LAJMI I FUNDIT:

Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike

Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike
Getty Images

Megan Fox u shfaq në një festë të organizuar nga revista Sports Illustrated me një fustan me dekolte dhe filloi thashethemet për kirurgjinë estetike

Reklama

Për këtë ceremoni ajo ka zgjedhur një fustan të zi, i cili në pjesën e sipërme është transparent, dhe kështu theksoi atributet e saj. Ajo e kompletoi pamjen me grim të thjeshtë dhe flokë të tharë. Pasuan komente të shumta në rrjetet sociale.

“Duket shumë më ndryshe se më parë. Ajo nuk kishte nevojë për operacion”, “Sa keq që tani duket si një yll”, “Çdo njeri ka të drejtë të bëjë çfarë të dojë me trupin e tij. Ajo është ende një nga femrat më tërheqëse në botë”, kanë thënë disa prej tyre, transmeton Telegrafi.

gettyimages

Aktorja theksoi se ishte një nder i madh për të që iu dha mundësia të pozonte për revistën e lartpërmendur.

“E parandjeva një gjë të tillë. Para disa javësh thashë se do të doja të isha në kopertinën e Sports Illustrated sepse nuk isha fotografuar kurrë më parë për këtë revistë. Më pas më thirrën dhe më pyetën nëse doja ta bëja një gjë të tillë”, tha ajo.

gettyimages

T’ju rikujtojmë, në një intervistë, Megan foli për dismorfinë trupore, një çrregullim që shkakton preokupim me një të metë të imagjinuar në pamjen fizike.

“Unë kam dismorfi trupore. Unë nuk e shoh veten ashtu siç më shohin të tjerët. Nuk e kam dashur kurrë trupin tim. Jam në një rrugëtim të gjatë pafundësisht për të dashur veten”, ka thënë Megan. Ajo po ashtu ka thënë se gjithmonë ka qenë e shqetësuar për pamjen e saj, edhe kur ishte e vogël.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Këshilla dhe arsye
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Përse grimi i kaltër u përshtatet pikërisht të gjithave?

Përse grimi i kaltër u përshtatet pikërisht të gjithave?

Grim
Pothuajse të gjithë fëmijët me inteligjencë emocionale i bëjnë këto katër gjëra

Pothuajse të gjithë fëmijët me inteligjencë emocionale i bëjnë këto katër gjëra

Fëmija juaj
Kalo në kategori