LAJMI I FUNDIT:
Megan Fox

Megan Fox

195 Artikuj

Megan Fox ndryshon sërish ngjyrën e flokëve

Megan Fox ndryshon sërish ngjyrën e flokëve

Flokë dhe stil
Megan Fox shfaqet me flokë të kaltra, teksa mbërrin në festën e Coachella

Megan Fox shfaqet me flokë të kaltra, teksa mbërrin në festën e Coachella

Yjet
Megan Fox nuk pushon së habituri: Preu flokët dhe i leu me një ngjyrë që nuk e kemi parë më parë

Megan Fox nuk pushon së habituri: Preu flokët dhe i leu me një ngjyrë që nuk e kemi parë më parë

Flokë dhe stil
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly kanë shumë probleme besimi në marrëdhënien e tyre ‘toksike’ – pas ndërprerjes së fejesës

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly kanë shumë probleme besimi në marrëdhënien e tyre ‘toksike’ – pas ndërprerjes së fejesës

Yjet
Megan Fox thotë se ka rënë në dashuri edhe me meshkuj të tjerë gjatë kohës që ishte me Brian Austin Green

Megan Fox thotë se ka rënë në dashuri edhe me meshkuj të tjerë gjatë kohës që ishte me Brian Austin Green

Yjet
Megan Fox tregon dekoltenë me korse dhe pantallona të shkurta, në fotografitë në Instagram

Megan Fox tregon dekoltenë me korse dhe pantallona të shkurta, në fotografitë në Instagram

Yjet
Megan Fox ekspozon dekoltenë joshëse në një fustan të bardhë, për disa fotografi në Instagram

Megan Fox ekspozon dekoltenë joshëse në një fustan të bardhë, për disa fotografi në Instagram

Yjet
Megan Fox zbulon vuajtjen e një aborti shkatërrues në librin e saj të ri “Pretty Boys Are Poisonous”

Megan Fox zbulon vuajtjen e një aborti shkatërrues në librin e saj të ri “Pretty Boys Are Poisonous”

Yjet
Për thonjtë e vjeshtës, frymëzohu nga Megan Fox

Për thonjtë e vjeshtës, frymëzohu nga Megan Fox

Manikyr dhe pedikyr
Megan Fox është Nitara më video-lojën Mortal Kombat

Megan Fox është Nitara më video-lojën Mortal Kombat

Lojëra
Megan Fox bënë ndryshimin drastik në pamje, shfaqet me flokë të shkurtra dhe të kuqe

Megan Fox bënë ndryshimin drastik në pamje, shfaqet me flokë të shkurtra dhe të kuqe

Yjet
Megan Fox zbulon se ka shkruar një libër me poezi të titulluar “Djemtë e bukur janë helmues”

Megan Fox zbulon se ka shkruar një libër me poezi të titulluar “Djemtë e bukur janë helmues”

Yjet
Megan Fox fshin tatuazhin afër pjesës intime dedikuar ish-bashkëshortit Brian Austin Green

Megan Fox fshin tatuazhin afër pjesës intime dedikuar ish-bashkëshortit Brian Austin Green

Yjet
Publikohen pamjet – Megan Fox u përplas në një barrikadë, ndërkohë që një person tentoi ta godiste Machine Gun Kellyn

Publikohen pamjet – Megan Fox u përplas në një barrikadë, ndërkohë që një person tentoi ta godiste Machine Gun Kellyn

Yjet
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly thuhet se po planifikojnë martesën pas terapisë në çift

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly thuhet se po planifikojnë martesën pas terapisë në çift

Yjet
Është nënë e tre fëmijëve dhe qe dy dekada duket e njëjtë – për figurën e përsosur, Megan Fox i detyrohet dietës së popullarizuar

Është nënë e tre fëmijëve dhe qe dy dekada duket e njëjtë – për figurën e përsosur, Megan Fox i detyrohet dietës së popullarizuar

Bukuri dhe Kujdes
Publikohet traileri i pjesës së katërt të “Expend4bles”

Publikohet traileri i pjesës së katërt të “Expend4bles”

TV / Film
Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Yjet