LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari pjesë e jurisë në “Dancing With The Stars Albania”

Olta Gixhari pjesë e jurisë në “Dancing With The Stars Albania”
Reklama

Aktorja e njohur shqiptare dhe konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari po nis një aventur tjetër televizive.

Ajo është konfirmuar si një nga anëtare e jurisë të edicionit të ri të “Dancing With The Stars Albania”.


Kështu ka bërë të ditur faqja zyrtare e DWTS Albania në Instagram, duke zyrtarizuar pjesëmarrjen e aktores në spektakël.

“Një nga vajzat më të përfolura të ekranit për shkak të natyrës ekspresive, humorit dhe ngacmimeve. Aktore filmi dhe teatri, një nga personazhet më të komentuar të Big Brother Vip, Olta Gixhari është zyrtarisht anëtare e jurisë së #DWTS”, shkruhej në postim.

Fifi bëhet pjesë e "Dancing With The Stars Albania"
Lexo po ashtu Fifi bëhet pjesë e "Dancing With The Stars Albania"

Ndërkohë, e njëjta gjë u konfirmua edhe nga vetë Olta në llogarinë e saj personale të Instagramit.

View this post on Instagram

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Theksojmë që tashmë janë konfirmuar disa prej emrave të famshëm që do të jenë konkurrentë të DWTS, mes tyre dhe këngëtarja Fifi, Elvis Pupa, Ronaldo Sharka dhe Armaldo Kllogjeri.

Kujtojmë që fituese e edicionit të vitit të kaluar të DWTS Albania ishte partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori