LAJMI I FUNDIT:

Miçigan

55 Artikuj

Hero i vërtetë – qeni ndihmon në shpëtimin e pronarit të tij i cili përfundoi në ujërat e liqenit të akullt

Hero i vërtetë – qeni ndihmon në shpëtimin e pronarit të tij i cili përfundoi në ujërat e liqenit të akullt

Interesante
Polici në Michigan rrezikoi veten për të shpëtuar një grua të bllokuar brenda një kamionçine të përfshirë nga flakët – pamjet tregojnë veprimin e guximshëm të tij

Polici në Michigan rrezikoi veten për të shpëtuar një grua të bllokuar brenda një kamionçine të përfshirë nga flakët – pamjet tregojnë veprimin e guximshëm të tij

Amerika
Fari në Miçigan lëshon mesazhe në shishe duke ofruar qëndrime falas

Fari në Miçigan lëshon mesazhe në shishe duke ofruar qëndrime falas

Interesante
Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Interesante
Luan lotarinë Powerball për herë të parë – gruaja nga Miçigan fiton 100,000 dollarë

Luan lotarinë Powerball për herë të parë – gruaja nga Miçigan fiton 100,000 dollarë

Interesante
Bleu një pako me spinaq – gruaja nga Miçigan gjen një bretkosë brenda

Bleu një pako me spinaq – gruaja nga Miçigan gjen një bretkosë brenda

Dështime
Fiton xhekpotin e dytë, burri nga Michigan thyen rekord

Fiton xhekpotin e dytë, burri nga Michigan thyen rekord

Interesante
Një qytet në Miçigan votoi për të ndaluar shfaqjen e “Flamujve të Krenarisë” në pronat publike

Një qytet në Miçigan votoi për të ndaluar shfaqjen e “Flamujve të Krenarisë” në pronat publike

Amerika
Një hovercraft përdoret për të shpëtuar mjellmën e cila kishte ngecur në akullin e liqenit në Michigan

Një hovercraft përdoret për të shpëtuar mjellmën e cila kishte ngecur në akullin e liqenit në Michigan

Interesante
Miçigan, shënohet 50 vjetori i famullisë “Zoja Pajtore e Shqiptarëve”

Miçigan, shënohet 50 vjetori i famullisë “Zoja Pajtore e Shqiptarëve”

Shqipëri
Prindërit duhet t’ia paguajnë 30 mijë dollarë, djalit të cilit ia hodhën koleksionin e pornografisë

Prindërit duhet t’ia paguajnë 30 mijë dollarë, djalit të cilit ia hodhën koleksionin e pornografisë

Interesante
Njerëzit nuk mund ta besojnë atë që djaloshi ndërtoi rreth fermës, pas një mosmarrëveshje me një fqinj

Njerëzit nuk mund ta besojnë atë që djaloshi ndërtoi rreth fermës, pas një mosmarrëveshje me një fqinj

Fun Lajme
Protestuesit e armatosur hyjnë në parlamentin e shtetit të Miçiganit

Protestuesit e armatosur hyjnë në parlamentin e shtetit të Miçiganit

Nga Bota
Riviani do të sjellë edhe një model të ri me 500 kuaj fuqi

Riviani do të sjellë edhe një model të ri me 500 kuaj fuqi

Modelet e Reja
Bollinger B2 i fuqishëm për të gjitha terrenet, me autonomi deri në 321 kilometra

Bollinger B2 i fuqishëm për të gjitha terrenet, me autonomi deri në 321 kilometra

Modelet e Reja
Duhet pritur sërish për prezantimin e Hummerit të ri

Duhet pritur sërish për prezantimin e Hummerit të ri

Modelet e Reja
Riviani ka filluar ndërtimin e furgonëve që do t’i transportojnë porositë e Amazon

Riviani ka filluar ndërtimin e furgonëve që do t’i transportojnë porositë e Amazon

Auto Fun
Ford Ranger iu mundëson të shkoni edhe nëpër terrene të panjohura dhe të mos humbeni

Ford Ranger iu mundëson të shkoni edhe nëpër terrene të panjohura dhe të mos humbeni

Modelet e Reja
Arrest për shoferin që bllokoi trafikun, për të bërë xhiro të shpejta në mes të autostradës (Video)

Arrest për shoferin që bllokoi trafikun, për të bërë xhiro të shpejta në mes të autostradës (Video)

Ngjarje
Jeep Wrangler mund ta ketë së shpejti një rival (Foto)

Jeep Wrangler mund ta ketë së shpejti një rival (Foto)

Modelet e Reja
Vodhën dhe shitën veturat e kthyera prapa si pasojë e Dieselgate, burg për dy hajna (Foto)

Vodhën dhe shitën veturat e kthyera prapa si pasojë e Dieselgate, burg për dy hajna (Foto)

Ngjarje
Gjimnasti humbi kontrollin mbi trampolinë, theu dy brinjë kur u përplas përjashta (Video)

Gjimnasti humbi kontrollin mbi trampolinë, theu dy brinjë kur u përplas përjashta (Video)

Dështime
Makina me autonomi prej 650 kilometrash nga Riviani, më lirë se 90 mijë dollarë (Foto)

Makina me autonomi prej 650 kilometrash nga Riviani, më lirë se 90 mijë dollarë (Foto)

Modelet e Reja
Shkon në 21 numri i të vdekurve nga të ftohtit në SHBA

Shkon në 21 numri i të vdekurve nga të ftohtit në SHBA

Nga Bota