LAJMI I FUNDIT:

Nusja dhe dhëndri votuan në Turqi para fillimit të ceremonisë martesore

Nusja dhe dhëndri votuan në Turqi para fillimit të ceremonisë martesore

Raundi i dytë i zgjedhjeve në Turqi po përcillet me interesim të madh nga qytetarët e këtij vendi.

Reklama

Ata me çdo kusht janë munduar të gjejnë kohë të lirë që të shkojnë në qendrat e votimit, për të kryer obligimin e tyre qytetar, transmeton Telegrafi.

Madje nusja dhe dhëndri të veshur me kostum dhe fustan të bardhë të nusërisë, ishin në mesin e miliona turqve që u nisën sot drejt qendrave të votimit.

Votuesja turke shkon në qendër të votimit "e shoqëruar" nga qengji
Lexo po ashtu Votuesja turke shkon në qendër të votimit "e shoqëruar" nga qengji

Bëhet fjalë për nusen 23-vjeçe Ozge Coban dhe dhëndrin 24-vjeç Ismail Coban, që votuan para se të nisen në ceremoninë e tyre martesore.

Kujtojmë që sot në Turqi është mbajtur raundi i dytë i zgjedhjeve ku në garë për president kanë qenë Recep Tayyip Erdogan, presidenti aktual i vendit, si dhe Kemal Kiliçdaroglu, transmeton Telegrafi. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Interesante
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Trampolina në majën e një ndërtese, dyert 'gjysmake' të banjove... – disa nga gabimet më qesharake që mund të jenë të rrezikshme

Trampolina në majën e një ndërtese, dyert 'gjysmake' të banjove... – disa nga gabimet më qesharake që mund të jenë të rrezikshme

Fun
Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Interesante
Kalo në kategori