LAJMI I FUNDIT:
Noizy

Noizy

817 Artikuj

Info

Emri i vertetë Rigels Rajku, i lindur më 27 Shtator 1986 në Sukth të Durrësit. Është njëri ndër reperët më të njohur në trevat shqiptare. Ka të edituar në treg disa albume dhe qindra këngë të suksesshme.

Kënga e Noizyt dhe D-Block Europe bëhet virale në TikTok, thuajse të gjithë e kanë dëgjuar frazën e famshme “Jam shqiptar, jam shqiponjë”

Kënga e Noizyt dhe D-Block Europe bëhet virale në TikTok, thuajse të gjithë e kanë dëgjuar frazën e famshme “Jam shqiptar, jam shqiponjë”

Muzikë
“Kam shitur drogë, kam bërë sherre për para” – Noizy rrëfehet për jetën në Angli e deri te majat e muzikës

“Kam shitur drogë, kam bërë sherre për para” – Noizy rrëfehet për jetën në Angli e deri te majat e muzikës

Yjet
Mes Noizyt e Stresit? Xhuli Nura befason me përgjigjen

Mes Noizyt e Stresit? Xhuli Nura befason me përgjigjen

Yjet
“U largova për një jetë më të mirë, më duhet të krijoja një bandë për të mbijetuar” – Noizy rrëfen vitet e para në Londër për prestigjiozen ‘Daily Express’

“U largova për një jetë më të mirë, më duhet të krijoja një bandë për të mbijetuar” – Noizy rrëfen vitet e para në Londër për prestigjiozen ‘Daily Express’

Yjet
Noizy rrezikon shumë për klipin e ri, shfaqet duke xhiruar i varur në një vinç në lartësitë e rrokaqiejve

Noizy rrezikon shumë për klipin e ri, shfaqet duke xhiruar i varur në një vinç në lartësitë e rrokaqiejve

Yjet
Meriton Mjekiqi flet për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin pas sherreve të bujshme

Meriton Mjekiqi flet për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin pas sherreve të bujshme

Yjet
Noizy publikon video me gjakosje në fytyrë, shqetësohen fansat

Noizy publikon video me gjakosje në fytyrë, shqetësohen fansat

Yjet
Xhuli Nura e thotë sërish se para Big Brother ka qenë në lidhje me Noizyn

Xhuli Nura e thotë sërish se para Big Brother ka qenë në lidhje me Noizyn

Po Flitet
Stresi uron Noizyn për ditëlindjen e 37-të: Qofsh i lumtur përjetë, e meriton

Stresi uron Noizyn për ditëlindjen e 37-të: Qofsh i lumtur përjetë, e meriton

Yjet
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Yjet
Kush ishin 15 personat më të ndjekur në Instagram gjatë gushtit?

Kush ishin 15 personat më të ndjekur në Instagram gjatë gushtit?

Yjet
Denk dhe Noizy vijnë me këngën e re “Andërr”

Denk dhe Noizy vijnë me këngën e re “Andërr”

Muzikë
Dogji ‘Ferrarin’ e Noizyt – Gjykata e Durrësit lë në burg autorin

Dogji ‘Ferrarin’ e Noizyt – Gjykata e Durrësit lë në burg autorin

Yjet
Pas djegies së veturës së Noizyt, reagon Cllevio: Nuk është Ferrari, por Maybach

Pas djegies së veturës së Noizyt, reagon Cllevio: Nuk është Ferrari, por Maybach

Po Flitet
Zbardhet dëshmia e personit që dogji “Ferrarin” e Noizyt, deklaron në polici se e mori urdhrin nga Cllevio

Zbardhet dëshmia e personit që dogji “Ferrarin” e Noizyt, deklaron në polici se e mori urdhrin nga Cllevio

Po Flitet
Digjet “Ferrari” i Noizyt, kapet autori dhe pranon ngjarjen: U pagova dy mijë euro nga kundërshtari i tij këngëtar

Digjet “Ferrari” i Noizyt, kapet autori dhe pranon ngjarjen: U pagova dy mijë euro nga kundërshtari i tij këngëtar

Yjet
Edi Rama dhe Noizy ndjekin bashkë ndeshjen Partizani-Roma

Edi Rama dhe Noizy ndjekin bashkë ndeshjen Partizani-Roma

Yjet
Pamje nga koncerti madhështor i Noizyt “Alpha Show 2” në Tiranë

Pamje nga koncerti madhështor i Noizyt “Alpha Show 2” në Tiranë

Muzikë
Disa nga artistët e famshëm që do të performojnë në koncertin e Noizyt më 4 gusht

Disa nga artistët e famshëm që do të performojnë në koncertin e Noizyt më 4 gusht

Muzikë
Nuk do të jetë pjesë e koncertit “Alpha Show”, Luizi zbulon se çfarë raporte ka me Noizyn

Nuk do të jetë pjesë e koncertit “Alpha Show”, Luizi zbulon se çfarë raporte ka me Noizyn

Yjet
Noizy rrëfen emocionet e koncertit të parë “Alpha Show”: Kam shpërthyer në lot disa herë

Noizy rrëfen emocionet e koncertit të parë “Alpha Show”: Kam shpërthyer në lot disa herë

Muzikë
Jori sqaron raportin me Noizyn

Jori sqaron raportin me Noizyn

Po Flitet
Noizy dhe Dhurata Dora sjellin këngën e re “Kallma”

Noizy dhe Dhurata Dora sjellin këngën e re “Kallma”

Muzikë
Dhurata Dora dhe Noizy paralajmërojnë këngën e radhës, zbulojnë datën e lansimit

Dhurata Dora dhe Noizy paralajmërojnë këngën e radhës, zbulojnë datën e lansimit

Muzikë