickinson duket krejtësisht ndryshe për shkak të operacioneve plastike

Yjet
Paralajmëron studimi: Vajzat e reja që kalojnë orë të tëra në Instagram kanë më shumë gjasa të duan operacione plastike sesa ato që shmangin rrjetet sociale

Paralajmëron studimi: Vajzat e reja që kalojnë orë të tëra në Instagram kanë më shumë gjasa të duan operacione plastike sesa ato që shmangin rrjetet sociale

Të tjera
Si motrat Kardashian ndryshuan fytyrën e kirurgjisë plastike

Si motrat Kardashian ndryshuan fytyrën e kirurgjisë plastike

Estetikë
Hoxhë Shefqet Krasniqi tregon cilat operacione plastike janë të lejuara e cilat ndalohen

Hoxhë Shefqet Krasniqi tregon cilat operacione plastike janë të lejuara e cilat ndalohen

Sociale
Këto të famshme tregojnë pse kanë refuzuar t’i nënshtrohen ndërhyrjeve në fytyrë

Këto të famshme tregojnë pse kanë refuzuar t’i nënshtrohen ndërhyrjeve në fytyrë

Psikoprofil
Gymysh flet për operacionet plastike: Për fat të keq, nuk mund të qesh dot tani

Gymysh flet për operacionet plastike: Për fat të keq, nuk mund të qesh dot tani

Psikoprofil
Gjithçka që duhet të dini rreth mbushjesh së mollëzave

Gjithçka që duhet të dini rreth mbushjesh së mollëzave

Bukuri dhe Kujdes
Cardi B anulon koncertin për shkak të operacioneve plastike në të pasme dhe gjoks

Cardi B anulon koncertin për shkak të operacioneve plastike në të pasme dhe gjoks

Po Flitet
Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Yjet
Kryen intervenime kirurgjike jashtë vendit, ndalohen në aeroport shkaku i pamjes (Foto)

Kryen intervenime kirurgjike jashtë vendit, ndalohen në aeroport shkaku i pamjes (Foto)

Interesante
Tetë operacione, vetëm e vetëm që të përngjajë me Melania Trump! (Foto)

Tetë operacione, vetëm e vetëm që të përngjajë me Melania Trump! (Foto)

Interesante
Para dhe pas operacionit: Femrat VIP që kanë bërë ndërhyrje në gjoks (Foto)

Para dhe pas operacionit: Femrat VIP që kanë bërë ndërhyrje në gjoks (Foto)

Yjet
Transformim i pabesueshëm: Nga tentimi për vetëvrasje ia shkatërroi vetes fytyrën, iu transplantua fytyra e një tjetri! (Foto/Video, +16)

Transformim i pabesueshëm: Nga tentimi për vetëvrasje ia shkatërroi vetes fytyrën, iu transplantua fytyra e një tjetri! (Foto/Video, +16)

Interesante
Kirurgjia plastike, çka fryejnë femrat e çka rrisin meshkujt? (Video)

Kirurgjia plastike, çka fryejnë femrat e çka rrisin meshkujt? (Video)

Shëndetësi
Kërkon fonde që ti nënshtrohet operacionit të katërt plastik në gjoks (Foto)

Kërkon fonde që ti nënshtrohet operacionit të katërt plastik në gjoks (Foto)

Fun Lajme
Ka qenë shumë e bukur, më as që e njohin: Ka shkatërruar veten me operacione plastike! (Foto)

Ka qenë shumë e bukur, më as që e njohin: Ka shkatërruar veten me operacione plastike! (Foto)

Lifestyle
Veset e këqija dhe mosha i kanë shkatërruar: Këto yje kanë dështuar plotësisht! (foto, video)

Veset e këqija dhe mosha i kanë shkatërruar: Këto yje kanë dështuar plotësisht! (foto, video)

Psikoprofil