LAJMI I FUNDIT:
Milan Skriniar

Milan Skriniar

307 Artikuj

Conte te Napoli kërkon tre ish yjet e Serie A dhe garanci për blerjen e tyre

Conte te Napoli kërkon tre ish yjet e Serie A dhe garanci për blerjen e tyre

Serie A
Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Zbulohen pagat e lojtarëve në Ligue 1: Mbappe fiton shumë më shumë se sa pritet të fitojë te Real Madridi

Ligue 1
Skriniar pritet të humbasë pjesën e mbetur të sezonit për shkak të lëndimit

Skriniar pritet të humbasë pjesën e mbetur të sezonit për shkak të lëndimit

Ligue 1
Transferimet më befasuese të janarit në historinë e Serie A

Transferimet më befasuese të janarit në historinë e Serie A

Serie A
Skriniar flet për aventurën te PSG si dhe tregon momentin më të bukur që e kishte te Interi

Skriniar flet për aventurën te PSG si dhe tregon momentin më të bukur që e kishte te Interi

Ligue 1
Marotta flet për rolin e Lautaros në Inter dhe ‘prishjen e marrëdhënieve’ me Skriniar

Marotta flet për rolin e Lautaros në Inter dhe ‘prishjen e marrëdhënieve’ me Skriniar

Serie A
Skriniar i lumtur me aventurën parisiene: Dua t’i bëj të lumtur të gjithë

Skriniar i lumtur me aventurën parisiene: Dua t’i bëj të lumtur të gjithë

Ligue 1
Pesë nënshkrime të reja dhe disa të tjera rrugës: Si do të duket formacioni i ri i PSG-së në start të sezonit 2023/24

Pesë nënshkrime të reja dhe disa të tjera rrugës: Si do të duket formacioni i ri i PSG-së në start të sezonit 2023/24

Ligue 1
Skriniar: Paris Saint-Germain, një nga ekipet më të mira në botë

Skriniar: Paris Saint-Germain, një nga ekipet më të mira në botë

Ligue 1
Paris Saint-Germain zyrtarizon transferimin e Milan Skriniar

Paris Saint-Germain zyrtarizon transferimin e Milan Skriniar

Ligue 1
Me një video emocionuese – Skriniar i jep lamtumirën Interit

Me një video emocionuese – Skriniar i jep lamtumirën Interit

Serie A
Cilët lojtarë janë të lirë nga 1 korriku në Serie A

Cilët lojtarë janë të lirë nga 1 korriku në Serie A

Serie A
‘Kam luajtur me një këmbë për Interin’ – Skriniar thyen heshtjen para transferimit te PSG

‘Kam luajtur me një këmbë për Interin’ – Skriniar thyen heshtjen para transferimit te PSG

Ndërkombëtare