LAJMI I FUNDIT:
Neymar

Neymar

2431 Artikuj

Info

Neymar Jr. është futbollist brazilian i lindur më 5 shkurt 1992.

“Si në shkollë” – Reagimi qesharak i Neymarit pasi fitoi trofeun e parë në Arabinë Saudite

“Si në shkollë” – Reagimi qesharak i Neymarit pasi fitoi trofeun e parë në Arabinë Saudite

Ndërkombëtare
Pamjet e trishta të një varësie – shikoni çfarë bëri Neymar në ditëlindjen e vajzës së tij “e shkatërroi vesi”

Pamjet e trishta të një varësie – shikoni çfarë bëri Neymar në ditëlindjen e vajzës së tij “e shkatërroi vesi”

Yjet
Pse Raphinha goditi me festën e Neymar kundër PSG para ultrsave të kësaj skuadre

Pse Raphinha goditi me festën e Neymar kundër PSG para ultrsave të kësaj skuadre

Liga e Kampionëve
Neymar shpëtimtari: Ylli brazilian po e blen ish-skuadrën e tij për ta shpëtuar nga falimentimi

Neymar shpëtimtari: Ylli brazilian po e blen ish-skuadrën e tij për ta shpëtuar nga falimentimi

Ndërkombëtare
Marcelo tregon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur – mungojnë dy emra të mëdhenj

Marcelo tregon formacionin më të mirë me lojtarët që ka luajtur – mungojnë dy emra të mëdhenj

Ndërkombëtare
Nuk qëndron gjatë në Arabi: Neymar ka gjetur klubin e ri

Nuk qëndron gjatë në Arabi: Neymar ka gjetur klubin e ri

Ndërkombëtare
As Neymar e as Depay, zbulohet kush ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves nga burgu

As Neymar e as Depay, zbulohet kush ka paguar 1 milionë euro për lirimin e Dani Alves nga burgu

La Liga
Neymar dëshiron rikthimin te Barcelona, tani zbulohet edhe qëndrimi i klubit katalunas

Neymar dëshiron rikthimin te Barcelona, tani zbulohet edhe qëndrimi i klubit katalunas

La Liga
“Mirë se erdhe në Miami”, Beckham ngacmon Messin dhe Suarezin pasi u fotografua me Neymarin në Miami

“Mirë se erdhe në Miami”, Beckham ngacmon Messin dhe Suarezin pasi u fotografua me Neymarin në Miami

Ligat tjera
Konfirmohet dëshira e Neymar Jr për t’u rikthyer në Barcelonë

Konfirmohet dëshira e Neymar Jr për t’u rikthyer në Barcelonë

La Liga
Neymar i etur për një rikthim sensacional tek Barcelona pas bisedës me presidentin Laporta

Neymar i etur për një rikthim sensacional tek Barcelona pas bisedës me presidentin Laporta

La Liga
Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Ndërkombëtare
Babai i Neymar lëshon një deklaratë të fortë pasi u raportua se ai do të paguajë lirimin me kusht të Dani Alves prej 1 milion eurosh

Babai i Neymar lëshon një deklaratë të fortë pasi u raportua se ai do të paguajë lirimin me kusht të Dani Alves prej 1 milion eurosh

La Liga
Neymar përballet me reagime të ashpra për ndihmën që i ka ofruar Dani Alvesit në rastin e sulmit seksual

Neymar përballet me reagime të ashpra për ndihmën që i ka ofruar Dani Alvesit në rastin e sulmit seksual

Ndërkombëtare
I liruar nga burgu, zbulohet personi që pagoi një milion euro për garancinë e Dani Alvesit

I liruar nga burgu, zbulohet personi që pagoi një milion euro për garancinë e Dani Alvesit

Ndërkombëtare
Presidenti i ish-klubit ka besim për rikthimin e pashmangshëm të Neymarit

Presidenti i ish-klubit ka besim për rikthimin e pashmangshëm të Neymarit

Ndërkombëtare
Zbulohet destinacioni i ri i Neymar sapo ai të largohet nga Arabia

Zbulohet destinacioni i ri i Neymar sapo ai të largohet nga Arabia

Ligat tjera
“Ai po qëndron”, Pique ribashkohet me Neymarin për të rikrijuar foton virale të 2017-ës

“Ai po qëndron”, Pique ribashkohet me Neymarin për të rikrijuar foton virale të 2017-ës

Ndërkombëtare
“Nëse ai është i lumtur, edhe unë jam i lumtur” – Neymar me deklaratë interesante për Messin 

“Nëse ai është i lumtur, edhe unë jam i lumtur” – Neymar me deklaratë interesante për Messin 

Ndërkombëtare
Futbollisti më i vlefshëm i çdo viti nga 2004 – vetëm shtatë lojtarë në listë

Futbollisti më i vlefshëm i çdo viti nga 2004 – vetëm shtatë lojtarë në listë

Ndërkombëtare
Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Ndërkombëtare
Neymar rikthehet në stërvitje pas një pauze disamujore, por bullizohet nga tifozët për shkak të mbipeshës

Neymar rikthehet në stërvitje pas një pauze disamujore, por bullizohet nga tifozët për shkak të mbipeshës

Ndërkombëtare
Aventura e Neymarit në Arabinë Saudite drejt fundit, braziliani afër rikthimit shokues në Brazil

Aventura e Neymarit në Arabinë Saudite drejt fundit, braziliani afër rikthimit shokues në Brazil

Ligat tjera
Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Di Maria zgjedh 11-shen më të mirë me lojtarët që ka luajtur, përbuz Ronaldon dhe Casillasin duke i lënë jashtë

Ndërkombëtare