LAJMI I FUNDIT:
Martin Caceres

Martin Caceres

44 Artikuj

Info

Martin Caceres është futbollist uruguaian i lindur më 17 mars 1988.

Barcelona e sheh Caceresin si zëvendësues të Vidalit

Barcelona e sheh Caceresin si zëvendësues të Vidalit

La Liga
Galliani shpjegon pse dështoi transferimi i Caceres

Galliani shpjegon pse dështoi transferimi i Caceres

Serie A
Caceres – Milan, dështon marrëveshja – kjo ishte paga e lartë që kërkoi uruguaiani për gjashtë muaj

Caceres – Milan, dështon marrëveshja – kjo ishte paga e lartë që kërkoi uruguaiani për gjashtë muaj

Serie A
Caceres në Itali për teste mjekësore te Milani

Caceres në Itali për teste mjekësore te Milani

Serie A
Milani me shumë lëndime, mendon për Caceresin

Milani me shumë lëndime, mendon për Caceresin

Serie A
Caceres mbërrin në Stamboll për të nënshkruar me Trabzonsporin (Foto)

Caceres mbërrin në Stamboll për të nënshkruar me Trabzonsporin (Foto)

Ligat tjera
Çmenduria e Interit: Suning dëshiron Suarezin, Agueron e Rodriguezin!

Çmenduria e Interit: Suning dëshiron Suarezin, Agueron e Rodriguezin!

Serie A
Interi rivalizohet nga WBA dhe Chelsea për Caceres

Interi rivalizohet nga WBA dhe Chelsea për Caceres

Serie A
Caceres mund të kalojë në Ligën Premier

Caceres mund të kalojë në Ligën Premier

Premier League
Caseres nuk mohon kalimin te Interi apo Milani

Caseres nuk mohon kalimin te Interi apo Milani

Serie A
Barcelona shumë shpesh humb miliona me transferimet, ja 10 rastet me humbje më të mëdha (Foto)

Barcelona shumë shpesh humb miliona me transferimet, ja 10 rastet me humbje më të mëdha (Foto)

Lavdim Pireva
Milan mendon transferimin e Caceresit

Milan mendon transferimin e Caceresit

Serie A
Caceres: Nuk shkoj te Roma

Caceres: Nuk shkoj te Roma

Serie A
Nga Kante te Caseres: Nëntë lojtarët që iu është rritur vlera në mënyrë marramendëse vetëm pas një sezoni (Video)

Nga Kante te Caseres: Nëntë lojtarët që iu është rritur vlera në mënyrë marramendëse vetëm pas një sezoni (Video)

Arbios Kryeziu
Gjashtë mbrojtësit që mund të zëvendësojnë Gomezin e lënduar te Liverpooli

Gjashtë mbrojtësit që mund të zëvendësojnë Gomezin e lënduar te Liverpooli

Arbios Kryeziu
Pesë qendërmbrojtësit e fundit që i ka transferuar Barcelona (Foto)

Pesë qendërmbrojtësit e fundit që i ka transferuar Barcelona (Foto)

La Liga
Zyrtare: Juventusi largon këtë lojtar të njohur (Foto)

Zyrtare: Juventusi largon këtë lojtar të njohur (Foto)

Përfaqësueset
Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Arbios Kryeziu
Ky është ‘magjistari’ i Sevillas dhe disa nga supertransferimet e tij (Foto)

Ky është ‘magjistari’ i Sevillas dhe disa nga supertransferimet e tij (Foto)

Arbios Kryeziu
Roma dhe Milan në garë për Caceres

Roma dhe Milan në garë për Caceres

Serie A