LAJMI I FUNDIT:

Noizy i vë kusht fansave për publikimin e këngës së re

Noizy i vë kusht fansave për publikimin e këngës së re

Rap-artisti i njohur, Noizy, ka paralajmëruar fansat përmes rrjeteve sociale për një këngë të re.

Megjithatë, ai i ka vendosur përpara një kushti, në mënyrë që ky projekt të realizohet.

Këngëtari nga Shqipëria ka kërkuar që të bëhen 500 mijë pëlqime e 100 mijë komente, nëse dëshirojnë që kënga të publikohet sa më shpejt.


Foto: Screenshot/Instagram

Këtë projekt e ka paralajmëruar në bashkëpunim me Varrosin dhe reperen nga Prizreni, Tayna.

“500 mijë pëlqime, 100 mijë komente nëse e doni shpejt”, ka qenë përshkrimi që i ka vendosur.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Deri më tani janë bërë mbi 25 mijë pëlqime dhe mbi shtatë mijë komente, shifra të vogla këto nga ato që kërkoi 37-vjeçari.

Noizy pak ditë më parë mbajti koncertin “Alpha Shoë III”, ku u cilësua si një dështim nga të pranishmit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Kim Kardashian dhe motra e saj marrin pjesë në dasmën e miliarderit më të madh në Azi, vishen si indiane në ceremoni

Magazina
Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Bebe Rexha vë në pah gjoksin atraktiv në imazhet e fundit me dekoltenë e hapur

Magazina
Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Zbulohet e dashura e Lamine Yamal?

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Në Sunny Hill do të performojnë emrat më të njohur të hip-hop skenës vendore: Konfirmohen PINT, Ghetto Geasy dhe Capital T

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Kalo në kategori