LAJMI I FUNDIT:

Era Istrefi publikon fotografi nga paraqitja provokuese në klipin e ri me Noizyn

Era Istrefi publikon fotografi nga paraqitja provokuese në klipin e ri me Noizyn

Era Istrefi ka ngritur pritshmeritë e publikut për një projekt të ri muzikor këtë verë.

Këngëtarja, e cila ka rrëmbyer skenat ndërkombëtare me hitet e saj si “BonBon”, ka zbuluar nëpërmjet rrjeteve sociale se është duke punuar për një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar Noizy.

Njoftimi erdhi përmes një seri fotografish të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, të cilat na japin një para pamje të atmosferës në xhirimet e klipit të përbashkët.


Foto: Era Istrefi/Instagram

Më shumë se thjesht fotografie, imazhet e publikuara paralajmërojnë një klip të ngarkuar me energji dhe stil.

Fotografi të tjera të postuara prej saj i bëjnë nder gardërobës së zgjedhur për klipin. Era duket shumë atraktive, e veshur me një palë xhinse të ngushta dhe një bluzë të shkurtër që zbukuron pamjen e saj me një stil të pastër, të thjeshtë, por në të njëjtën kohë mjaft të guximshëm.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Veshja nxjerr në pah dekoltenë duke theksuar edhe barkun e saj të rrafshtë, një dëshmi e qartë i regjimit të saj të fitnesit dhe kujdesit për trupin.

Pritshmëritë janë të larta për këtë bashkëpunim që premton të sjellë një kombinim të stileve të Erës dhe Noizyt, të dy prej artistëve më të dashur dhe më të ndjekur në skenën shqiptare. /Telegrafi/

Foto: Era Istrefi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori