LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari tregon nëse do të futej sërish në Big Brother: Është spektakël që të rrah zemra fort

Olta Gixhari tregon nëse do të futej sërish në Big Brother: Është spektakël që të rrah zemra fort
Foto: Instagram
Reklama

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka dhënë së fundmi një intervistë për “Pardon My French”.

Ajo ka dhënë më shumë detaje rreth karrierës së saj, punës në filmin “Në kuadër të dashurisë” si dhe për rolin në “Dancing With the Stars”.


Me këtë rast nuk mund të mungonin pyetjet edhe rreth Big Brother VIP Albania 2, pasi mori vëmendje të madhe gjatë asaj kohe.

View this post on Instagram

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Ajo u pyet nëse do ta ribënte edhe njëherë, ndonëse bëri bujë jashtëzakonisht të madhe me qëndrimin dhe mënyrën se si e zhvilloi lojën.

Të gjitha lajmet nga Olta Gixhari
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Olta Gixhari

“Po, do ta ribëja. E kam menduar disa herë këtë pyetje edhe me veten time dhe po do ta ribëja. Nuk jam fare pishman që e kam bërë dhe e kam bërë në kohën e duhur. E kam shijuar shumë por mbetet aty, e kam lënë gjithçka aty natën e 1 prillit kur unë e mbylla atë derë që askush nuk e besoi sepse ishte edhe dita e gënjeshtrave, por e kam lënë të gjithë si një “eksperiencë të gënjeshtërt” po e them si metaforë këtë. E kam paketuar dhe e kam lënë aty. U riktheva në personalitetin tim dhe në përditshmërinë time psikologjike”, u shpreh ajo.

View this post on Instagram

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Ndërsa kur u pyet nëse do të donte të ishte në rolin e opinionistes, Gixhari tha e prerë se nuk është në ambiciet e saj.

“Jo, nuk besoj nuk e kam në ambiciet e mia këtë pozicion. Është hera e parë që e mendoj dhe mua më është bërë shumë si pyetje edhe nga njërëzit që kanë dëshirë të dinë pak më shumë se çfarë do të bëhet në të ardhmen por nuk e kam menduar me seriozitet ose me një lloj mendimi brenda”, tha tutje Olta.

View this post on Instagram

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

E njëjta mes tjerash shtoi: “Është spektakël që të rrah zemra fort realisht. Unë kam menduar që emocionet më të mëdha kanë qenë të premierës kur unë dilja në Teatër Kombëtar por jo sepse emocionet që unë kam përjetuar dhe rrahjet e zemrës që kam pasur në ‘Prime’-t e Big Brother VIP nuk besoj se do t’i përjetoj dot më. Nuk duroj dot më. (qesh)”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Publikohet momenti kur Buci kishte tentuar ta prekte edhe Brikendën

Magazina
Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Santiana këndon me plot emocion hitin e Gilit “Ti më ke vra”, teksa bëjnë përgatitjet për programin festiv të 28 Nëntorit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Buci ‘tradhton’ miqësinë me Santianën, momenti i prekjes së dyshimtë

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Kalo në kategori