LAJMI I FUNDIT:

Mauricio Pochettino

610 Artikuj

“Fillova të ndjej lidhjen me tifozët e Chelseat” – Pochettino i lumtur që po gjen rrugën te Blutë

“Fillova të ndjej lidhjen me tifozët e Chelseat” – Pochettino i lumtur që po gjen rrugën te Blutë

Premier League
Pochettino: Unë nuk jam palaço, jam trajner – nëse dikush do një palaço, le ta kërkojë

Pochettino: Unë nuk jam palaço, jam trajner – nëse dikush do një palaço, le ta kërkojë

Premier League
Formacionet zyrtare: Chelsea dhe Man United startojnë me më të mirët në derbin e Ligës Premier

Formacionet zyrtare: Chelsea dhe Man United startojnë me më të mirët në derbin e Ligës Premier

Premier League
Pochettino tregon problemin kryesor te Chelsea dhe duket se nuk do të zgjidhet së shpejti

Pochettino tregon problemin kryesor te Chelsea dhe duket se nuk do të zgjidhet së shpejti

Premier League
Trazira në rritje në Stamford Bridge: Lojtarët duan shkarkimin e Pochettinos, kërkojnë nga bordi trajnerin e ri

Trazira në rritje në Stamford Bridge: Lojtarët duan shkarkimin e Pochettinos, kërkojnë nga bordi trajnerin e ri

Premier League
Chelsea merr vendim final për Mauricio Pochettinon

Chelsea merr vendim final për Mauricio Pochettinon

Premier League
Pochettino i jep një goditje të madhe futbollistëve të Chelseat pas barazimit ndaj Burnleyt

Pochettino i jep një goditje të madhe futbollistëve të Chelseat pas barazimit ndaj Burnleyt

Premier League
Chelsea ka gjetur zëvendësuesin adekuat të Pochettinos – ai vjen nga La Liga

Chelsea ka gjetur zëvendësuesin adekuat të Pochettinos – ai vjen nga La Liga

Premier League
Chelsea i sheh dy top trajnerët si të vetmit që mund ta pasojnë Pochettinon për sezonin e ri

Chelsea i sheh dy top trajnerët si të vetmit që mund ta pasojnë Pochettinon për sezonin e ri

Premier League
Chelsea merr vendimin për të ardhmen e Pochettinos pasi tifozët bëjnë thirrje për kthimin e Mourinhos

Chelsea merr vendimin për të ardhmen e Pochettinos pasi tifozët bëjnë thirrje për kthimin e Mourinhos

Premier League
Pochettino reagon ndaj ofendimeve që i bënë tifozët e Chelseat pas ndeshjes me Brentfordin

Pochettino reagon ndaj ofendimeve që i bënë tifozët e Chelseat pas ndeshjes me Brentfordin

Premier League
Pochettino tregon nëse James do të luaj sërish këtë edicion

Pochettino tregon nëse James do të luaj sërish këtë edicion

Premier League
Mauricio Pochettino jep një përditësim shqetësues për gjendjen shëndetësore të yllit të Chelseat

Mauricio Pochettino jep një përditësim shqetësues për gjendjen shëndetësore të yllit të Chelseat

Premier League
“Ai më ka dërguar një mesazh” – Pochettino tregon vendimin e presidentit Boehly pas humbjes në finale

“Ai më ka dërguar një mesazh” – Pochettino tregon vendimin e presidentit Boehly pas humbjes në finale

Premier League
Pronari i Chelseat, Boehly po mendon të largojë Pochettinon para përfundimit të sezonit

Pronari i Chelseat, Boehly po mendon të largojë Pochettinon para përfundimit të sezonit

Premier League
Trajnerët kryesorë në Ligën Premier duan të vendosin një rregull historik – diçka që nuk ka ndodhur kurrë në futboll

Trajnerët kryesorë në Ligën Premier duan të vendosin një rregull historik – diçka që nuk ka ndodhur kurrë në futboll

Premier League
“Do të shkarkohet në mëngjes?” – Pochettino injoron keq njërin nga pronarët e Chelseat

“Do të shkarkohet në mëngjes?” – Pochettino injoron keq njërin nga pronarët e Chelseat

Premier League
Formacionet zyrtare, Chelsea – Liverpool: Klopp me mungesa të theksuara

Formacionet zyrtare, Chelsea – Liverpool: Klopp me mungesa të theksuara

Premier League
Pochettino: Shpresoj që gjyqtarët të mos përfshihen në emocionet e lamtumirës së Jurgen Klopp

Pochettino: Shpresoj që gjyqtarët të mos përfshihen në emocionet e lamtumirës së Jurgen Klopp

Premier League
Pochettino thotë se ndjehet i relaksuar para finales me Liverpoolin

Pochettino thotë se ndjehet i relaksuar para finales me Liverpoolin

Premier League
Lojtari i harruar i Chelseat është përjashtuar nga Pochettino dhe ka dy vite pa luajtur asnjë minutë

Lojtari i harruar i Chelseat është përjashtuar nga Pochettino dhe ka dy vite pa luajtur asnjë minutë

Premier League
“Nuk mund të gënjej”, Pochettino thotë se nuk e ndjen dashurinë e tifozëve të Chelseat

“Nuk mund të gënjej”, Pochettino thotë se nuk e ndjen dashurinë e tifozëve të Chelseat

Premier League
Chelsea afër marrëveshjes me trajnerin e njohur italian, ditët e Pochettinos në klub janë të numëruara

Chelsea afër marrëveshjes me trajnerin e njohur italian, ditët e Pochettinos në klub janë të numëruara

Premier League
Pochettino zbulon mesazhin që ka marrë nga Boehly – ai hedh dritë mbi të ardhmen e tij

Pochettino zbulon mesazhin që ka marrë nga Boehly – ai hedh dritë mbi të ardhmen e tij

Premier League