LAJMI I FUNDIT:

Trabzonspor

98 Artikuj

Dy transferime befasuese që ndodhën në ditën e fundit – u harxhuan miliona euro për ta, klubet mezi i hoqën qafe

Dy transferime befasuese që ndodhën në ditën e fundit – u harxhuan miliona euro për ta, klubet mezi i hoqën qafe

Ligat tjera
Andi Zeqiri ende mund të largohet nga Brightoni, dy klube ku afati kalimtar është i hapur po e duan atë

Andi Zeqiri ende mund të largohet nga Brightoni, dy klube ku afati kalimtar është i hapur po e duan atë

Ndërkombëtare
Enis Bardhi realizon dy supergola në Turqi, secili më i mirë se tjetri – shpallet lojtar i ndeshjes

Enis Bardhi realizon dy supergola në Turqi, secili më i mirë se tjetri – shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
Turqia tokë e bekuar për futbollistët shqiptarë, 17 prej tyre pjesë e Superligës – numri pritet të rritet ndjeshëm deri në fund të muajit

Turqia tokë e bekuar për futbollistët shqiptarë, 17 prej tyre pjesë e Superligës – numri pritet të rritet ndjeshëm deri në fund të muajit

Romak Zeqiri
Mirlind Daku ka dy oferta shumë të rëndësishme para vetës – Trabzonspor dhe Rapid Bukuresht e duan sulmuesin

Mirlind Daku ka dy oferta shumë të rëndësishme para vetës – Trabzonspor dhe Rapid Bukuresht e duan sulmuesin

Ligat tjera
Andi Zeqiri me gol ia siguron kualifikimin Baselit, statistikat e tij kundër Trabzonspor

Andi Zeqiri me gol ia siguron kualifikimin Baselit, statistikat e tij kundër Trabzonspor

Ligat tjera
Ndeshja evropiane në Turqi është e mbushur me emocione – koreografi e bukur ku falënderojnë vendet që i ndihmuan pas tërmetit

Ndeshja evropiane në Turqi është e mbushur me emocione – koreografi e bukur ku falënderojnë vendet që i ndihmuan pas tërmetit

Ligat tjera
Enis Bardhi e kalon Trabzonsporin në epërsi me një gol të bukur me kokë

Enis Bardhi e kalon Trabzonsporin në epërsi me një gol të bukur me kokë

Ligat tjera
Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Ligat tjera
Çfarë ndodhi me Daniel Sturridgen dhe ku është ai tani

Çfarë ndodhi me Daniel Sturridgen dhe ku është ai tani

Premier League
Zymer Bytyqi mund të largohet nga Konyaspor, pas tij është vënë Trabzonspor

Zymer Bytyqi mund të largohet nga Konyaspor, pas tij është vënë Trabzonspor

Ligat tjera
Xherdan Shaqiri mund të rikthehet në Evropë, Turqia opsion për ta vazhduar karrierën

Xherdan Shaqiri mund të rikthehet në Evropë, Turqia opsion për ta vazhduar karrierën

Ndërkombëtare
Ish-pronari i Chelseat zhvendoset me flotën e tij në Turqi, planifikon blerjen e një klubi

Ish-pronari i Chelseat zhvendoset me flotën e tij në Turqi, planifikon blerjen e një klubi

Ligat tjera
Enis Bardhi vazhdon shkëlqimin në Turqi, gol për ta shpëtuar nga humbja Trabzonsporin

Enis Bardhi vazhdon shkëlqimin në Turqi, gol për ta shpëtuar nga humbja Trabzonsporin

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Ndërkombëtare
Shënoi në stil të Ronaldinhos, goli i Enis Bardhit zgjedhet më i miri i xhiros në Ligën e Evropës

Shënoi në stil të Ronaldinhos, goli i Enis Bardhit zgjedhet më i miri i xhiros në Ligën e Evropës

Ndërkombëtare
Enis Bardhi shënon gol të jashtëzakonshëm nga goditja e dënimit kundër Monacos në Ligën e Evropës

Enis Bardhi shënon gol të jashtëzakonshëm nga goditja e dënimit kundër Monacos në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Romak Zeqiri
Nuk ndalet Enis Bardhi, gjen golin e dytë – më i bukur se i pari

Nuk ndalet Enis Bardhi, gjen golin e dytë – më i bukur se i pari

Ligat tjera
Enis Bardhi gjen golin e parë në Turqi me fanellën e Trabzonspor

Enis Bardhi gjen golin e parë në Turqi me fanellën e Trabzonspor

Ligat tjera
Zyrtare: Enis Bardhi, lojtar i ri i Trabzonspor

Zyrtare: Enis Bardhi, lojtar i ri i Trabzonspor

Ligat tjera
Alioski drejt rikthimit në Evropë, tri skuadra pas yllit shqiptar

Alioski drejt rikthimit në Evropë, tri skuadra pas yllit shqiptar

Ndërkombëtare
Legjenda e Real Madridit, Marcelo pëlqehet nga pesë klube nga katër vende të ndryshme

Legjenda e Real Madridit, Marcelo pëlqehet nga pesë klube nga katër vende të ndryshme

Ndërkombëtare
Trabzonspori shpallet kampion i Turqisë pas 38 vitesh – festë e jashtëzakonshme nga tifozët e klubit

Trabzonspori shpallet kampion i Turqisë pas 38 vitesh – festë e jashtëzakonshme nga tifozët e klubit

Ligat tjera