LAJMI I FUNDIT:

Mike Maignan

52 Artikuj

Milani dëshiron ta blindojë portierin Maignan me kontratë afatgjatë

Milani dëshiron ta blindojë portierin Maignan me kontratë afatgjatë

Serie A
Buffon: Maignan dhe Onana janë dy nga pesë portierët më të mirë në botë

Buffon: Maignan dhe Onana janë dy nga pesë portierët më të mirë në botë

Serie A
“Është fenomen, vlen 200 milionë euro” – Vieri vlerëson lartë Maignanin

“Është fenomen, vlen 200 milionë euro” – Vieri vlerëson lartë Maignanin

Liga e Kampionëve
Mike Maignan kundërshton rregullat e reja për gjuajtjen e penalltive

Mike Maignan kundërshton rregullat e reja për gjuajtjen e penalltive

Serie A
Maignan kthehet në stërvitje me Milanin pas problemeve me lëndime

Maignan kthehet në stërvitje me Milanin pas problemeve me lëndime

Serie A
Mike Maignan është gati

Mike Maignan është gati

Serie A
Pritjes po i vije fundi, Maignan do të rikthehet në sfidën ndaj Tottenhamit

Pritjes po i vije fundi, Maignan do të rikthehet në sfidën ndaj Tottenhamit

Serie A
Goditje e madhe për Milanin para duelit me Tottenhamin në Ligën e Kampionëve

Goditje e madhe për Milanin para duelit me Tottenhamin në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Milani pret që Maignan të jetë gati kundër Tottenhamit

Milani pret që Maignan të jetë gati kundër Tottenhamit

Serie A
Franca do të duket ndryshe në ‘Botërorin 2026’: Njëmbëdhjetëshi i mundshëm

Franca do të duket ndryshe në ‘Botërorin 2026’: Njëmbëdhjetëshi i mundshëm

Përfaqësueset
Deschamps do të shpallë skuadrën për Kupën e Botës “Katar 2022” pa disa emra të mëdhenj

Deschamps do të shpallë skuadrën për Kupën e Botës “Katar 2022” pa disa emra të mëdhenj

Përfaqësueset
Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Ndërkombëtare
Pioli konfirmon mungesën e gjatë të Maignan, flet edhe për sfidën ndaj Monzës

Pioli konfirmon mungesën e gjatë të Maignan, flet edhe për sfidën ndaj Monzës

Serie A
Portieri i Milanit, Maignan pritet ta humb Kupën e Botës pas lëndimit të ri

Portieri i Milanit, Maignan pritet ta humb Kupën e Botës pas lëndimit të ri

Serie A
Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Serie A
Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Ndërkombëtare
Buffon zgjedh pesë portierët më të mirë në botë aktualisht, një emër i veçantë në listën e tij

Buffon zgjedh pesë portierët më të mirë në botë aktualisht, një emër i veçantë në listën e tij

Ndërkombëtare
Tetë yje të Serie A pësojnë dëmtime në ndeshjet për vendet e tyre

Tetë yje të Serie A pësojnë dëmtime në ndeshjet për vendet e tyre

Serie A
Tetë lojtarë nga Serie A pësuan lëndime gjatë ndeshjeve ndërkombëtare

Tetë lojtarë nga Serie A pësuan lëndime gjatë ndeshjeve ndërkombëtare

Serie A
Milani me krizë lëndimesh para ndeshjeve të rëndësishme

Milani me krizë lëndimesh para ndeshjeve të rëndësishme

Ndërkombëtare
Milani tronditet nga ndeshjet e para të Kombëtareve, i lëndohen katër futbollistë

Milani tronditet nga ndeshjet e para të Kombëtareve, i lëndohen katër futbollistë

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 1-2 Napoli, Giroud më i vlerësuari

Notat e lojtarëve: Milan 1-2 Napoli, Giroud më i vlerësuari

Serie A
Notat e lojtarëve, Sassuolo 0-0  Milan: Maignan më i miri

Notat e lojtarëve, Sassuolo 0-0  Milan: Maignan më i miri

Serie A
Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Zbulohen 30 kandidatët për Topin e Artë – Benzema favorit, mungon Messi, por jo Ronaldo

Ndërkombëtare