LAJMI I FUNDIT:

Caceres mbërrin në Stamboll për të nënshkruar me Trabzonsporin (Foto)

Caceres mbërrin në Stamboll për të nënshkruar me Trabzonsporin (Foto)

Transferimi më i ri i Trabzonspor do të jetë Martin Caceres.

Uruguaiani ka mbërritur në Stamboll për të kryer testet mjekësore me klubin turk.

Mbrojtësi pritet të nënshkruajë kontratë dy vjeçare e gjysmë, ndërsa rroga e tij besohet se do të jetë dy milionë euro.

Lojtari ka ardhur si lojtar i lirë, kurse në të kaluarën ishte pjesë e Juventusit, Sevillas dhe Barcelonës. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Bundesliga
Pep Guardiola emëron mesfushorin më të mirë në botë sipas tij

Pep Guardiola emëron mesfushorin më të mirë në botë sipas tij

Premier League
Skandal nga mjekët në Angli: I thanë lojtarit se mund të rikthehej të luante, futbollisti vdiq në fushë

Skandal nga mjekët në Angli: I thanë lojtarit se mund të rikthehej të luante, futbollisti vdiq në fushë

Ligat tjera
Përse Guardiola nuk do të shkojë kurrë në Serie A si trajner – tekniku spanjoll ka dhënë një përgjigje

Përse Guardiola nuk do të shkojë kurrë në Serie A si trajner – tekniku spanjoll ka dhënë një përgjigje

Serie A
Lëndohet lojtari më i pasur në botë, futbollisti me 20 miliardë euro pasuri

Lëndohet lojtari më i pasur në botë, futbollisti me 20 miliardë euro pasuri

Ndërkombëtare
Përçarje brenda klubit të Bayernit - gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Përçarje brenda klubit të Bayernit - gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Bundesliga
Kalo në kategori