LAJMI I FUNDIT:

Molla

58 Artikuj

Detaje nga dieta e Victoria Beckham

Detaje nga dieta e Victoria Beckham

Bukuri dhe Kujdes
Pija e mrekullueshme që do t’ju zgjojë më mirë se kafeja

Pija e mrekullueshme që do t’ju zgjojë më mirë se kafeja

Kuzhina
Çfarë të hani për ta forcuar sistemin imunitar këtë vjeshtë

Çfarë të hani për ta forcuar sistemin imunitar këtë vjeshtë

Ushqim i shëndetshëm
Mos e hidhni lëvoren e mollës, mund ta përdorni në shtëpi

Mos e hidhni lëvoren e mollës, mund ta përdorni në shtëpi

Këshilla dhe ide
Të gjelbra apo të kuqe? Ja cilat mollë janë më të shëndetshme për trupin

Të gjelbra apo të kuqe? Ja cilat mollë janë më të shëndetshme për trupin

Nutricion
Gjalpë molle për lyerje buke: Mund të përmirësojë shijen e ëmbëlsirave dhe tortave

Gjalpë molle për lyerje buke: Mund të përmirësojë shijen e ëmbëlsirave dhe tortave

Oreksndjellëse
Përse personit alergjik nga poleni edhe molla mund t’i bëjë problem – çfarë janë alergjitë e kryqëzuara dhe kur janë shumë të rrezikshme

Përse personit alergjik nga poleni edhe molla mund t’i bëjë problem – çfarë janë alergjitë e kryqëzuara dhe kur janë shumë të rrezikshme

Këshilla mjekësore
A mund t’i gjeni tri mollët të fshehura në mesin e domateve?

A mund t’i gjeni tri mollët të fshehura në mesin e domateve?

Interesante
Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Nga Mila Kunis te Christian Bale e McConaughey – gjërat ekstreme që kanë bërë yjet për rolet filmike

Yjet
Pite kërcëlluese me mollë: Desert tepër i shijshëm për të gjitha gjeneratat!

Pite kërcëlluese me mollë: Desert tepër i shijshëm për të gjitha gjeneratat!

Oreksndjellëse
Stresi, lodhja dhe pagjumësia – luftojini me pesë mënyra natyrale

Stresi, lodhja dhe pagjumësia – luftojini me pesë mënyra natyrale

Këshilla dhe arsye
Nuhatja e këtyre dy aromave kur jeni të uritur mund t’ju ndihmojnë të humbni deri në dy kilogram në muaj

Nuhatja e këtyre dy aromave kur jeni të uritur mund t’ju ndihmojnë të humbni deri në dy kilogram në muaj

Shëndetësi Lajme
A janë farat e mollës të shëndetshme apo të helmëta?

A janë farat e mollës të shëndetshme apo të helmëta?

Të njohim produktet
Gjalpë molle e bërë në shtëpi: Shijoni një kafjall të ëmbël!

Gjalpë molle e bërë në shtëpi: Shijoni një kafjall të ëmbël!

Nga duart tua
Ushqimet e zakonshme që ruajnë formën trupore

Ushqimet e zakonshme që ruajnë formën trupore

Shëndetësi Lajme
Gjashtë ushqime që rekomandohet t’i konsumoni secilën ditë

Gjashtë ushqime që rekomandohet t’i konsumoni secilën ditë

Ushqim i shëndetshëm
Për të nisur ditën shëndetshëm, konsumoni mollë në mëngjes

Për të nisur ditën shëndetshëm, konsumoni mollë në mëngjes

Shëndetësi
Një mollë në ditë është e shëndetshme – po nëse i hani tri sosh?

Një mollë në ditë është e shëndetshme – po nëse i hani tri sosh?

Ushqim i shëndetshëm
Pija natyrale që i heq të gjitha toksinat në trup dhe e përmirëson qarkullimin e gjakut

Pija natyrale që i heq të gjitha toksinat në trup dhe e përmirëson qarkullimin e gjakut

Mjekësi alternative
Frutat verore që ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve, largojnë stresin, përmirësojnë gjumin dhe më shumë

Frutat verore që ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve, largojnë stresin, përmirësojnë gjumin dhe më shumë

Të njohim produktet
Gjithherë e bëni gabimisht këtë bombë vitaminoze: Nutricionisti zbulon mënyrën më të shëndetshme të përgatitjes

Gjithherë e bëni gabimisht këtë bombë vitaminoze: Nutricionisti zbulon mënyrën më të shëndetshme të përgatitjes

Nutricion
Ushqimet që ju mundësojnë lëkurë të shëndetshme dhe më rinore

Ushqimet që ju mundësojnë lëkurë të shëndetshme dhe më rinore

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Doktori i njohur e jep verdiktin: A do të jetoni më gjatë nëse e hani një mollë në ditë?

Doktori i njohur e jep verdiktin: A do të jetoni më gjatë nëse e hani një mollë në ditë?

Këshilla mjekësore
Që ju ta pini kafenë e mëngjesit, nevojiten 140 litra ujë

Që ju ta pini kafenë e mëngjesit, nevojiten 140 litra ujë

Të tjera