LAJMI I FUNDIT:

Shikoni videon e shembujve më të këqij të operacioneve plastike: Këta njerëz vërtet e kanë tepruar

Shikoni videon e shembujve më të këqij të operacioneve plastike: Këta njerëz vërtet e kanë tepruar

Edhe pse ka ekspertë që e bëjnë punën e tyre siç duhet dhe përdorin materiale të provuara, disa njerëz bëhen shumë të varur nga korrigjimet dhe fillojnë ta teprojnë

Kirurgjia plastike mund të transformojë vërtet dukjen, por shpeshherë nuk është domosdo për mirë.

Filerët dhe silikonët hialuronikë mund të ekzagjerohen lehtësisht, veçanërisht nëse bëhet nga kirurgë plastikë jo të besueshëm ose materiale me cilësi të ulët që mund ta bëjnë dukjen edhe më të shëmtuar.


Edhe pse ka ekspertë që e bëjnë punën e tyre siç duhet dhe përdorin materiale të provuara, disa njerëz bëhen shumë të varur nga korrigjimet dhe fillojnë ta teprojnë, veçanërisht nëse përfshin kirurgë plastikë jo të besueshëm ose materiale me cilësi të ulët që mund ta bëjnë pamjen edhe më të frikshme, transmeton Telegrafi.

Edhe pse ka ekspertë që e bëjnë punën e tyre siç duhet dhe përdorin materiale të provuara, disa njerëz varen shumë nga korrigjimet dhe e teprojnë.

Këtu janë top 16 operacionet plastike më të këqija – shikoni shembuj të njerëzve që humbën kontaktin me realitetin dhe i bënë fytyrat e tyre të panjohura:

/Telegrafi/

Në trend Shëndetësi

Më shumë
Thyerja e gishtit të madh: Shërimi është i gjatë dhe komplikimet janë të mundshme

Thyerja e gishtit të madh: Shërimi është i gjatë dhe komplikimet janë të mundshme

Kalo në kategori