LAJMI I FUNDIT:
Olta Gixhari

Olta Gixhari

229 Artikuj

Olta Gixhari vjen me një tjetër paraqitje atraktive në Instagram

Olta Gixhari vjen me një tjetër paraqitje atraktive në Instagram

Yjet
Luizi dhe Olta fotografohen përkrah njëri-tjetrit gjatë xhirimeve të filmit “Në kuadër të dashurisë”

Luizi dhe Olta fotografohen përkrah njëri-tjetrit gjatë xhirimeve të filmit “Në kuadër të dashurisë”

TV / Film
Sara Hoxha sfidon veten edhe në aktrim, bëhet pjesë e kastit të filmit “Në kuadër të dashurisë”

Sara Hoxha sfidon veten edhe në aktrim, bëhet pjesë e kastit të filmit “Në kuadër të dashurisë”

TV / Film
“Në kuadër të dashurisë” – detaje nga filmi që bën bashkë Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin

“Në kuadër të dashurisë” – detaje nga filmi që bën bashkë Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin

TV / Film
Olta Gixhari thekson linjat trupore në fotografitë me bikini nga Turqia

Olta Gixhari thekson linjat trupore në fotografitë me bikini nga Turqia

Yjet
Olta Gixhari mahnit me fizikun atraktiv në bikini

Olta Gixhari mahnit me fizikun atraktiv në bikini

Yjet
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Yjet
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Yjet
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Yjet
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Po Flitet
Olta Gixhari: Aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njëjtë në Big Brother VIP Albania

Olta Gixhari: Aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njëjtë në Big Brother VIP Albania

Yjet
Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin, por edhe për mua

Yjet
Olta: Nëse nuk do të futej Kiara në shtëpi, Luizi do të niste diçka me Jorin

Olta: Nëse nuk do të futej Kiara në shtëpi, Luizi do të niste diçka me Jorin

Yjet
“Gjysma e Shqipërisë të urren” – Gerti dhe Olta përplasen në Post Big Brother VIP Albania

“Gjysma e Shqipërisë të urren” – Gerti dhe Olta përplasen në Post Big Brother VIP Albania

Yjet
Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Vazhdoj të mendoj që Luizi nuk është për Kiarën

Yjet
Luizit në Gjakovë i brohorasin “Olta” nga publiku, ai bën reagimin interesant

Luizit në Gjakovë i brohorasin “Olta” nga publiku, ai bën reagimin interesant

Yjet
“Hyre si tigër dhe dole si lepurush” – Olta Gixhari ‘shpërthen’ ndaj Bledi Manes në Post Big Brother VIP

“Hyre si tigër dhe dole si lepurush” – Olta Gixhari ‘shpërthen’ ndaj Bledi Manes në Post Big Brother VIP

Yjet
Olta me ‘akuza’ të forta ndaj Kiarës: Po e shfrytëzon Luizin sepse është shumë i famshëm

Olta me ‘akuza’ të forta ndaj Kiarës: Po e shfrytëzon Luizin sepse është shumë i famshëm

Yjet
Pas Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari nis punën për një film të ri

Pas Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari nis punën për një film të ri

TV / Film
Olta Gixhari shfaqet joshëse në fustan të gjatë

Olta Gixhari shfaqet joshëse në fustan të gjatë

Yjet
Olta Gixhari shfaqet sërish në shoqëri të partnerit

Olta Gixhari shfaqet sërish në shoqëri të partnerit

Yjet
Olta zbulon se çfarë i tha Luizit pas fitores në Big Brother VIP Albania

Olta zbulon se çfarë i tha Luizit pas fitores në Big Brother VIP Albania

Yjet
Dalja e parë publike e Oltës me partnerin – takohen edhe me Luizin

Dalja e parë publike e Oltës me partnerin – takohen edhe me Luizin

Po Flitet
Olta Gixhari nuk mungon në finalen e madhe, duket tejet atraktive me dukjen e saj

Olta Gixhari nuk mungon në finalen e madhe, duket tejet atraktive me dukjen e saj

Yjet