LAJMI I FUNDIT:

Courteney Cox i bën homazhe emocionale Matthew Perryt, pas vdekjes së tij: Jam shumë mirënjohëse për çdo moment që kam pasur me ju

Courteney Cox i bën homazhe emocionale Matthew Perryt, pas vdekjes së tij: Jam shumë mirënjohëse për çdo moment që kam pasur me ju

Courteney Cox është bërë ylli i fundit i “Friends” që ka nderuar emocionalisht Matthew Perryn, dy javë pas vdekjes së tij tragjike në moshën 54-vjeçare.

Perry u gjet i pavetëdijshëm në një vaskë të nxehtë në shtëpinë e tij në Pacific Palisades të shtunën, 28 tetor. Zyra e Ekzaminuesit Mjekësor të Qarkut të Los Anxhelosit zbuloi se shkaku i vdekjes së tij është ‘shtyrë’ me hetimin e konsideruar në vazhdim nga autoritetet.

Cox, 59-vjeçare, e cila luajti Monika Gellerin, dashurinë e vërtetë të Chandler Bing në shfaqje, reflektoi për fillimin e romancës së çiftit në ekran duke shpërndarë një klip të çiftit në shtrat në Londër, kur u zbulua përpjekja e tyre e parë dhe një dalje argëtuese, shkruan DailyMail.


Ajo shkroi: “Jam shumë mirënjohëse për çdo moment që kam pasur me ty, Matty, dhe më mungon çdo ditë.

“Kur punoni me dikë aq ngushtë sa unë me Matthew, ka mijëra momente që do të doja t’i ndaja. Tani për tani këtu është një nga të preferuarat e mia.

Për të dhënë një histori të vogël, Chandler dhe Monica duhej të kalonin një natë në Londër. Por për shkak të reagimit të publikut, u bë fillimi i historisë së tyre të dashurisë.

“Në këtë skenë, para se të fillonim të rrotulloheshim, ai pëshpëriti një rresht qesharak për mua.”

“Ai shpesh bënte gjëra të tilla. Ai ishte qesharak dhe i sjellshëm.”

Kjo vjen pasi kolegu i tij i “Friends”, Matt LeBlanc, i bëri homazhe Perry.

Ikona e miqve LeBlanc, 56 vjeç, i cili luajti personazhin e Perry, shokun më të mirë të Chandler Bing, Joey Tribbiani, shkroi në Instagram: ‘Matthew. Me zemër të rëndë të them lamtumirë. Kohët që kemi kaluar së bashku janë sinqerisht ndër kohët e preferuara të jetës sime.

“Ishte nder të ndaja skenën me ty dhe të të quaja miku im. Unë gjithmonë do të buzëqesh kur të mendoj për ty dhe nuk do të të harroj kurrë. Kurrë.

“Hap krahët dhe fluturo vëlla, më në fund je i lirë. Shume dashuri.” /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina

"Është vetëm një", modelja shqiptare publikon në rrjete sociale Lepa Brenan

Magazina
Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Magazina
Bashkë prej shumë muajsh - Erolld Belegu dhe Diola Dosti e shprehin dashurinë edhe përmes fotografive

Bashkë prej shumë muajsh - Erolld Belegu dhe Diola Dosti e shprehin dashurinë edhe përmes fotografive

Magazina
Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Kalo në kategori