LAJMI I FUNDIT:
Noizy

Noizy

783 Artikuj

Info

Emri i vertetë Rigels Rajku, i lindur më 27 Shtator 1986 në Sukth të Durrësit. Është njëri ndër reperët më të njohur në trevat shqiptare. Ka të edituar në treg disa albume dhe qindra këngë të suksesshme.

Stresi flet për ‘sherrin e bujshëm’ me Noizyn: Na merrnin në telefon familjarët

Stresi flet për ‘sherrin e bujshëm’ me Noizyn: Na merrnin në telefon familjarët

Po Flitet
Kënga e Noizyt dhe Stresit “Medalioni” arrin një milion klikime akoma pa bërë 24 orë

Kënga e Noizyt dhe Stresit “Medalioni” arrin një milion klikime akoma pa bërë 24 orë

Muzikë
Noizy dhe Stresi publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur “Medalioni”

Noizy dhe Stresi publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur “Medalioni”

Muzikë
Pas aludimeve të shumta, Jori Delli thotë me shaka se është në një lidhje me Noizyn dhe se do të martohen

Pas aludimeve të shumta, Jori Delli thotë me shaka se është në një lidhje me Noizyn dhe se do të martohen

Po Flitet
Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizyn gjatë një telefonate me Cllevion?

Stresi konfirmon prishjen e miqësisë me Noizyn gjatë një telefonate me Cllevion?

Yjet
Xhuli – arsyeja e përplasjes së befasishme të Noizyt me Stresin?

Xhuli – arsyeja e përplasjes së befasishme të Noizyt me Stresin?

Po Flitet
Jori Delli shuan dyshimet për raportin me Noizy, zbulon se do të jetë pjesë e videoklipit të reperit

Jori Delli shuan dyshimet për raportin me Noizy, zbulon se do të jetë pjesë e videoklipit të reperit

Yjet
Rikthimi në muzikë, Luizi zbulon emrat e artistëve që po punon për bashkëpunime

Rikthimi në muzikë, Luizi zbulon emrat e artistëve që po punon për bashkëpunime

Muzikë
Noizy shfaqet sërish në shoqëri të Jori Dellit

Noizy shfaqet sërish në shoqëri të Jori Dellit

Yjet
Noizy dhe Jori Delli shfaqen bashkë në një jaht luksoz në bregdet

Noizy dhe Jori Delli shfaqen bashkë në një jaht luksoz në bregdet

Yjet
Pamje nga xhirimet e klipit të shumëpritur nga Noizy dhe Stresi

Pamje nga xhirimet e klipit të shumëpritur nga Noizy dhe Stresi

Muzikë
Noizy e fton Luizin të performojnë së bashku “JM2”, thotë se fituesi i BBVA ka merita për suksesin e hitit

Noizy e fton Luizin të performojnë së bashku “JM2”, thotë se fituesi i BBVA ka merita për suksesin e hitit

Muzikë
Luizi mban koncertin e parë pas fitores, paralajmëron bashkëpunim me Noizyn

Luizi mban koncertin e parë pas fitores, paralajmëron bashkëpunim me Noizyn

Muzikë
A është zëri i Luizit në këngën e Noizyt dhe a do të ketë bashkëpunim mes tyre – përgjigjet Varrosi

A është zëri i Luizit në këngën e Noizyt dhe a do të ketë bashkëpunim mes tyre – përgjigjet Varrosi

Muzikë
Revoltohet Noizy, kërcënon një fans gjatë koncertit

Revoltohet Noizy, kërcënon një fans gjatë koncertit

Yjet
Noizy publikon këngën e re “My All”

Noizy publikon këngën e re “My All”

Muzikë
Noizy publikon një video të Luizit duke vallëzuar me këngën e tij: Po ta dije sa viral je bërë

Noizy publikon një video të Luizit duke vallëzuar me këngën e tij: Po ta dije sa viral je bërë

Yjet
Noizy i reagon ashpër Megi Pojanit pas videos ku shfaqej duke u tallur pranë varrit të një familjari

Noizy i reagon ashpër Megi Pojanit pas videos ku shfaqej duke u tallur pranë varrit të një familjari

Yjet
Gjykata merr vendimin që Cllevio të lirohet pas tërheqjes së akuzave nga Noizy

Gjykata merr vendimin që Cllevio të lirohet pas tërheqjes së akuzave nga Noizy

Yjet
Stresi dhe Noizy paralajmërojnë bashkëpunimin e shumëpritur

Stresi dhe Noizy paralajmërojnë bashkëpunimin e shumëpritur

Muzikë
“Do na vdes OTR-i”, pjesë nga ‘dissi’ ndaj Noizyt që Cllevio planifikonte të nxirrte

“Do na vdes OTR-i”, pjesë nga ‘dissi’ ndaj Noizyt që Cllevio planifikonte të nxirrte

Yjet
Noizy tërheq akuzën ndaj Cllevios: U bëra pishman se nuk dua të përfundojë askush i mbyllur prej meje

Noizy tërheq akuzën ndaj Cllevios: U bëra pishman se nuk dua të përfundojë askush i mbyllur prej meje

Yjet
Zbulon në detaje se si nisi ‘sherri’ me Cllevion – Noizy flet për kërcënimet, ofendimet e sharjet nga reperi përkundër tentativës për t’i ulur gjakrat

Zbulon në detaje se si nisi ‘sherri’ me Cllevion – Noizy flet për kërcënimet, ofendimet e sharjet nga reperi përkundër tentativës për t’i ulur gjakrat

Yjet
Reperi Cllevio thuhet se është arrestuar pas kërcënimeve që ia bëri Noizyt në TikTok

Reperi Cllevio thuhet se është arrestuar pas kërcënimeve që ia bëri Noizyt në TikTok

Po Flitet