LAJMI I FUNDIT:
N’Golo Kante

N’Golo Kante

390 Artikuj

Didier Deschamps zbulon arsyen interesante që fshihet prapa ftesës së N’Golo Kante tek Franca

Didier Deschamps zbulon arsyen interesante që fshihet prapa ftesës së N’Golo Kante tek Franca

Përfaqësueset
N’Golo Kante u përjashtua për herë të dytë në karrierën, pas ndërhyrjes horror në Koulibalyn

N’Golo Kante u përjashtua për herë të dytë në karrierën, pas ndërhyrjes horror në Koulibalyn

Ligat tjera
Saudi Pro League po bën ndryshimin e rregullave që do të dridh klubet evropiane

Saudi Pro League po bën ndryshimin e rregullave që do të dridh klubet evropiane

Ligat tjera
Dhuratat e fundvitit të yjeve që luajnë në Arabinë Suadite: Bugatti, orë në vlerë 400 mijë euro dhe ishuj privat

Dhuratat e fundvitit të yjeve që luajnë në Arabinë Suadite: Bugatti, orë në vlerë 400 mijë euro dhe ishuj privat

Ligat tjera
Tuchel përmend lojtarët që mësoi shumë prej tyre kur ishte te Chelsea, por të kundërtën e thotë për Mbappen

Tuchel përmend lojtarët që mësoi shumë prej tyre kur ishte te Chelsea, por të kundërtën e thotë për Mbappen

Premier League
“Është një miks mes Pogbas dhe Kantes” – Wenger e ngrit në qiell talentin francez

“Është një miks mes Pogbas dhe Kantes” – Wenger e ngrit në qiell talentin francez

Ligue 1
Ibrahimovic i pamëshirshëm, godet yjet që shkuan në Arabinë Saudite: Kisha edhe unë mundësi

Ibrahimovic i pamëshirshëm, godet yjet që shkuan në Arabinë Saudite: Kisha edhe unë mundësi

Ndërkombëtare
Kante hap llogarinë në Arabinë Saudite, shënon gol të jashtëzakonshëm nga distanca

Kante hap llogarinë në Arabinë Saudite, shënon gol të jashtëzakonshëm nga distanca

Ligat tjera
Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Ligat tjera
Kjo është pesëshja ideale e Zinedine Zidane: Një kroat në përbërje, por nuk është Luka Modric

Kjo është pesëshja ideale e Zinedine Zidane: Një kroat në përbërje, por nuk është Luka Modric

Ndërkombëtare
Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Premier League
Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Ligat tjera
Pagat e mëdha të klubeve nga Arabia Saudite ndalojnë transferimin e yjeve në MLS

Pagat e mëdha të klubeve nga Arabia Saudite ndalojnë transferimin e yjeve në MLS

Ligat tjera
Zyrtare: N’Golo Kante, lojtar i ri i Al Ittihad

Zyrtare: N’Golo Kante, lojtar i ri i Al Ittihad

Ligat tjera
Arrihet marrëveshja mes palëve, Kante është futbollist i ri i Al-Ittihad

Arrihet marrëveshja mes palëve, Kante është futbollist i ri i Al-Ittihad

Premier League
Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Detajet e marrëveshjes së Kante me Al Ittihad, mesfushori do t’i bashkohet Benzemas

Detajet e marrëveshjes së Kante me Al Ittihad, mesfushori do t’i bashkohet Benzemas

Ligat tjera
Kante rrugës për t’iu bashkuar Benzemas te Al Ittihadi me përfitime shumëmilionëshe

Kante rrugës për t’iu bashkuar Benzemas te Al Ittihadi me përfitime shumëmilionëshe

Ligat tjera
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Ndërkombëtare