LAJMI I FUNDIT:

Matt LeBlanc

26 Artikuj

Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

TV / Film
Aktorët e “Friends” pozojnë në koleksionin e parë zyrtar

Aktorët e “Friends” pozojnë në koleksionin e parë zyrtar

Modë
Veshjet më të mira në “Friends” nga Rachel, Monica, Phoebe dhe të tjerët

Veshjet më të mira në “Friends” nga Rachel, Monica, Phoebe dhe të tjerët

Modë
Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Modë
Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

TV / Film
Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

TV / Film
Ka një koleksion të bluzave të ‘Friends’ në H&M

Ka një koleksion të bluzave të ‘Friends’ në H&M

Modë
Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

TV / Film
Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

TV / Film
Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

TV / Film
Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

TV / Film
Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

TV / Film
Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde

Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde

Po Flitet
Matt LeBlanc: Në ditën kur u angazhova në serialin “Friends”, kisha vetëm 11 dollarë në xhep

Matt LeBlanc: Në ditën kur u angazhova në serialin “Friends”, kisha vetëm 11 dollarë në xhep

Yjet
Matt LeBlanc: Fansat akoma më njohin si Joey

Matt LeBlanc: Fansat akoma më njohin si Joey

TV / Film
Aniston jep një ide për ribashkimin e aktoreve të “Friends”

Aniston jep një ide për ribashkimin e aktoreve të “Friends”

TV / Film
Matt LeBlanc tregon momentin më të vështirë gjatë xhirimeve të serialit “Friends”

Matt LeBlanc tregon momentin më të vështirë gjatë xhirimeve të serialit “Friends”

Yjet
Matt LeBlanc shuan shpresat për një rikthim të “Friends”

Matt LeBlanc shuan shpresat për një rikthim të “Friends”

TV / Film
Sipas sondazhit, Courteney Cox është aktorja më e dobët e serialit “Friends”

Sipas sondazhit, Courteney Cox është aktorja më e dobët e serialit “Friends”

TV / Film
Edhe pse paralajmërimi për rikthimin e “Friends” duket shumë real, nuk po ndodh xhirimi i vërtetë i filmit (Video)

Edhe pse paralajmërimi për rikthimin e “Friends” duket shumë real, nuk po ndodh xhirimi i vërtetë i filmit (Video)

TV / Film
Katërmbëdhjetë të famshmit që u bënë më të bukur pasi flokët iu thinjën (Foto)

Katërmbëdhjetë të famshmit që u bënë më të bukur pasi flokët iu thinjën (Foto)

Yjet
Yjet që i refuzuan disa prej roleve më të mëdha të Hollywoodit (Foto)

Yjet që i refuzuan disa prej roleve më të mëdha të Hollywoodit (Foto)

Imran Amiti
Yjet botërore para se të bëheshin të famshëm (Foto/Video)

Yjet botërore para se të bëheshin të famshëm (Foto/Video)

Yjet
Aktorët vazhdojnë të paguhen edhe 12 vjet pas përfundimit të “Friends”!

Aktorët vazhdojnë të paguhen edhe 12 vjet pas përfundimit të “Friends”!

Po Flitet