LAJMI I FUNDIT:

Nusja

141 Artikuj

Dhëndri martohet me shtatë gra në një ceremoni të madhe në Ugandë – i dhuroi secilës prej tyre nga një makinë të re

Dhëndri martohet me shtatë gra në një ceremoni të madhe në Ugandë – i dhuroi secilës prej tyre nga një makinë të re

Interesante
Lidhja e veçantë mes nuses dhe fqinjit të vogël ka bërë shumëkënd të përlotet

Lidhja e veçantë mes nuses dhe fqinjit të vogël ka bërë shumëkënd të përlotet

Fun Lajme
Nusja dhe dhëndri votuan në Turqi para fillimit të ceremonisë martesore

Nusja dhe dhëndri votuan në Turqi para fillimit të ceremonisë martesore

Interesante
Një nënë pyet nëse gjyshet dhe vjehrrat duhet të festojnë “Ditën e Nënës”

Një nënë pyet nëse gjyshet dhe vjehrrat duhet të festojnë “Ditën e Nënës”

Interesante
Një nuse amerikane u godit për vdekje me veturë nga një shofere e dehur, vetëm pak orë pas dasmës

Një nuse amerikane u godit për vdekje me veturë nga një shofere e dehur, vetëm pak orë pas dasmës

Amerika
Nuse shtatzënë? Lexoni këtë udhëzues për një dasmë sa më të mbarë

Nuse shtatzënë? Lexoni këtë udhëzues për një dasmë sa më të mbarë

Keshilla Modë
Dhëndri vendosi ta bartte në krah nusen, por ai me siguri nuk e kishte parashikuar këtë fund

Dhëndri vendosi ta bartte në krah nusen, por ai me siguri nuk e kishte parashikuar këtë fund

Fun Lajme
Vetëdisiplinë apo dëshirë: Çfarë duhet bërë për të pasur marrëdhënie të mira vjehrra dhe nusja

Vetëdisiplinë apo dëshirë: Çfarë duhet bërë për të pasur marrëdhënie të mira vjehrra dhe nusja

Këshilla dhe arsye
Nusja nervoze e kritikon nënën e saj pasi ia prishi momentin e zbulimit të fustanit të saj

Nusja nervoze e kritikon nënën e saj pasi ia prishi momentin e zbulimit të fustanit të saj

Fun Lajme
Askush nuk qëndroi indiferent: Nusja solli qenin në dasmë dhe pastaj bashkë bënë shfaqje

Askush nuk qëndroi indiferent: Nusja solli qenin në dasmë dhe pastaj bashkë bënë shfaqje

Lifestyle
Dhëndri deshi ta befasojë nusen, u ngrit për t’i kënduar serenatë – australiani u rrëzua dhe theu kraharorin

Dhëndri deshi ta befasojë nusen, u ngrit për t’i kënduar serenatë – australiani u rrëzua dhe theu kraharorin

Dështime
Pasi u fejuan shkuan në maje të malit për fotosesion, dhëndrin e godet për vdekje rrufeja në Kinë – shpëton mrekullisht e fejuara

Pasi u fejuan shkuan në maje të malit për fotosesion, dhëndrin e godet për vdekje rrufeja në Kinë – shpëton mrekullisht e fejuara

Azia
Pse nusja bartet në krahë përtej pragut? Arsyeja nuk është aspak romantike!

Pse nusja bartet në krahë përtej pragut? Arsyeja nuk është aspak romantike!

Lifestyle
Arsyeja e mahnitshme: A e dini pse nuset mbajnë një vello mbi fytyrë në ditën e martesës?

Arsyeja e mahnitshme: A e dini pse nuset mbajnë një vello mbi fytyrë në ditën e martesës?

Lifestyle
Pa fëmijë, telefona dhe njerëz të mërzitshëm – britanikja tregon rregullat për një dasmë të pëlqyer

Pa fëmijë, telefona dhe njerëz të mërzitshëm – britanikja tregon rregullat për një dasmë të pëlqyer

Trend
Çifti nga Ukraina martohen në një strehimore në Odessa, derisa luftime të ashpra po zhvillohen në tërë vendin

Çifti nga Ukraina martohen në një strehimore në Odessa, derisa luftime të ashpra po zhvillohen në tërë vendin

Interesante
Publikoi në TikTok listën me 12 rregullat për pjesëmarrësit në dasmën e saj, pamjet e nuses bëhen virale

Publikoi në TikTok listën me 12 rregullat për pjesëmarrësit në dasmën e saj, pamjet e nuses bëhen virale

Fun Lajme
Nusja mahniti të ftuarit kur preu flokët në dasmën e saj – bën tek vetja një ndryshim drastik

Nusja mahniti të ftuarit kur preu flokët në dasmën e saj – bën tek vetja një ndryshim drastik

Interesante
Nusja dhe dhëndri po prisnin me padurim tortën, kamarieri shtiret kinse rrëshqet dhe rrëzon ëmbëlsirën në tokë – reagimi i dyshes bëhet viral

Nusja dhe dhëndri po prisnin me padurim tortën, kamarieri shtiret kinse rrëshqet dhe rrëzon ëmbëlsirën në tokë – reagimi i dyshes bëhet viral

Fun Lajme
Bëhet virale nusja e cila tregoi se e kishte blerë fustanin e nusërisë për vetëm 3 dollarë

Bëhet virale nusja e cila tregoi se e kishte blerë fustanin e nusërisë për vetëm 3 dollarë

Virale
Nusja çmend rrjetin derisa bën ‘twerk’ e veshur me tanga në dasmën e saj

Nusja çmend rrjetin derisa bën ‘twerk’ e veshur me tanga në dasmën e saj

Virale
Po ngjiteshin në skenë me një luhatëse, hyrja spektakolare e çiftit indian nuk përfundoi mirë – nusja dhe dhëndri u rrëzuan në tokë

Po ngjiteshin në skenë me një luhatëse, hyrja spektakolare e çiftit indian nuk përfundoi mirë – nusja dhe dhëndri u rrëzuan në tokë

Fun Lajme
Në ditën e martesës dhëndri përfundoi në spital, nusja dhuroi shou – vallëzoi me një kukull që mbante fotografinë e partnerit

Në ditën e martesës dhëndri përfundoi në spital, nusja dhuroi shou – vallëzoi me një kukull që mbante fotografinë e partnerit

Fun Lajme
Inskenoi martesën për të fituar vëmendjen e ish-partnerit, angazhoi frizer, fotograf e grimer – as tërë këto nuk i kryen punë

Inskenoi martesën për të fituar vëmendjen e ish-partnerit, angazhoi frizer, fotograf e grimer – as tërë këto nuk i kryen punë

Dështime