LAJMI I FUNDIT:

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën

Megan Fox publikon fotografi me bikini për të ngacmuar imagjinatën
(Foto: Getty Images)

Megan Fox ka publikuar fotografi me bikini në profilin e saj në Instagram dhe postimi mori mbi një milion pëlqime brenda një ore (ndërsa tash ka afro katër milionë pëlqime).

Reklama

Ajo që njerëzve u pëlqeu veçanërisht në lidhje me këto imazhe është se aktorja nuk ka përdorur Photoshop ose ndonjë nga aplikacionet e tjera të redaktimit të fotografive që të famshmit, por edhe femrat e zakonshme, i përdorin rregullisht.

Megan Fox thotë se kurrë nuk e ka dashur trupin e saj: Unë nuk e shoh veten ashtu si më shohin të tjerët
Lexo po ashtu Megan Fox thotë se kurrë nuk e ka dashur trupin e saj: Unë nuk e shoh veten ashtu si më shohin të tjerët

E fejuara e Machine Gun Kelly ka pozuar e shtrirë në krevat dhe e ka fotografuar trupin e saj nga lart duke vënë në pah përmasat e përsosura.

(Foto: Instagram/meganfox)

“Nuk të kam parë kurrë kaq të shëndetshme shëndoshë, po shkëlqen”.

“Je shumë e bukur”.

“Më vjen mirë që ke postuar diçka pa Photoshop” – janë disa nga komentet.


Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike
Lexo po ashtu Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike

Ndryshe, pas paraqitjes së saj në një eveniment të organizuar nga revista Sports Illustrated, u përhapën spekulime se Fox i është nënshtruar ndërhyrjes estetike. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/meganfox)

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori