LAJMI I FUNDIT:

Monza

111 Artikuj

Gjendja e tmerrshme e portierit italian të Monzës pas lëndimit në ndeshjen me Milanin

Gjendja e tmerrshme e portierit italian të Monzës pas lëndimit në ndeshjen me Milanin

Serie A
U turpëruan nga Monza, Pioli jep arsye të çuditshme rreth humbjes së Milanit

U turpëruan nga Monza, Pioli jep arsye të çuditshme rreth humbjes së Milanit

Serie A
Monza shokon Milanin, fiton në përballjen e gjashtë golave

Monza shokon Milanin, fiton në përballjen e gjashtë golave

Serie A
Lojtari më i kërkuar në afatin kalimtar të janarit – e duan plotë dhjetë klube, por ai ende nuk ka vendosur

Lojtari më i kërkuar në afatin kalimtar të janarit – e duan plotë dhjetë klube, por ai ende nuk ka vendosur

La Liga
Mario Balotelli po rikthehet në Serie A, shtohet numri i skuadrave pas tij

Mario Balotelli po rikthehet në Serie A, shtohet numri i skuadrave pas tij

Serie A
Interi tregon dhëmbët edhe njëherë, fiton me pesë gola si mysafir i Monzas

Interi tregon dhëmbët edhe njëherë, fiton me pesë gola si mysafir i Monzas

Serie A
Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Serie A
Milani rikthehet te fitorja në Serie A, mposht me lehtësi Monzën

Milani rikthehet te fitorja në Serie A, mposht me lehtësi Monzën

Serie A
Ish lojtari i Interit i festoi para fytyre kur Monza barazoi rezultatin ndaj Juventusit – Rabiot ia kthen mesazhin pasi Zonja e Vjetër fitoi

Ish lojtari i Interit i festoi para fytyre kur Monza barazoi rezultatin ndaj Juventusit – Rabiot ia kthen mesazhin pasi Zonja e Vjetër fitoi

Serie A
Juventusi merr fitore në frymën e fundit, rrëmben pozitën e parë

Juventusi merr fitore në frymën e fundit, rrëmben pozitën e parë

Serie A
Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Serie A
Mourinho godet ashpër Papu Gomezin shkaku i dopingut

Mourinho godet ashpër Papu Gomezin shkaku i dopingut

Serie A
U dënua me dy vite për shkak të dopinut – vjen reagimi i Papu Gomez

U dënua me dy vite për shkak të dopinut – vjen reagimi i Papu Gomez

Serie A
U ndëshkua me karton të kuq, Mourinho zbulon se çfarë ndodhi në ndeshjen Roma-Monza

U ndëshkua me karton të kuq, Mourinho zbulon se çfarë ndodhi në ndeshjen Roma-Monza

Serie A
Roma vuan, por një gol i minutës së fundit i sjell tre pikët ndaj Monzës

Roma vuan, por një gol i minutës së fundit i sjell tre pikët ndaj Monzës

Serie A
Papu Gomez dënohet për dy vjet për shkak të dopingut

Papu Gomez dënohet për dy vjet për shkak të dopingut

Ndërkombëtare
Zyrtare: Kampioni i botës, Papu Gomez nënshkruan me Monzan

Zyrtare: Kampioni i botës, Papu Gomez nënshkruan me Monzan

Serie A
Kampioni i botës ishte afër të shpallte pensionimin, por pas tri ditëve merr ofertë nga klubi i Serie A

Kampioni i botës ishte afër të shpallte pensionimin, por pas tri ditëve merr ofertë nga klubi i Serie A

Serie A
Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati në Serie A – të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Serie A
Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Pesë transferime në Serie A që pritet të konfirmohen në ditën e fundit të afatit kalimtar

Serie A
Lautaro shkëlqen me dy gola, Interi e nis me fitore sezonin e ri

Lautaro shkëlqen me dy gola, Interi e nis me fitore sezonin e ri

Serie A
Zyrtare: Interi transferon Carlos Aguston

Zyrtare: Interi transferon Carlos Aguston

Serie A
Ndryshime te Interi – Largohet Gosens, vjen Augusto

Ndryshime te Interi – Largohet Gosens, vjen Augusto

Serie A
Berlusconi: Nënshkrimet më të mira kur ishte në krye të Milanit dhe Monzës

Berlusconi: Nënshkrimet më të mira kur ishte në krye të Milanit dhe Monzës

Serie A