LAJMI I FUNDIT:
Mike Maignan

Mike Maignan

93 Artikuj

UEFA zgjedh formacionin më të mirë në Euro 2024

UEFA zgjedh formacionin më të mirë në Euro 2024

Përfaqësueset
Kounde emëron portierin më të mirë në botë, çuditërisht anashkalon Ter Stegenin

Kounde emëron portierin më të mirë në botë, çuditërisht anashkalon Ter Stegenin

Ndërkombëtare
Çelësat e mrekullisë së Francës – katër pikat kyçe të suksesit të ‘Gjelave’

Çelësat e mrekullisë së Francës – katër pikat kyçe të suksesit të ‘Gjelave’

Përfaqësueset
Pamja e tyre i thotë të gjitha: Shikoni reagimet e fëmijëve që dalin me lojtarët në fushën e ndeshjeve të Euro 2024

Pamja e tyre i thotë të gjitha: Shikoni reagimet e fëmijëve që dalin me lojtarët në fushën e ndeshjeve të Euro 2024

Përfaqësueset
Lëndimet e shumta, Milani po mendon shitjen e Mike Maignan

Lëndimet e shumta, Milani po mendon shitjen e Mike Maignan

Serie A
Probleme të mëdha për Milanin, konfirmohet lëndimi i dy yjeve pas barazimit me Juventusin

Probleme të mëdha për Milanin, konfirmohet lëndimi i dy yjeve pas barazimit me Juventusin

Serie A
Drejtori i Milanit, Furlani tregon nëse do ta shesin në verë ndonjërin nga tre yjet e ekipit

Drejtori i Milanit, Furlani tregon nëse do ta shesin në verë ndonjërin nga tre yjet e ekipit

Serie A
Goditje e rëndë për Milanin: Po i largohen dy top yje në verë

Goditje e rëndë për Milanin: Po i largohen dy top yje në verë

Serie A
Milanit i duhen të paktën 100 milionë euro për të vazhduar kontratat e gjashtë lojtarëve

Milanit i duhen të paktën 100 milionë euro për të vazhduar kontratat e gjashtë lojtarëve

Serie A
Drejtori ekzekutiv i Milanit tregon se çfarë do të ndodh me tre yjet e mëdhenj të skuadrës

Drejtori ekzekutiv i Milanit tregon se çfarë do të ndodh me tre yjet e mëdhenj të skuadrës

Serie A
Maignan i vendos ultimatum Milanit, francezi kërkon më shumë se trefishin e pagës aktuale

Maignan i vendos ultimatum Milanit, francezi kërkon më shumë se trefishin e pagës aktuale

Serie A
Milani i hapur për shitjen e Maignan, ‘Rossonerët’ kanë gjetur pasuesin ideal të francezit

Milani i hapur për shitjen e Maignan, ‘Rossonerët’ kanë gjetur pasuesin ideal të francezit

Serie A
Courtois pësoi tjetër lëndim, Real Madridi ka tre opsione për ta zëvendësuar belgun

Courtois pësoi tjetër lëndim, Real Madridi ka tre opsione për ta zëvendësuar belgun

La Liga
Pioli flet për gjendjen shëndetësore të Maignan pas lëndimit të gjurit në Ligën e Evropës

Pioli flet për gjendjen shëndetësore të Maignan pas lëndimit të gjurit në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Milani nuk pret më – ia cakton çmimin Maignanit

Milani nuk pret më – ia cakton çmimin Maignanit

Serie A
Mike Maignan refuzon rinovimin me Milanin, dy klube të mëdha vihen pas tij

Mike Maignan refuzon rinovimin me Milanin, dy klube të mëdha vihen pas tij

Serie A
Presidenti i Lega Serie A premton ‘skanerë fytyre’ për të luftuar racizmin

Presidenti i Lega Serie A premton ‘skanerë fytyre’ për të luftuar racizmin

Serie A
Gjyqtari i ndeshjes Udinese – Milan: U përpoqa të jem një vëlla i madh për Maignan

Gjyqtari i ndeshjes Udinese – Milan: U përpoqa të jem një vëlla i madh për Maignan

Serie A
“Të njëjtat probleme dhe pa zgjidhje” – Bota e futbollit mbështet Maignan pas abuzimeve raciste

“Të njëjtat probleme dhe pa zgjidhje” – Bota e futbollit mbështet Maignan pas abuzimeve raciste

Serie A
Koret raciste në drejtim të Maignan, bëjnë që FIFA të reagojë – institucioni më i lartë i futbollit propozon ndryshimin e rregullave

Koret raciste në drejtim të Maignan, bëjnë që FIFA të reagojë – institucioni më i lartë i futbollit propozon ndryshimin e rregullave

Ndërkombëtare
E ofenduan me kore raciste, reagon Maignan: Dëgjova njerëzit duke më quajtur ‘majmun’, nuk mund të vazhdojmë kështu

E ofenduan me kore raciste, reagon Maignan: Dëgjova njerëzit duke më quajtur ‘majmun’, nuk mund të vazhdojmë kështu

Serie A
Ndërpritet për disa minuta ndeshja mes Udineses dhe Milanit, shkak koret raciste në drejtim të Maignan

Ndërpritet për disa minuta ndeshja mes Udineses dhe Milanit, shkak koret raciste në drejtim të Maignan

Serie A
Zbulohet lista e portierëve më të vlefshëm në botë, mungojnë emra të mëdhenj

Zbulohet lista e portierëve më të vlefshëm në botë, mungojnë emra të mëdhenj

Ndërkombëtare
Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Serie A


mob5